Obijanje vozila na Stupinama

Obijanje vozila na Stupinama

Član
sub3r je napisao(la):
*ebo vas sarafciger. Mene su pokusali zbosti zbog telefona i sata, pa evo me ziv i zdrav, a telefon u ladici, citav stoji. Ako je sudjeno, sto rekli, prici ce ti u pola dana i htjeti da ti otmu iz dzepa. Vjerovatno bi i tad govorili " Ma ajd, bolje ih pustiti". Zato ovo i rade, jer ih se pusta. Da ih svaki dan neko prebije, da ne mogu hljeb zagristi, klinac bi za mjesec dana i pomislili da ukradu nesto. Ja ih nikad ne bih pustio da ovako odsetaju, pa makar i pucali na mene. Jednom sam sa prijateljem zatekao dvojicu kako operisu auto, obojica smo dobili prijave za nanosenje teskih tjelesnih povreda, ali eto i to se rijesilo. Ali od tad, auto gdje god ostavio(domaci teren), pa i otkljucano... niko ga ni pogledati nece.

u potpunosti se slazem, dok ne dobiju batine postene nece se okanit. ja sam ionako na uslovnoj za teske tjelesne povrede, pa sta mi fali i odrobijat, al barem znam kad izadjem da rahat mogu ostavit auto gdje mi volja.
 
Član
Narkomanska posla, vidi mu frizuru :icon_eek: sigurno murija zna ko su. Izlomiti i ruke i noge :icon_mad:
 
Član
dellas je napisao(la):
Narkomanska posla, vidi mu frizuru :icon_eek: sigurno murija zna ko su. Izlomiti i ruke i noge :icon_mad:

To ti je ovdje trenutno najpopularnija frizura, sve jebenjasi :lol:
 
Član
semma je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Narkomanska posla, vidi mu frizuru :icon_eek: sigurno murija zna ko su. Izlomiti i ruke i noge :icon_mad:

To ti je ovdje trenutno najpopularnija frizura, sve jebenjasi :lol:

ovdje ima i ime takva frizura, "jasarica", od jednog zenickog "k1 borca"(naljepnica na skuteru), znaju zenicani na koga mislim :D
 
Top