Opel Astra G 1.8 16v

Opel Astra G 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drama nemogu procitat na konzervi sta pise koja je marka ove konzerve za sto je ona i cime si ih skino oce kolega pa pitam! A astric-a vec sam reko naopako brate naopako dobra!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Drama nemogu procitat na konzervi sta pise koja je marka ove konzerve za sto je ona i cime si ih skino oce kolega pa pitam! A astric-a vec sam reko naopako brate naopako dobra!

E ovako... ja sam radio prirodnom metodom haha ostavio auto na suncu dok nismo jaranu pripremili i ofarbali kliješta na autu, nekih 2 sata... i ovaj silik sa sjedišta uzeo i iza naljepnica lagano gurnuo i gore-dole, ide jednostavno lagano jer se ljepilo vjerojatno na suncu malo omekšalo... (možeš malo fenom puhnut naljepnice, par minuta i ljepilo se omekša...).

Kad sam ih skinuo, ostalo na laku neko opako ljepilo koje sam namazao polir pastom (ta žuta kutija, najjeftinija polir pasta što je bilo za kupit, 7 KM... ta 3M u bijeloj kutiji se skorila bila, odavno mi stajala nekorištena u autu). Sačekao nekih 15-20 minuta i onda lagano krpom prebrisao pastu i ljepila što je moglo i onda onom crvenom kašikicom plastičnom ostalo skinuo... i ponovo poliranje, nanesem, ostavim 5 minuta i skinem... valjda pasta to ljepilo nagriza i lagano se skine sve do zadnje tačkice.

Ako zapne zovi hehehe

Marex samo lagano bez žurbe hehe
 
Član
Stigle, pola 2 u noći... u podrumu... pa mobitelom uslikano, digitalni mi bio u autu... BBS (mislim RX 212) 16" 7J ET42

dsc02132g.jpg



Ako neko ima, ili zna gdje ima kupit u kompletu... 1 ili 4 čepa ovakva BBS, ili neki drugi što pašu na ovu rupu, neka javi... fali plastika sa jednog čepa, možda je i bila pa spala u autu tokom transporta... ali uglavnom... nebitno je, naću negdje... bitno je da su flege u odličnom stanju.

dsc02133t.jpg


Zasad će ostat u podrumu, obzirom da su mi zimske gume nove na sadašnjim felgama... sad kupovat ljetne gume radi par dana vozanja, ne isplati mi se, imam prečih investicija... samo ih pripremit lagano preko zime i to je to.

pozz :)
 
Član
Super felge brate jedva cekam kada ih namontiras kako ce mu stajat! A za naljepnice odradili svi ispalo dobro samo pod lomom svjetla vidi se sta je pisalo po rubovima ono ali jbg :( pozzzzz i thx na savjetu
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Super felge brate jedva cekam kada ih namontiras kako ce mu stajat! A za naljepnice odradili svi ispalo dobro samo pod lomom svjetla vidi se sta je pisalo po rubovima ono ali jbg :( pozzzzz i thx na savjetu

Hvala brate najljepša... a čuo sam da si bio na pisti nisi se javio ebote :)

Polirajte još jednom gdje su bile naljepnice, mora nestat skroz...

Ja sam još nekih zaebancija naručio... pa ću vjerojatno to kako šta dolazilo slagat na hrpu, pa na proljeće ako Bog da kad ugrije malo i bude vrijeme za ljetnih guma... sve posložit na auto... mrsko mi se sad zaebavat jedno po jednu radit.. lakirat i sl :)
 
Član
Jasta sve odjednom i dobar! A bio sam gdje necu bit :lol: ali se nisam trko :( nije ti onaj stari broj jbt zavo sam te na onaj ali nista neznam sta je majke mi!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Jasta sve odjednom i dobar! A bio sam gdje necu bit :lol: ali se nisam trko :( nije ti onaj stari broj jbt zavo sam te na onaj ali nista neznam sta je majke mi!

Ebiga... isti mi broj iz 6tog razreda osnovne škole haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top