Obijanje vozila na Stupinama

Obijanje vozila na Stupinama

Ovo sto sam vidio kad je dosao vlasnik, jedan se povukao i ko strah ga i vidi se po reakciji da od njeg nema nista.
Ja ovako da sam zateko obojici bi noge polomio, a to da treba ostat miran ja nebi nikad mogo, dzaba njima i nozevi i sarafcigeri ja samo pajser izvadim i deri.
A isto ovi sto snimaju oni kao da su jedva docekali da neko obija pa da snima i da on ispadne dobar sto je snimio al et:icon_mad::icon_mad:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Najbolje je taser kupiti. Prvo ga sokiras pa ga nalomis da mu zivot ne valja vise.

nije ni to rjesenje, rizicno je ako ima srcanu manu ili kojim slucajm nesto slicno, cojk rikne i onda zatvor...po meni paper sprej u dzepu(torbici,pederusi takozvanoj) je sasvim ok rjesenje,ne neki levatski vec bash sprej koji ima predvideno mjesto u koje stavis prst i pritisnes- da ne bi bilo joj profula pa sebe po licu uprskas :) ):D
 
Član
ma ovaj je pametno postupio, da je reagovao vjerovatno bi napravio vecu stetu sebi....iako vjerujem da je mogo slomit ovog zutog, ovaj drugi se dovoljno bio udaljio

al zapamtio bi ga ja mamu mu ;)
 
Član
Hej sta bi im radio, potrpo bi ih u gepek i odvukao negdje na ledinu gdje ih niko nemoze da cuje uh uh:icon_mad:
 
Član
Ispade najpametniji Zona ( lik domorodac iz naselja u Mostaru ), a svako ga smatrao ludim sto je do prije par godina "kljucao" auto rucnom bombom :D
 
Član
Evo mali apdejt:

Momak nasao plocicu narkomanija se uplasila kada ga je vidjela i bacila pod sjediste, a u onom gurkanju dobio je samo ogrebotinu sarafcigerom po ruci. Btw obojica su imali sarafcigere tako da je pametno postupio jebo kastofon.
 
Član
Čuj obijao mu auto još ga napadne, dobro je postupio čovjek, ne radi se ništa impulsivno, mala je Tuzla ;)
 
Član
Ne isplati se natezat, radi jebenog Cd koji kosta nekih 100 tinjak maraka, doci u situaciju da te lik izbode i napravi daleko vece probleme.
Ako mozes rijesit nekim prepadom iz daljine ok ako ne jebaji ga, ne mislim da treba ispasti ***** tu al ako mozes zaraditi ozljede opasne po zivot manja je steta da ti ukrade Cd nego da se pravis frajer i dobijes visak rupa nego sto ti je majka priroda podarila...
 
Član
ma naopako je vrijeme... nekad je bilo pomarises se sakama, nogama, pa tko koga... a sada dodje neki balavac ni 17 godina, nece vise ni noz da vadi, vec pistolj i upuca te :icon_eek:
 
Top