Opel Astra G 1.8 16v

Opel Astra G 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Druze fina astrica naopako! Zadaj joj low tuning i bit ce jos bolja! ;)

Hvala druže ;)

Ma milion sitnica sam odradio, nisam ništa slikao... a jedan digitalac mi vazda u autu... haj' poslije ću uzet pa poslikat i napisat te sitnice :)
 
Član
Zaglavio se jezičak u bravi što se okrene ključem... procedura živa, ključ se nije mogao okrenut...

Porastavljali sve... :D
8072009.jpg


pa otklonuli kvarove...
8072009.jpg


Na kraju nisam uslikao kad je sve vraćeno na svoje, zaboravih... drugi put ;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ma ajde neka si ga popravo to je bitno! Koliko te rapa doslo ruke itd....

Ma sitno naspram da sam u servis odvezao, Duda mi doveo njegovog majstora i prijatelja... 50 mi uzeo s tim da smo zajedno sklapali sve hehe uzeli iz radnje bravu istu, naravno ne orginal... i samo vidjeli šemu gdje šta dođe zbog rastavljanja jer je ova orginal zalivena u plastiku... i po njoj sve fino raspakovali... i kasnije samo ovu bravu vratili u radnju ;)
 
Super Moderator
oo.. pa 1.8 16v to ide druze jako dobro :cool:
vidim imo si nekih problemcica ali rijesio uspjesno :D
fina astrica ja sam imo priliku vozit 1.6 16v ona sport sa dvoja vrata.... stvarno ide :D
sretno druze dalje :D
 
Član
antrax je napisao(la):
bulex je napisao(la):
kazu da opeli nestaju... lagano

Nestaju na cesti ispred vw :p

pozz.

vise sam mislio... na pravac prema zemlji.....


zajebancija naravno.... nek ti je sa srecom.... imo sam mnogo opela... i dalje u uzoj porodici imam astru g 2.0 dti 2001g. po sistemu sipaj i vozi... :D
 
Član
bulex je napisao(la):
antrax je napisao(la):
bulex je napisao(la):
kazu da opeli nestaju... lagano

Nestaju na cesti ispred vw :p

pozz.

vise sam mislio... na pravac prema zemlji.....


zajebancija naravno.... nek ti je sa srecom.... imo sam mnogo opela... i dalje u uzoj porodici imam astru g 2.0 dti 2001g. po sistemu sipaj i vozi... :D

ma znam i ja sam odgovorio iz zaebancije hehe dugo sam i ja vozao golfa, isad ga imam hehe

allroad je napisao(la):
oo.. pa 1.8 16v to ide druze jako dobro :cool:
vidim imo si nekih problemcica ali rijesio uspjesno :D
fina astrica ja sam imo priliku vozit 1.6 16v ona sport sa dvoja vrata.... stvarno ide :D
sretno druze dalje :D

Ide druže... još nije ovaj 85kw već 92... prezadovoljan sam performansama hehe
A riješio sam odmah te sitnice... brava zaglavila, problem riješen tako da ta greška nije više moguća hehehe
 
Član
Skidanje osnaka na zadnjim vratima...

Potreban alat...
opelastraalat.jpg


Prije početka "radova" :)
opelastrasa.jpg


I poslije, gotovo... :D
opelastrabez.jpg



Naravno i ova BiH naljepnica će ići out, druga će na karambolku vjerojatno dok Gogo pošalje sa logom Opel Teama :)

Još nekih sitnica sam radio tipa maglenke čistio i td... moram posudu za vodu skinut i zalijepit, pukla prošle zime, vjerojatno nije permant čoek sipao :D svirenu jednu naći, crkla :D prosvirao zvučnik u zadnjim vratima, moram vidjet dimenzije pa kupit neke bolje i promijenut... ubijam ove dane ramazana, predosadno dok se ne zalazi u kafane :D

pozz.
 
Član
ado_89 je napisao(la):
fina astrica fina, jel to imas TC i grijanje u sjedistima? ? ?

Oprema ima sva sem navigacije... Sad za TC neznam ni ja, nisam nigdje uspio išta naći tačno... nemam ručno paljenje i gašenje, ali imam signalnu lampu koja se pali kad zatreba :D sad neznam vjeruj kako to funkcioniše...

Hvala Armine ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top