Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

Skupljaju se stvari za D-Day koji ce se desiti na proljece a povodom toga je juce stigao i novi prednji branik , svi koji poznaju Opela i OPC branike primjetiti ce veliku slicnost izmedju ovog branika i OPC2 od Astre G serijskog branika inace poznat kao najljepsi branik za ovu tipu a on izgleda ovako....



.... na slici (mracno je pa nije sad neka slika) nisu maglenke koje sam dobio uz njeg skinuo sam ih radi malih prepravki na braniku ima jos nesto da se zatvori na njemu sto mi se ne svidja i to je to

Ne znam jesam li jos spominjao da je citavo osvjetljenje promjenjeno u autu , od tacki za podizace stakala , TC tipke , do borda i sata znaci bukvalno sve zahvaljujuci Igy-u pomogao mi je s svojom mirnom rukom da to sve odradimo kako treba :) , sto se vanjskog izgleda tice trenutno auto ne lici ni nasta al to ce se uskoro promjeniti ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

svaka cast ovo je stvarno najljepsi branik a ujedno i orginalni od astre OPC 2.0 turbo, polako mozda se i ja pohvalim brzo jednom opcikom :icon_twisted: ;)
 
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

hvala hvala , evo jos par slika kako ce to sve izgledati u jednom programu ....





...malo je ta plava pretamna uglavnom bit ce ardenblue boja linija ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

astracult.de 3D tuning astra g ;) mozda bi mogao naci neki bolji izgled ili raspored sara...
 
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

Da da taj je progam , bez uvrede al bitno mi je da se meni svidja i to hocu odavno da uradim , naravno da tu nisam najbolje to izvukao kako vec treba da izgleda al u sustini tuda ce ici i bit ce ArdenBlue boja , samo jos cekamo da se skupe svi djelovi i naravno PROLJECE ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

normalno da ces gledat tebi da se svidja a ne meni necu je ni 5-ti ni 10-ti vozit nego ti ;););)
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

btw stavi slike xenona iz tipki :icon_eek::icon_eek::icon_eek::D
 
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

naravno :cool: , joj nema igy te slike ebi ga nismo nikad to slikali ili ti mozda jesi , ako imas stavi
 
Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

Autic ti je dragisa nema dalje,ali samo onaj zvuk malo utisaj ili mu nesto radi:icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

Little Dragon je napisao(la):
naravno :cool: , joj nema igy te slike ebi ga nismo nikad to slikali ili ti mozda jesi , ako imas stavi

nisam
nije mi nikad palo na pamet
slikacemo
za zvuk ide komplet novi izduv ;)
 
RE: Opel Astra G OPC Little Dragon 666

Radi se i na zvuku tj. trazim neki markiran srednji lonac a i zadnji cu da mjenjam FK mi i nije neka marka sto se tice loncica :icon_smile:
 
mislim da ce to sve da bude jedan mali transformers.....

i da zaboravih malo smo se igrali u PS-u i 90% da ce to sve da izgleda ovako naravno bez ovih felgi (ukrali smo tudju astru radi modeliranja) , na proljece ce se desiti ta carolija i ne mogu da iscekam dodje mi da prespavam do marta :lol:

i pored toga ide logo DECEPTICONS-a na gepek i na volan , kao i na zadnji bok naljepnica "to punish and enslave . . ." sto znaci da ce se Astra preimenovati u BARRICADE :cool: malo djecije al ipak je to crtani mog djetinstva :123::123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top