OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Dobar ovaj Passat,bas mi se svidja .. 2.8 syncro ? ;) Fino se vrti na ovim cini mi se 17-kama :icon_smile: Stock motor ili ? Izvinjavam se al' bas me zanima ..Jos kad bi zguza uradio W8 look ,uff .. :icon_smile:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Dobar ovaj Passat,bas mi se svidja .. 2.8 syncro ? ;) Fino se vrti na ovim cini mi se 17-kama :icon_smile: Stock motor ili ? Izvinjavam se al' bas me zanima ..Jos kad bi zguza uradio W8 look ,uff .. :icon_smile:

4 motion valjda :icon_question: stock motor... ali šta mu brate Pug radi :icon_biggrin:
 
zlajaaa je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Dobar ovaj Passat,bas mi se svidja .. 2.8 syncro ? ;) Fino se vrti na ovim cini mi se 17-kama :icon_smile: Stock motor ili ? Izvinjavam se al' bas me zanima ..Jos kad bi zguza uradio W8 look ,uff .. :icon_smile:

4 motion valjda :icon_question: stock motor... ali šta mu brate Pug radi :icon_biggrin:

koji Pug:icon_question:
pa uzeo je ono malo zuto cudo
 
zlajaaa je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Dobar ovaj Passat,bas mi se svidja .. 2.8 syncro ? ;) Fino se vrti na ovim cini mi se 17-kama :icon_smile: Stock motor ili ? Izvinjavam se al' bas me zanima ..Jos kad bi zguza uradio W8 look ,uff .. :icon_smile:

4 motion valjda :icon_question: stock motor... ali šta mu brate Pug radi :icon_biggrin:

Zar obadvoje ne znaci pogon na sve tockove ? :icon_question:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Dobar ovaj Passat,bas mi se svidja .. 2.8 syncro ? ;) Fino se vrti na ovim cini mi se 17-kama :icon_smile: Stock motor ili ? Izvinjavam se al' bas me zanima ..Jos kad bi zguza uradio W8 look ,uff .. :icon_smile:

4 motion valjda :icon_question: stock motor... ali šta mu brate Pug radi :icon_biggrin:

jeste 4 motion 2.8, pasat od mog komsije inace auto mehanicar:cool:
uzimo je ovaj pasat puga....ima ***** start i to na 18-kama:cool: (neko rece 17)
 
Član
A koliko je uzeo 106-icu:icon_question:
Do sad sam samo skontao da je uzeo dužinu na startu i to je to, ne da se prdavac više:icon_question:
Ako to zovemo uzimanjem, volio bih da i mene tako uzme, ne bih se postidio sekunde.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
A koliko je uzeo 106-icu:icon_question:
Do sad sam samo skontao da je uzeo dužinu na startu i to je to, ne da se prdavac više:icon_question:
Ako to zovemo uzimanjem, volio bih da i mene tako uzme, ne bih se postidio sekunde.;)

pa sta bi ti htjeo, uzeo uzeo.....ko da se momak sa pugom stidi;)
 
Iznenadio me ovaj crveni golf 2 gti kako ide, cini mi se da sad ide bolje nego prije.

http://www.youtube.com/watch?v=N8IaI91v7wM&feature=youtu.be
 
Član
Pa sta smo mi napisali jesul ciljuge il sta ???? Dosli smo mi na okup. na ciljuge i ja postavio slike i video ?? Nekontam te al nikako ! :cool:
 
Legend
govorim za post koji si ti postavio, a koji sam ja obrisao u vezi okupljanja u Lukavcu, nemoj molim te kvariti svaku temu
 
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Iznenadio me ovaj crveni golf 2 gti kako ide, cini mi se da sad ide bolje nego prije.

http://www.youtube.com/watch?v=N8IaI91v7wM&feature=youtu.be

malo me zeznu na startu al 3 brzinom ostaje vec na duzini auta :D


http://www.youtube.com/watch?v=AJNNWSKMctk&feature=youtu.be
 
veliki pozdrav svima....

u ovoj godini nisam ni jednom doso na okupljanje, a volio bi, malo me obaveze zezaju...

gledam snjimke s okupljanja, dosta dobrih auta ima, neznam kad je ugovoreno sljedece okupljanje al volio bi da mi neko javi, da i ja predstavim svoju masinku...
predpostavljam da bi imo dosta sansi s tim ZUCOM kako ga vi zovete bez obzira na njegov motor... moj motor je fabricki bez ikakvih cipova i sranja... cista snaga ali dovoljna...

pozdrav ismar....
 
Top