Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
@NeverMind - Nadji samo cukicu sto se tice nosaca ili bilo cega od fibera sto ti treba prijatelj (najbolji plasticar u gradu) moj ce ti napraviti ako hoces citavu skodu od poliestera :D

@Boki dog . cemo se i oko toga jednom :D

e hvala puno druze ;)
 
Patak ga zovu Senad se zove inace moj dobar prijatelj , umjetnik po zanimanju , radio je fontanu u velikom parku , radio je more branika samo mu doneses sliku i covjek uradi identicno , radi i slike crta , umjetnicki namjestaj , kavezi sta god se moze rukama uraditi momak ce uraditi ali kosta :D
 
Et Golemi servis se uradio auto spremno za novih 100.000km , pored toga jedina zanimljjva stvar je Powerflex pa sam samo to i slikao




 
Član
Svaka cast za auto postavi nam jos slika,i tog lika cija je Tigra ubi kako je moze ostaviti onakvu truhlu :icon_mad: (Volim Tigre pa ja to malo kuliram :D )
 
Imas more slika u temi ove su kao nesto novije , a ovaj s Tigrom tipicni hrvat briga ga za auto samo daj da se pije :lol: sala
 
Hehhe to je bilo u Karlovcu na Opel susretu , bio je jedan pametan hrvati vjerovatno VW Fan pa je upitao sta mi to znaci i hladno se razocarao na odgovor mislio je valjda da cu ga se prepasti ili sl
 
Eh ajde da i ja sta god sarnem , sarafam ja konstantno , i kad nema izmislim nesto da se skine al uglavnom ovo je nesto malo vece sto se radilo i sto se priprema.
Uglavnom evo prvo slike nosaca cukice sa cukicom kako je sve ispalo , stopili smo sve u jedno da nema ruzni sarafa i prelaza i ofarbali u mat crnu jer ce citava unutrasnjost sto se tice stubova i neba biti crna.




Cukicom nisam zadovoljan , ne radi u autu ni par mjeseci vec je ledica u kazaljkici pregorila tako da kad vec furam neke brendove uskoro cu naruciti ProSport EVO seriu za voltazu.
Poslije toga sam narucio kozicu mjenjaca i rucne iz Engleske i prezadovoljan sam.



a evo kako je izgleda stara kozica koju je napravio jedan lik iz Sarajeva , necu ga imenovati al mislim da jos mora uciti o svom zanatu jer je ovo bilo odron



Al se zato covjek usreci kad ljudi profesinalno odrade posao , znaci talijanska rupicasta koza extra odradzena vrhunski , jedino eto sto su mi poslali pogresan dizajn rucne kocnice ali opet covjek stoji iza svoje firme i kvaliteta i poslao mi je sada pravi dizajn i to djaba i rekao da zadrzim ovu sad i jos mi vratio 7km , znaci stranci su cudo :D



Onda sam kupio i jos jedan orginal HELLA far , ovaj sad na autu mi je lik uvalio jer je DEPO pa sam iskopao ovaj negdje i sad imam fino par skupih farova :icon_smile:




Opet tu nije kraj , stigao je i motoric za TT poklopac kao i tipka za otvaranje pa cu to nekad s prijateljem da instaliram kad mi dodje ovaj godisnji odmor vise



iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to opet nije sve , stigla mi je i mrezica za karambolku od ABS plastike , i ovo je isto neka opasna firma ljudi odma i katalog i cetifikate nake salju ko da sam uzeo tramvaj :) Uglavnom sve uredno zapakovano bez mana , jest žara al vrijedi :lol:





i taman da napisem da je to to sjetim se da su mi stigle i patosnice , extra odradjeno , vrijede svake marke , cak sam i birao logo koji zelim da bude na vozacevoj strani . Jedina mana tacnije greska sa moje strane jeste sto nisam uzeo na sva 4 logo al et bitno je da ima na vozacevoj pa cu opet nekad naruciti jos 3 sa naljom da bude u fulu . Sto se tice kvaliteta nema se sta pricati vrhunski stvarno






Eto to je sada to , samo jos par slikica OPC VS Fabrika i jedna pozerska i to je to :)



 
Član
Ma stranci su ti cudo, ja sve iz vana sad narucujem i prezadovoljan sam sa svime. Isto tako uzeo kozicu za mjenjac od italijanske koze prezadovoljan. A za tvoju astru znas i sam da imam samo rijeci hvale, pre pre pre predobra je :cool::cool: steta sto je prodajes i to za onako male pare :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top