Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehehe pa da jeste skupo al pitao sam ja vec prijatelj mi radi kod Imsira rekao je da ne moram klemu skidati pa cemo vidjeti ako uslikam par zuba znaci da mi ih je volan izbio :lol::lol:
 
Vratio volan , nije nikoga ubio hvala Bogu sve ok , kako je ova zima covjek ne moze nista ni da radi pa sam sitnice malo odradio , malo oko cepa za rezervar otkinut pipak za otvaranje i sve ispeglano samo nisam zadovoljan radom morat cu vratiti da mi se to prepravi fino i ev iz dosade sastavim jedan mali video :)

http://www.youtube.com/watch?v=sh8VxW1sA2g
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Vratio volan , nije nikoga ubio hvala Bogu sve ok , kako je ova zima covjek ne moze nista ni da radi pa sam sitnice malo odradio , malo oko cepa za rezervar otkinut pipak za otvaranje i sve ispeglano samo nisam zadovoljan radom morat cu vratiti da mi se to prepravi fino i ev iz dosade sastavim jedan mali video :)

http://www.youtube.com/watch?v=sh8VxW1sA2g

dobar video.
i u mene identicne opruge, apex 60/40 ako se ne varam. Samo sto sam ja ili si ti postavio naopako ove zadnje. Meni majstor postavio obrnuto, nismo znali kako bi pa okrenuli kao sto text pise po njima.:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Bjezi bolan nisi dobar ajde sto si skino retrevizore nego sad i to do ljeta ce ti auto bit u kuci u dijelovima ;)
 
to su samo 2 zadnje opruge sto su mi bile pukle pa sam uzeo nove inace sam na srecu dobio KW na prvoj astri al sam ih zato sa Bosh pumpom odplatio odma :)))
 
Član
ajjj stvarno nisam znao da je ova astra sa bhtuninga.... vidao sam te dosta puta po gradu i gore u onoj ulici kada se prode katedrala ako se nevaram...drug sve naj....i samo nastavi tako zz
 
Ja umalo da zaboravim gepek je prazan muzika je otisla sad lupa u 2ci , a ja sam sebi za sad uzeo od Lunatica woofer u kutiji , kablove od 50mm2 5 metara + jos 1 metar marke Kicker cekam dok jedan momak izvadi iz svog auta , osigurac naravno i to golem nakav masala :lol::lol: i skupljam trenutno za pojacalo koje ce biti najvjervatnije Alpine MRP M-1000 , evo i slike woofera 15"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top