Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Novi auto... :)

djavolica je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
U planu mi je ova nijansa crvene boje sa puno krupnih kristala
jgmzir.jpg

Ova boja na Supri na slici ti je candy red...teško da ti to ovdje neko može uraditi zato što je to nešto sasvim drugo od ostalih boja...za ovo treba da se skine komplet boja sa auta, znači sam lim da ostane, pa ide farbanje nešto kao zlatna boja i onda se nanosi ovaj lak koji je više kao roze nego crven, da bi se na kraju dobio ovaj efekat...uglavnom, ovo bosanski stručnjaci sigurno ne znaju uradit :D al ima dosta finih crvenih boja da se može ofarbati auto, pa ne sumnjam da ćeš naći nešto fino :icon_smile: inače, fin je autić, sviđa mi se unutra takođe, ne diraj unutrašnjost ništa, lijepa je stvarno ;)


Da,znam da je to candy red..ne mora biti bas ta .. Ima npr kawasaki 201 boja koja je jako slicna ovoj a inace je predobra..Nesto uglavnom na ovaj fazon
Hvala ti na savjetu u svakom slucaju:icon_smile:
 
RE: Novi auto... :)

GTI 16V je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
U planu mi je ova nijansa crvene boje sa puno krupnih kristala
jgmzir.jpg

Ova boja na Supri na slici ti je candy red...teško da ti to ovdje neko može uraditi zato što je to nešto sasvim drugo od ostalih boja...za ovo treba da se skine komplet boja sa auta, znači sam lim da ostane, pa ide farbanje nešto kao zlatna boja i onda se nanosi ovaj lak koji je više kao roze nego crven, da bi se na kraju dobio ovaj efekat...uglavnom, ovo bosanski stručnjaci sigurno ne znaju uradit :D al ima dosta finih crvenih boja da se može ofarbati auto, pa ne sumnjam da ćeš naći nešto fino :icon_smile: inače, fin je autić, sviđa mi se unutra takođe, ne diraj unutrašnjost ništa, lijepa je stvarno ;)


Da,znam da je to candy red..ne mora biti bas ta .. Ima npr kawasaki 201 boja koja je jako slicna ovoj a inace je predobra..Nesto uglavnom na ovaj fazon
Hvala ti na savjetu u svakom slucaju:icon_smile:
Eh to upravo...od motora ima dosta finih boja da se iskoristi za auta :icon_smile: htjela sam i ja neku crvenu tražiti za Audija al ode prije vremena... vjerujem da će to ispasti jako fino ;)
i da...i meni zape za oko odmah Alpine, za to još jedna veliki + :icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

Ma sve se moze, pa i kod nas uraditi ta candy red boja... Super ce joj stajati...jos kad zatamnis i felgice stavis... ma bombona..(candy) :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

0g1 je napisao(la):
fino izgleda svida mi se HU :cool:
E da HU je vrh :cool:;)

Izvadi player i vrati golfa ...:lol::lol:

Sretno u nastavku, dobar izbor boje ...

A felge mozda mozes gdje naci od zadnje serie cupea....
 
Član
RE: Novi auto... :)

adi187 je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
fino izgleda svida mi se HU :cool:
E da HU je vrh :cool:;)

Izvadi player i vrati golfa ...:lol::lol:

Sretno u nastavku, dobar izbor boje ...

A felge mozda mozes gdje naci od zadnje serie cupea....

Zadnja serija coupe-a ima 5 sarafa ,a kod mene je 4..Zbog toga ce i biti malo teze. Doduse u japan autu imaju dobar izbor felgica,pa mozda kod njih nesto narucim!

Aditas je napisao(la):
Ma sve se moze, pa i kod nas uraditi ta candy red boja... Super ce joj stajati...jos kad zatamnis i felgice stavis... ma bombona..(candy) :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Ovih dana cu ga zatamniti,samo dok Eldin nadje slobodnog vremena od posla pa cemo tamniti i BMW-a i DAI-A.... Necu neki veliki postotak zatamljenja raditi radi policije a ne bih ni da od auta pravim mracnu komoru.....
Samo se plasim da ce biti neudoban kada mu stavimo 17-ke i kada ga spustimo!
 
RE: Novi auto... :)

fin autic...da se njega jako dobro sredit.
po mom misljenju ljepsi je od golfa.
ali koliko sam skuzio bosanac nije pravi bosanac ako nema barem jednog golfa u garazi. :icon_biggrin:
Jedino jos sto nije japanac al nema veze kosooki su svakako :lol::lol:
 
Član
RE: Novi auto... :)

Neka Vam je sa srecom. Auto je super. Nego za farbu sto niste probali BMW barbera crvenu posto je karoserija HU-a vise okrugla pa bi ova boja dosla do izrazaja E36 ide vise na kocku tako da ja kod svog nisam dobio efekat koji sam zamisljao.

Evo kako izgleda na E90
bred.jpg
 
Član
RE: Novi auto... :)

gale_osijek je napisao(la):
fin autic...da se njega jako dobro sredit.
po mom misljenju ljepsi je od golfa.
ali koliko sam skuzio bosanac nije pravi bosanac ako nema barem jednog golfa u garazi. :icon_biggrin:
Jedino jos sto nije japanac al nema veze kosooki su svakako :lol::lol:


Ma hajd barem je imitacija japanca...;)

jaba78 je napisao(la):
Neka Vam je sa srecom. Auto je super. Nego za farbu sto niste probali BMW barbera crvenu posto je karoserija HU-a vise okrugla pa bi ova boja dosla do izrazaja E36 ide vise na kocku tako da ja kod svog nisam dobio efekat koji sam zamisljao.

Evo kako izgleda na E90
bred.jpg


Hvala ti na prijedlogu..ima jos vremena do lakiranja pa cemo vec nesto skontati..Odradit cemo neke potencijalne opcije u ps-u pa da budemo sigurni sta bi bilo najbolje..Dosadilo mi je da me sa ovom bojom svi mijesaju sa jos jednom djevojkom koja vozi potpuno istog hyundai-a..tako da mu lakiranje ne gine,ako se zadrzi kod mene:)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Bit će to super ;)

Samo lagano... nisam prije vidio da imate namjeru farbati to auto... ali što jest jes... ova gore prva boja je fenomenalna, meni muškarcu nebih bilo je mrsko vozati na autu :D


pozzzz.
 
Član
RE: Novi auto... :)

GTI 16V je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Lijep nema sta...:cool::cool::cool:

Hoces li ga sredjivati sta unutra..??



Ne znam vjeruj mi,unutra mi se bas sve dopada..bas sve ima.
Prvo cemo ga ovih dana zatamniti,pa onda idu xenoni,pa felge neke 17"...samo je tesko naci raspon sarafa za njega i onda ide lakiranje u crvenu boju aBd.
U planu mi je ova nijansa crvene boje sa puno krupnih kristala
jgmzir.jpg




U Volan kod Amera po felge, i kod Age na lakiranje, znao bi sigurno uraditi takvu boju, to je njemu vec rutima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top