Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Mislim da je to prerano,al et.Docemo gore za 10-15 min i sta cemo radit 45 min do pocetka :D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

koki+ je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Mislim da je to prerano,al et.Docemo gore za 10-15 min i sta cemo radit 45 min do pocetka :D

piti hehe cekam da izpraznim glavu

pa necemo se valjda tuci... :lol:
ma ne znam..ja sam lupio... vi kako hocete...
adams i ja cemo biti tu,na toj omegi do 8,35h..najdalje...8,45h
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

NA toj Omegi nes sigurno bit :icon_biggrin: uglavnom mislim da ce nas cekat jedno 4 auta (ukljucujuji LJuboja i Adamsa):D nesto mi nema zainteresovanih ovaj put,slabo al skroz,valjda jer je i u Zenici onaj neki meet,mozda i zato sto je sezona skroz pri kraju,jer ne prognoziraju bas idealno vrijeme,al haj viicemo ;)
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ett mi se Zdogovorili ja i ljuboje na omegi parkingu:icon_exclaim: ima'l josh kandidata???
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

bice tu raje, samo nisu svi Tuzlaci na bhtuningu :) ja sam oko 9 tu
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

i ja bi trebo bit tu oko 9 ako gdje ne zapne :icon_smile:
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ma bice ljudi bruka, nisam bas 100% siguran, al mislim da ce bit i dosta skutercica ... ja cu najvjerovatnije doc sa motorcicem i ski kacigom na pistu, lakse mi zbog parkinga, i vise mogu popit ako sam na skutercicu :lol: ...
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

eddo je napisao(la):
ma bice ljudi bruka, nisam bas 100% siguran, al mislim da ce bit i dosta skutercica ... ja cu najvjerovatnije doc sa motorcicem i ski kacigom na pistu, lakse mi zbog parkinga, i vise mogu popit ako sam na skutercicu :lol: ...

sta ti je lakse za parking ne vozis HUMMER-a..pa da nemas dje stat..neg skodilaka vozis:D:D

parking je sredjen..s autima ce se u krug ulaziti,tako da je nemoguce da nemas dje stati;);)
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

svima dozvoljeno u krug ulaziti? ili ovim sto organizovano dolaze? bilo bi dobro, da ne moram tamo negdje kraj puta ostavljati auto
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Death_beat je napisao(la):
svima dozvoljeno u krug ulaziti? ili ovim sto organizovano dolaze? bilo bi dobro, da ne moram tamo negdje kraj puta ostavljati auto

SVIMA ulaz dopusten u krug s tim da ce biti regulisan parking za posjetioce;)
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

znaci na kapiju dolazim sa autom i dalje ce me oni uputiti. ok! hvala, svidja mi se to
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

do kada su prijave?
ja sam nacuo da je do 10h...? :icon_rolleyes:
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Znaci ulaz sredjen,dooobro,Semire parkirat cu kraj tebe :D

Nego kad ono, u 9 i 15 pred Omegom jel :D
Daj vise odredite hebo vas,uglavnom vi se ba skupite oko 9 ili prije i cekajte ostatak do maksimalno 9 i 20 i onda krenite,ha ja,tako najbolje. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top