Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
nemoj ni traziti mislim da je realno 1 za 1 nemoj bezveze da izgubis sansu da opet vozis ljepoticu :cool:

hehe ma makar da izvucem za registracije da ne budem toliko u minusu :) al abd ide samo spustanje folije stopke spojler onaj vec LUmma branik muzika 2 pioneera po 3000 w :) i to je to :)
 
ma ja samo samo napravi listu nisi ga ni kupio , iskreno druze znamo se duze imam ti jedan savjet dati ko prijatelju , ili uzmi jedno auto i sredi ga zavrsiti s tim il nemoj ni napucavati samo bezveze gubis pare na tome a nista na kraju ne dobijes , nalozis se na nesto drugo i sve ode u PM , istraj u necemo ako to bas volis , ako hoces samo radi furke bolje nemoj dzep ti trpi najvise , izvadi tu muziku iz svog auta i mjenjajte 1 za 1 ili nesto skini pare neces dobiti to je 90%
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma ja samo samo napravi listu nisi ga ni kupio , iskreno druze znamo se duze imam ti jedan savjet dati ko prijatelju , ili uzmi jedno auto i sredi ga zavrsiti s tim il nemoj ni napucavati samo bezveze gubis pare na tome a nista na kraju ne dobijes , nalozis se na nesto drugo i sve ode u PM , istraj u necemo ako to bas volis , ako hoces samo radi furke bolje nemoj dzep ti trpi najvise , izvadi tu muziku iz svog auta i mjenjajte 1 za 1 ili nesto skini pare neces dobiti to je 90%

najvjerovatnije da ce tako i biti ako zamjenim bit ce dobro ako ne zamjenim jbg idemo dalje :)
 
Član
evo sta sam na brzinu nasao

Vauxhall Z22SE 2.2 litre engine was modified from March 2002, engine number 11065400, to overcome timing chain lubrication problem. The problem was caused by an undersized oil spray nozzle which got blocked, starving the timing chain of oil. If the timing chain problem has been subsequently rectified, a modified `bolt' is fitted, with `nicks' on the corners of the hexagon.

na engleskom mrsko mi prevoditi valjda znas

evo i na njemackom



http://www.opel-problemforum.de/f5-astra-kadett/t99939-z22se-2-2-16v-motor.html


:123:
 
Član
Micky je napisao(la):
evo sta sam na brzinu nasao

Vauxhall Z22SE 2.2 litre engine was modified from March 2002, engine number 11065400, to overcome timing chain lubrication problem. The problem was caused by an undersized oil spray nozzle which got blocked, starving the timing chain of oil. If the timing chain problem has been subsequently rectified, a modified `bolt' is fitted, with `nicks' on the corners of the hexagon.

na engleskom mrsko mi prevoditi valjda znas

evo i na njemackom



http://www.opel-problemforum.de/f5-astra-kadett/t99939-z22se-2-2-16v-motor.html


:123:

brate nije ova astra vauxel ono je lik samo onako napisao :)
 
Član
Hah ma nije ovo ni prepakovano ovo je samo maska vauxhall ,,,opel 100% hmmm bar da ima slika motora da se vidi sta na njemu pise i ovo nije ni OPC spojler ,,,ev OPC kako izgleda

a dijelova sto se tice za 2.2 je malo skuplje a i teze naci jer imam ja zafiru 2.2DTI jes da je dizel al kad sam trazio kineticki koji sam jedva nasao svo su mi rekli da je za dijelove malo teze naci a tako i 2.2 benzin
 
Član
Ma netreba nigdje srljati samo polako prvo sve lijepo provjeriti gdje ima dijelova kakvi su motori :) pa tek onda dalje u pregovore
 
Član
Z22SE motor je dosta izdrzljiv, za pogon ima lanac motora kome je vremenski period zamjene oko 100.000km, ima djecijih bolesti oko modula paljenja i egr ventila ali je rjesivo.:icon_smile:
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Z22SE motor je dosta izdrzljiv, za pogon ima lanac motora kome je vremenski period zamjene oko 100.000km, ima djecijih bolesti oko modula paljenja i egr ventila ali je rjesivo.:icon_smile:

Hjoj opela jes neozbiljan, prvi put da cujem da se lanac mijenja redovno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top