Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ISkreno mi je crnjak da pitam momka za broj sasije odma ce momak pomisliti da ga provjeravam
 
Član
ORGINAL VERZIJA VAUXHALL! :lol:
samo cekaj da Dragon vidi :lol: :D
ako je britanska verzija onda bi trebao biti emblem svugdje isti,na masci,na volanu i na gepeku,kod ovog šumahera samo na masci,pogledaj gepek i volan,a da ne spominjemo cinjenicu da su vauxhall na lijevoj strani volani :D
drugo,pod detaljno "zadnji orginalni spojler"?!
wtf,samo na OPC-u dodje spojler koliko znam,ovo vidjelo OPC-a nije :D
 
Član
MuMa je napisao(la):
ISkreno mi je crnjak da pitam momka za broj sasije odma ce momak pomisliti da ga provjeravam

Pa šta, neka misli. Ja sam ovome što sam od njega kupovao tražio da mi da broj šasije, i da mi ga nije dao ne bih ni ga ni kupio jer sam mislio da auto ima FAP filter (Peugeot 307 je u pitanju), ali sam po šasiji vidjeo da nema i kupio sam auto.
 
Član
A20DTH je napisao(la):
koliko sam ja upucen u opel oprema vauxhall ne postoji, jer je to proizvodjac isto kao i opel. Sad, kod mene na vecini dijelova pise GM , nigdje opel/vauxhall. To je neka mufljaza sa tim kolima
Drug mi vozi astru prve gen koja je vec oznaka g il h
Na svim djelovima opel/wouxhall
1,4motor sjecam se provale za filter goriva na kutiji velikim plavim slovima wouxhall a emir skenjan sjeban uplakan pita sta je ovo

A trazi broj sasije sta ima veze nece ti nis bit
 
Član
Shelby je napisao(la):
ORGINAL VERZIJA VAUXHALL! :lol:
samo cekaj da Dragon vidi :lol: :D
ako je britanska verzija onda bi trebao biti emblem svugdje isti,na masci,na volanu i na gepeku,kod ovog šumahera samo na masci,pogledaj gepek i volan,a da ne spominjemo cinjenicu da su vauxhall na lijevoj strani volani :D
drugo,pod detaljno "zadnji orginalni spojler"?!
wtf,samo na OPC-u dodje spojler koliko znam,ovo vidjelo OPC-a nije :D

heheheheh xD ma znam ovo je klasicna astra .... samo sto ima onaj zadnji spojler farove i to je to xD pa i cekam dragona on se najvise razumije u OPELE :)
 
Član
sema911, moguce je , ja ovo govorim zato sto na vectri i insigniji ne pise, dok na astri na to nisam obracao paznju.

Dragon ce da dobije slog kad vidi auto. Bice mu zao sto nije njegova

:D
 
Član
A20DTH je napisao(la):
sema911, moguce je , ja ovo govorim zato sto na vectri i insigniji ne pise, dok na astri na to nisam obracao paznju.

Dragon ce da dobije slog kad vidi auto. Bice mu zao sto nije njegova

:D

hehehe brate koji si ti kralj ;) :)
 
Član
Ovo nije vid'lo Vauxhalla , ovo je jedna samo dobro opremljena Opel Astra:lol:
Svugdje su Opelovi amblemi , sem maske i sat je u kilometrima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top