OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Član
momak sto vozi ovog puga je reko da je uradjen chip tuning ali kao mora jos nesto da radi
 
Član
haso je napisao(la):
momak sto vozi ovog puga je reko da je uradjen chip tuning ali kao mora jos nesto da radi
nije brate odradjen reko je da nije stigo odradit jos jer on radi to... nije imo vremena....100% nije jos nista radio al u planu je...
 
Član
ak19 je napisao(la):
haso je napisao(la):
momak sto vozi ovog puga je reko da je uradjen chip tuning ali kao mora jos nesto da radi
nije brate odradjen reko je da nije stigo odradit jos jer on radi to... nije imo vremena....100% nije jos nista radio al u planu je...

ne bitno...u svakom slucaju opasna zuja;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Zna li ko koliko konja ima ovaj zuti peugeot gti. Predpostavljam da je fabricki 120 ks a mislim da motor nije stock jer je pobijedio hgt-ea a po podacima nije brzi.

Po svim mogućim podatcima je brži od hgt-a. Nije se ništa čudno dogodilo:icon_biggrin:

Kako brzi po podacima
Peuget 118 ks Hgt 131 ks
ubrzanje 8.7 sek. 8.6 sek.
max brzina 205 kmh 205 kmh
max obrtni moment 145\5200 Nm\RPM 164\4300 Nm\RPM
 
Član
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Zna li ko koliko konja ima ovaj zuti peugeot gti. Predpostavljam da je fabricki 120 ks a mislim da motor nije stock jer je pobijedio hgt-ea a po podacima nije brzi.

Po svim mogućim podatcima je brži od hgt-a. Nije se ništa čudno dogodilo:icon_biggrin:

Kako brzi po podacima
Peuget 118 ks Hgt 131 ks
ubrzanje 8.7 sek. 8.6 sek.
max brzina 205 kmh 205 kmh
max obrtni moment 145\5200 Nm\RPM 164\4300 Nm\RPM

Te podatke sa neta okači mačku o rep. 106 ide ispod 8s do 100.
 
Član
jel ima neko od ovih momaka sto su bili na ciljugama tu na forumu, mislim na ove sto su radili HiTech Chip:icon_question::icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
jel ima neko od ovih momaka sto su bili na ciljugama tu na forumu, mislim na ove sto su radili HiTech Chip:icon_question::icon_smile:

imaju oni daki.a ja mislim da je i on na forumu a oni nisu tu .. Aid mi je jaran pa ako te zanima sta mozes meni reci pa cu ga ja pitat a ima brate i web stranica i br. telefona...
 
Član
ak19 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
jel ima neko od ovih momaka sto su bili na ciljugama tu na forumu, mislim na ove sto su radili HiTech Chip:icon_question::icon_smile:

imaju oni daki.a ja mislim da je i on na forumu a oni nisu tu .. Aid mi je jaran pa ako te zanima sta mozes meni reci pa cu ga ja pitat a ima brate i web stranica i br. telefona...

Cuo sam se sa dakiem i Miekom neg reko mozda je ko i od njih tu na forumu vidim kamaru auta vec ima sa njihovim chipom :cool: pa reko da kazu i korisnici koju :icon_smile:
 
Top