Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Opel Astra G Little Dragon & Barricade "to punish and enslave . . ."

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala svima , ma vec je on transformers jedan dan se desi golem kvar drug auto radi od tad sam rekao da cu ga zvati Transformers isto ko da je cudo zivo :cool::cool:
 

IGY

Član
ma izvoli sine
jedva cekam hajde ba vise, okreni listove na kalendaru do marta i pocni sa radom:D
 
Ev dok raja slave Bajram po kafanama i diskotekama , ja sam dernecio sa svojom vozilicom malo smo sarafali druzili se i tako :D , uglavnom bilo mi je dosadno sto znaci da nije neki update nista spec neg et samo ako koga zanima kako mu izgleda volan s druge strane tj . kako izgleda kapsula imam par slika , razlog skidanja je odvajanje znaka sa sredine , tj mislio sam da se moze plastika odvojiti od kapsule al je to skoro nemoguce pa sam slomio znak i istopio nosace od znaka da bi novi aBd mogao fino da legne , u ponedeljak se ide u jednu firmu da se uradni novi znak pa ce biti slika i toga do tada samo ovo ....
 
Član
Jesi li prvo ukinuo struju u autu pa onda to skidao,zbog airbaga?
Mislim da je to bitna stavka,da ko ne krene skidati pa ne fasuje po labrnji :D
 
nisam ukinuo , tj nisam ni palio auto samo izvukao volan i skinuo tako cu isto i vratiti , mislis da ce se kapsula aktivirati ako nisam skinuo klemu , vec sam jednom skidao sjedista isto tako samo mi se pojavila lampica od airbaga da je ponistim na kompu jer je bio iskuljucen pa ponovo ukljucen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top