Opel Astra G 1.8 16v

Opel Astra G 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Motor: Z18XE
Godina: 2002
Km: 105000

Boja metalik siva, vrata 5, opreme kamara... skoro pa što bi naši rekli full, al ja kažem da ovo nije full :)

sdc12158.jpg
 
Član
Ako budes treba styling i audio opreme za nju javi ;) a inace jako lijepa vozilica :icon_smile:

Npr:
Imam ovu masku bez znaka:

http://carshoptuzla.com/images/uploads/DSC01282.jpg

Cijena 60KM+12KM dostave na tvoju adresu ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Ako budes treba styling i audio opreme za nju javi ;) a inace jako lijepa vozilica :icon_smile:

Npr:
Imam ovu masku bez znaka:

http://carshoptuzla.com/images/uploads/DSC01282.jpg

Cijena 60KM+12KM dostave na tvoju adresu ;)

aj kad vec prodajes :D pogledaj u mojim postovima ...za omegu karambolku :D i ako imas masku TU :D

btw astra je onak sto se moze vidjeti najs :D
 
Član
Uslikao sad kad sam kući krenuo iz kafan :D samo da ne otvaram temu bez slike... sutra ako finog vremena bude uslikat :)

Inače prezadovoljan sam kako je očuvana, vidjet će se sa normalnih slika... ;)

Što se tiče styling djelova i slično... kad mi trebalo tražit ću :D imam sad narednih 20tak dana ispita nekih, pa samo je sad vožnja aktualna, ostalo poslije ;)
 
Član
wade je napisao(la):
nek je sa srecom ...valjda cu je vidjat po konjicu ili po jablanici..heh

Sinoć sam već bio u Konjicu :D bio u Grassu s Dudom i još nekom rajom :) Neke me sitnice interesovale jer nije dosta stvari isto kao kod ostalih, kako, neznam ni ja sam... ali eto snašao sam se u glavnom i sve već saznao :)

Odo kafu piti i uslikat koju sliku, ako gdje uhvatim da nije mokro... cijeli dan kiša pada u pm...
 
Član
antrax je napisao(la):
wade je napisao(la):
nek je sa srecom ...valjda cu je vidjat po konjicu ili po jablanici..heh

Sinoć sam već bio u Konjicu :D bio u Grassu s Dudom i još nekom rajom :) Neke me sitnice interesovale jer nije dosta stvari isto kao kod ostalih, kako, neznam ni ja sam... ali eto snašao sam se u glavnom i sve već saznao :)

Odo kafu piti i uslikat koju sliku, ako gdje uhvatim da nije mokro... cijeli dan kiša pada u pm...

ja sinoc bio tamo u mezzanotte-u...na istoj terasi kafic gdje i gras..heh
nek je sa srecom astra..
 
Član
sanjo je napisao(la):
nek je sa srecom jel ima 85kw ili 92kw??

Motor: Z18XE

92, tražio sam više od mjesec dana ovaj motor, naravno uz 4 vrata... i napokon :)

Hvala hvala, poslije više slika, sad sam poslikao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top