Obijanje vozila na Stupinama

Obijanje vozila na Stupinama

Član
evo bas sam se sjebo :p hehhhe

A sta ce covjek jadan, zamisli dolazis pred auto dva lika ti caprkaju po autu itd. prvo i prvo ostanes u soku. ne znas sta uradit .. ne znam koliko da si sposoban al sjebes se kad vidis tako nesto .
I ja sam siguran da ga je makar jednom opalio da bi pobjegli obadvojica .. ali eto sta ces, makar je se sve zavrsilo kolko tolko dobro.
Treba nosit teleskop palicu sa sobom (i ako su povucene iz prodaje sad) . svugdje stane, zacas i dobro posluzi :)
 
Početnik
Ma nije rjesenje nagazit ga ondje u po bijela dana.Zapamtio im je face,on i 2-3 jaranba mu i sacekat jednog pa negdje u sumu i udri pa onda drugog.Nema boljeg rjesenja jer samo moze dobit sarafciger u stomak ili zatvora radi obicnog jebenog narkomana koji nevrijedi pisljive bobe.Mrak i jarani zakon.I udri bez svjedoka bez iceg ;)
 
Član
Koja je to bagra dovoljno govori cinjenica da se neceka noc za obijanja nego se to radi usred bjela dana.
 
Član
TuLe je napisao(la):
jest, dvojca ih je, al pocni jednog da tuces, pa ces vidjet kako drugi bjezi.
bez uvrede drug al smjesan si.. to nisu djecica koja kad jednog udaris svi bjeze
Oni su spremni na svasta nesta, po meni je covjek oke postupio. Vidi se da covjek nije baraba. D
Drugo je to kad je covjeka "ulicar" ako tako mogu kazati ili nekoga ko moze borilacke vjestine kontrolisati (ako poznaje neku uopste)
 
Član
Ma zna se to otprilike ko krade a opet niko nista ne poduzima ni policija ni komsiluk od tih lopova :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma zna se to otprilike ko krade a opet niko nista ne poduzima ni policija ni komsiluk od tih lopova :icon_rolleyes:
Drug oni budu privedeni i ispitani po 100 puta ali tužilaštvo ih pušta svaki put
 
Član
Mrva je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
jest, dvojca ih je, al pocni jednog da tuces, pa ces vidjet kako drugi bjezi.
bez uvrede drug al smjesan si.. to nisu djecica koja kad jednog udaris svi bjeze
Oni su spremni na svasta nesta, po meni je covjek oke postupio. Vidi se da covjek nije baraba. D
Drugo je to kad je covjeka "ulicar" ako tako mogu kazati ili nekoga ko moze borilacke vjestine kontrolisati (ako poznaje neku uopste)

ma jok, zasto bi bio uvrjedjen. svako ima svoje misljenje. ja samo kazem ono sto znam i sto sam vidio svojim ocima (nevezano za ovaj klip). evo primjera radi (desilo se poznaniku) na semaforu mu uletila dvojca da ga izvuku iz auta, jedan pokusao da mu navuce deku preko glave, dok ga drugi izbaci iz auta i koji put nabije nogom il sl, ali se lik nije dao iznenaditi pa je ovog koji ga je trebao izvuc iz auta uhvatio i poceo ga sutat, a drugi (s dekom) je pobjegao iste sekunde. tako da ni ovi narkomani nisu nista bolji, dzaba mu i sarafciger i sve, ako on vidi da je neko spreman da krene na njih oni bjeze.
 
Član
treba ga zavezati za ogradu i tuci zeljeznom sipkom, uzeti motorku iz gepeka i pokusati ga isjeci hahahhahaaaaa kao sto je onaj uradio u koloniji, a ako nece da upali otici kupiti novu svjecicu, produvati malo, povuci cok i nastaviti....

malo shale, jbg ovaj momak nije lose postupio, otkud znas na kakvu budalu mozes naici.... pa radi pokusaja pljacke da ispaden pokusaj ubistva... netreba se sa svakim kaciti
 
Član
Samo degenek i samo degenek! nemože im policia ništa i oni ih samo nadegeneče jer znaju da ce ih pustit uz prijetnje haha, meni su tako ukrali mp3 dok sam audia vozio i bravu mi sjebali... al uvijek se zna ko na kojem području operira upali smo im u jazbinu nije mog bilo već ga prodali uzeo sam drugi :icon_smile: al su oni dobili takav degenek da sam mogao komotno ostavljat otvoreno auto zaobilazili su ga...
 
Član
Ma nebi se radi radija-cd playera s govnima u pustio u sukob, radi toga da zaradim ilikakav ubod ili prijavu ne isplati se.. Svakako im treba stat u kraj, al kako zavrsi onaj prof i sin sto ga je branio kad su im krali auto j cist primjer stanja u ovomnasem urbanom selu..
 
Član
*ebo vas sarafciger. Mene su pokusali zbosti zbog telefona i sata, pa evo me ziv i zdrav, a telefon u ladici, citav stoji. Ako je sudjeno, sto rekli, prici ce ti u pola dana i htjeti da ti otmu iz dzepa. Vjerovatno bi i tad govorili " Ma ajd, bolje ih pustiti". Zato ovo i rade, jer ih se pusta. Da ih svaki dan neko prebije, da ne mogu hljeb zagristi, klinac bi za mjesec dana i pomislili da ukradu nesto. Ja ih nikad ne bih pustio da ovako odsetaju, pa makar i pucali na mene. Jednom sam sa prijateljem zatekao dvojicu kako operisu auto, obojica smo dobili prijave za nanosenje teskih tjelesnih povreda, ali eto i to se rijesilo. Ali od tad, auto gdje god ostavio(domaci teren), pa i otkljucano... niko ga ni pogledati nece.
 
BHT Ovisnik
George je napisao(la):
Samo degenek i samo degenek! nemože im policia ništa i oni ih samo nadegeneče jer znaju da ce ih pustit uz prijetnje haha, meni su tako ukrali mp3 dok sam audia vozio i bravu mi sjebali... al uvijek se zna ko na kojem području operira upali smo im u jazbinu nije mog bilo već ga prodali uzeo sam drugi :icon_smile: al su oni dobili takav degenek da sam mogao komotno ostavljat otvoreno auto zaobilazili su ga...

de mi reci tko-gdje,prvo su mi u jetti digli na parkingu u po bijela dana iza hollywooda i milana,po opisu lika i odjece odgovara Bajricu,trazio sam ga po gradu da bi mi u mupu rekli da je u zatvoru,a to su mi rekli kada su mi drugi put digli nov pioneer na parkingu u franjevačkoj tocno preko puta zvonika,tad su mi pokupili i od prijatelja skolsku trbu s knjigama sa sica,nikada nisam saznao tko tim dijelom operira,al Bajrica cu kad-tad sresti:icon_mad:
 
Top