Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

erol_brcak je napisao(la):
Znaci ulaz sredjen,dooobro,Semire parkirat cu kraj tebe :D

Nego kad ono, u 9 i 15 pred Omegom jel :D
Daj vise odredite hebo vas,uglavnom vi se ba skupite oko 9 ili prije i cekajte ostatak do maksimalno 9 i 20 i onda krenite,ha ja,tako najbolje. ;)
meni nikako nije jasno...krenuti u 9,20h ,a prijave do 10h... :icon_rolleyes:
pa mi necemo doci do 10h...a kamoli da se prijavimo do 10h
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Sandro je napisao(la):
i ja bi trebo bit tu oko 9 ako gdje ne zapne :icon_smile:

a vas gospodine molicu lijepo bez potezanja rucne:lol::lol::lol::lol::lol: da nece koji spojler ostat na putu:lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D
ŠALA
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

@ljuboje: OOooooj pa daj ajd skontajte nesto,ma Ljuboje bolan do Zivinica se dodje za 15 min maks.,imat ces vremena da se prijavis dvajs puta ;)
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ok,ok...
samo ja ne volim da kasnim...ni situaciju> na vrat na nos... ;)
 
Legend
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

erole izmjeni temu stavi polazak u 9 i gotova prica;)
da zavrsmo i s tim:cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ma oko 9 se skupimo, tu budemo nekih 20-tak minuta do pola sata i polako svi zajedno u koloni krenemo
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ma čini mi se da je malo rano da krenemo u devet al ako se tako dogovorite ja ću ispoštovat ;)
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

@GreenD: Pa eto oko pola 9 haj more,ja sam ti onda davno dao broj kad si bio u Brckom,ako si izgubio ili sta evo ti opet 063/983-182,budemo li kasnili koju minutu zvrcni jarane ;)

Nista haj onda konacno U DEVET OKUPLJANJE PRED OMEGOM,POLAZAK 10-15 MIN KASNIJE

Morel?
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

mozel ikako sutra da krenemo :D imate '289428094 stranica o tome :lol: ja ak dodje do 9 doci cu,ako ne nemojte me cekati:123:
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ivica je napisao(la):
mozel ikako sutra da krenemo :D imate '289428094 stranica o tome :lol: ja ak dodje do 9 doci cu,ako ne nemojte me cekati:123:
ma tebi je bit u Srebreniku,ko ce pucat za nama kad krenemo u TZ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

erol_brcak je napisao(la):
@GreenD: Pa eto oko pola 9 haj more,ja sam ti onda davno dao broj kad si bio u Brckom,ako si izgubio ili sta evo ti opet 063/983-182,budemo li kasnili koju minutu zvrcni jarane ;)

Nista haj onda konacno U DEVET OKUPLJANJE PRED OMEGOM,POLAZAK 10-15 MIN KASNIJE

Morel?

nije problem imam br a ja cu doc malo ranije da ja VAS docekam a ne VI mene ko prosli put:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

nemoj mi o pucanju :D i kad idemo? :D:D:D:D green ponesi rezerve brisaca :D
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ma ne sikiraj se nece ovaj zakazat :lol::lol::lol: a i ako zakaze ima otpada kolko hoces dodzabe je za duju:lol::lol::lol::lol::lol:
nego ti napuni oruzje:D:D:D:D
PS aj budi do pola 9 u Srebreniku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top