Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
HTN Rennsport

HTN-Rennsport-hochglanz.jpg
 
Početnik
Samo nevidim razlog zasto ova tema postoji,jer je meni gosp.Iggy zakljucao temu koju sam bio napravio za slike tuniranih Opela..

I On je naveo da ima tema za sva tunirana auta i da se tamo slike stavljaju,pa zasto onda ova tema jos postoji.?? ako je administracija odlucila da svi idu u isti KOS zasto onda VW ima svoju posebnu temu..??

Unaprijed hvala na odgovoru..!!!
 
Legend
mozda je bila vec tema pod istim nazivom il nesto pa ti je zato izbrisana.....a mislim da je ok idea i za ljubitelje japanaca,i sto si ti kao ljubitelj opela otvorio temu....mislim neka ima pa sta fali ...

kontaktiraj koga od moderatora pa da se otvori tema i da bude STICKY kao ova
 
Početnik
enesss je napisao(la):
mozda je bila vec tema pod istim nazivom il nesto pa ti je zato izbrisana.....a mislim da je ok idea i za ljubitelje japanaca,i sto si ti kao ljubitelj opela otvorio temu....mislim neka ima pa sta fali ...

kontaktiraj koga od moderatora pa da se otvori tema i da bude STICKY kao ova

Ma ne Enese nemam ja nista prtiv ove teme bas naprotiv ja kao Opel-ovac cesto navratim i divim se,ali kako je meni Iggy na PM rekao "SVI IDU U ISTI KOS" i moju temu zakljucao,zbog toga sto ima tema TUNING CARS ili tako nesto i da se tu trebaju svi modeli stavljat..i ja sam bio za to da se naprave STICKY za japance francuze svabe itd,radi preglednosti i radi svega al et;)
 
Legend
@ technoGeek - fakat sto kazes,a ako si mislio na jettu ..... premocna , a posebno dobro im stoje Ronal Turbo felgice

DSC05714.jpg
 
Član
Lija je napisao(la):
Samo nevidim razlog zasto ova tema postoji,jer je meni gosp.Iggy zakljucao temu koju sam bio napravio za slike tuniranih Opela..

I On je naveo da ima tema za sva tunirana auta i da se tamo slike stavljaju,pa zasto onda ova tema jos postoji.?? ako je administracija odlucila da svi idu u isti KOS zasto onda VW ima svoju posebnu temu..??

Unaprijed hvala na odgovoru..!!!

to lija brate ;) ako se divimo vw daj da se i nekim drugim divimo
 
Top