Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
Lija je napisao(la):
Samo nevidim razlog zasto ova tema postoji,jer je meni gosp.Iggy zakljucao temu koju sam bio napravio za slike tuniranih Opela..

I On je naveo da ima tema za sva tunirana auta i da se tamo slike stavljaju,pa zasto onda ova tema jos postoji.?? ako je administracija odlucila da svi idu u isti KOS zasto onda VW ima svoju posebnu temu..??

Unaprijed hvala na odgovoru..!!!
Potpuno si u pravu i mislim da i ostale marke zasluzuju ovakvu temu ako ima interesa da je neko postavi.Mrzim forume gdje se pojedine marke automobila favoriziraju i volio bih vidjeti npr i ovakvu temu o npr Bmw-u,Opelu,Alfi.....mozda bi bilo manje postova jer je wv u BiH jako popularan ali nema veze.Al inace forum mi je ok i nema na njemu puno "mrzitelja odredjenih marki" bez ikakvih argumenata sto mi je drago za razliku od jednog Hrvatskog foruma o automobilima opcenito ali koji je pun debila tipa,"moj tata je vozio Hondu i sve ostalo je smece" sto mi je boze sacuvaj.
 
Član
Postujem,da treba imati temu za sve marke,ali to vidite sa adminima a ne ovdje. Do tada,pogledajte samo kako izgledaju ove VW masine,jer slike na ovoj temi su vrh vrhova.
 
Član
Ova tema postoji zato sto je VW i sto VW ima sve ono sto druga vozila nemaju : )

p.s.
Tema je bash lijepo funkionisala dok se nisu poceli javljat ljudi cija ih vlastita hrdja na putu prestigne :p
salu na stranu, svoja prava ne trazite na temi koja je tu vec godinu dana i koja je masu interesantnih i korisnih stvari dala, zanimljivih slika, projekata i sl.

dakle bez off.a
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Ova tema postoji zato sto je VW i sto VW ima sve ono sto druga vozila nemaju : )

p.s.
Tema je bash lijepo funkionisala dok se nisu poceli javljat ljudi cija ih vlastita hrdja na putu prestigne :p
salu na stranu, svoja prava ne trazite na temi koja je tu vec godinu dana i koja je masu interesantnih i korisnih stvari dala, zanimljivih slika, projekata i sl.

dakle bez off.a
"Ova tema postoji zato sto je VW i sto VW ima sve ono sto druga vozila nemaju ":cool: e nek si im rekao dado, HA JA
 
Član
evo jedna od mene kad sam svoje auto spustio moglo je jos dole ali nemoguce ga voziti

DSC_0340-1.jpg
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Ova tema postoji zato sto je VW i sto VW ima sve ono sto druga vozila nemaju : )

p.s.
Tema je bash lijepo funkionisala dok se nisu poceli javljat ljudi cija ih vlastita hrdja na putu prestigne :p
salu na stranu, svoja prava ne trazite na temi koja je tu vec godinu dana i koja je masu interesantnih i korisnih stvari dala, zanimljivih slika, projekata i sl.

dakle bez off.a

da da imaju bas ono nesto :lol::lol:

A ja sam se obracao adminima ne vama,ali vidim da ih nema nijednog,valjda na kolektivni godisnji otisli..

Mi bas volimo OFF :D
 
Član








Evo malo domaćih slika, ovo je moja pila iz 67 i spuštena je toliko da se jedva vozi po gradu a vozi se svaki dan:cool:
 
Član
brale moj razbolim se kad gledam ovu temu, fkt prave perverzije od auta:icon_smile:
odma mi toplo oko srca cim vidim onaj znak VW;)
 
Top