Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tesko mi se navici na ovu boju felgi sigurno je 100 puta ljepse u zivo i jos nesto sto ne zatamnis stakla malo...;)
 
Član
Kako je samo predobra, svaka ti čast prijatelju :cool:
Ps. danas u Slavnoskom Brodu na izlogu u centru ugledah slučajno felge iste kao tvoje samo kompletno ispolirane, lijepe pravo, sjetio sam te se odma :D
 
Član
Dobro odradjeno ;)
izvadi pod hitno gumene tapete puno ce urednije auto iznutra izgledat...
jeli ti u planu LED daylight - mislim da bi se lipo uklopilo...
 
Izvadit cu poslije porljeca jer ipak su kise i sve gumeni su bolji a za ljeta ce se napraviti sa logom neki vec , razmisljam o maglenkama al jos su u razmatranju koje ce tacno ici ,otici cu u jednu radnju imaju dayline maglenke pa da mi samo raspakuju da prislnom da vidim kako stoji ako mi se ne svidi ici cu na okrugle neke diskretne
 
Dobar Opel :D Stvarno si "ub'o" kombinaciju boja felgi i auta i svidja mi se pravo. Interijer je isto fin a ne diraj ova sjedista bas pristaju race stilu i jos su "limited" :D hoces ista raditi pod haubom ? ko bi rekao da su onako male one dotz felge. ;)
 
Aha to , turbo nece 100% , razmisljao sam o usisnim tjelima i chip od dblas firme da dignem na nekih 200tinjak KS sto ce biti mjera s tim da ja nisam sad trkac niti ima smisla raditi bilo sta na Autu koje je tesko preko 1200kila i koje je prednja vuca mislim da se vecina trkaca opeklo kad su poceli tunirati motor kod Astre , mislim da je 200-250ks mjera za Astru da nema potrebe za vise jer neces dobiti nista vise osim proklizavanja , sasutog mjenjaca i 1000 problemcica , znaci ili ce ici dbilas dijelovi ili ce mozda kad sam sve zamjenio da zamjenim i motor da ubacim MV6 iz omege , nedavno sam poceo razmatrati tu soluciju iz razloga sto se moze naci komplet omega stranac za 1000-1500km i s tim dobijes odma sve za swap
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top