Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

do kada se u nedelju najkasnije moze prijaviti?
da se mogu organizovati...
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

erole, ne moze ba tako, u pola 10 treba biti polazak, bice ko i prosli put, cim krocite na parking pokret! Morat doc bar u 9 i 15, mozda i prije.....a ja se ne javljam jer sam prosli put ja "organizovao" pa ja bio kriv sto su se ljudi pogubili, kasnili itd...
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

treba nekog zaduziti za mirza_mali da se ne gubi decko opet:D:D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

erol gdje ti dodje ta omega?
da se i ja malo ,sa vama, mangupisem po tuzli... :lol:
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

pa eto moze i 9 i 15,nije problem.

Trizex ako neces ti hajd nadjite nekog da organizuje vase okupljanje kod Omege,a mi cemo se organizovati oko okupljanja u Srebreniku,nas nije puno,mozda desetak auta,tako da najveci dio posla je vas :icon_biggrin: mi se samo trebamo pojaviti u Tz u zadanom vremenu.;)

@ljuboje: to ti je kod Mejdana u Tuzli , ali jos bolje haj ti sa nama se nadji u Brckom u parku.Sta mislis?
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Dogovorit cemo se valjda nekako :cool:;)

A prosli put neki sa calibrom poce divljat kad se krenula od omege i baci ga na onaj trotoar valjda ne bude opet takvih :cool:;)
 
Legend
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

trizex je napisao(la):
To je bio Sandro indijanac :p eto ga na forumu :D

stalno se on nesto okrece:D

ne smije on sad iznad 2000 obr.tako da nece biti divljanja ja mislim:D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ljuboje je napisao(la):
erol gdje ti dodje ta omega?
da se i ja malo ,sa vama, mangupisem po tuzli... :lol:

omega ti je kod mejdana.....sad gdje je mejdan.....ma reci ti koja mjesta znas u tz pa cemo mi tebi lijepo objasniti gdje je omega...
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

GOLF TZ je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
erol gdje ti dodje ta omega?
da se i ja malo ,sa vama, mangupisem po tuzli... :lol:

omega ti je kod mejdana.....sad gdje je mejdan.....ma reci ti koja mjesta znas u tz pa cemo mi tebi lijepo objasniti gdje je omega...
ja znam proci kroz tuzlu...i to zaobilaznicom... i znam gdje je autobuska stanica..
to je sve sto ja znam... :icon_smile:
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Eh kad ides od autobuske stanice prema bijeljini, dakle glavnom magistralom (obilaznicom), prva konkretna raskrsnica na koju nailazis (sa semaforima koji ne rade vec iha-haj) tu skrenes lijevo i stigao si :D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

erol_brcak je napisao(la):
pa eto moze i 9 i 15,nije problem.

Trizex ako neces ti hajd nadjite nekog da organizuje vase okupljanje kod Omege,a mi cemo se organizovati oko okupljanja u Srebreniku,nas nije puno,mozda desetak auta,tako da najveci dio posla je vas :icon_biggrin: mi se samo trebamo pojaviti u Tz u zadanom vremenu.;)

@ljuboje: to ti je kod Mejdana u Tuzli , ali jos bolje haj ti sa nama se nadji u Brckom u parku.Sta mislis?

joj,jaro,dok dodjem do brckog,ja sam vec na ulazu u tuzlu...

trizex je napisao(la):
Eh kad ides od autobuske stanice prema bijeljini, dakle glavnom magistralom (obilaznicom), prva konkretna raskrsnica na koju nailazis (sa semaforima koji ne rade vec iha-haj) tu skrenes lijevo i stigao si :D

znaci kada idem od bijeljine to je konkretna raskrsnica prije autobuske na desnu stranu...?je li tako ispade? :icon_rolleyes:
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Kolege ja bi vam predlozio da najkasnije krenete do 9h, zbog prijava.

Prijave su do 10h, a posto ce vas bit ekipica i dok se na ulazu regulisu uplate... da se nekasni sa planom i programom.

Oni koji budu kasnili sa opravdanim razlogom(putanja kretanja 100-150 km) mogu se prijavit do 11h
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

trizex je napisao(la):
Eh kad ides od autobuske stanice prema bijeljini, dakle glavnom magistralom (obilaznicom), prva konkretna raskrsnica na koju nailazis (sa semaforima koji ne rade vec iha-haj) tu skrenes lijevo i stigao si :D

joj trizo ja zivim u tuzli a ni ja te ne skontah....:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top