Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Novi auto... :)

antrax je napisao(la):
Bit će to super ;)

Samo lagano... nisam prije vidio da imate namjeru farbati to auto... ali što jest jes... ova gore prva boja je fenomenalna, meni muškarcu nebih bilo je mrsko vozati na autu :D


pozzzz.

Ma meni se od samog pocetka nije dopala ova njegova fabricka silver boja,tako da sam odmah razmisljala o nekoj crevenoj.Nedavno sam imala priliku da mijenjam svoje auto za istog Hyundai-a samo crvenog ,ali necu to ,ovako ja znam sta imam.Autic me slusa pravo dobro ( ne urekao se) ,tako da ide lakiranje :)
 
Član
RE: Novi auto... :)

http://www.bhtuning.com/s-a-tuzla-auto-autolimarija-termolakirnica-t-21944.html

Eto i link tu, a mozes procitati i komentare ostalih ;)
 
Legend
RE: Novi auto... :)

odlican auto, i ja sam ga vidjao cesto po gradu, vazno je da te sluzi

ja sam veliki fan golfa , pogotovo gti jos abf :icon_redface:

al i ovo je fakat lijep, po meni vise zenski auto, bas to stoji ;)
 
Član
RE: Novi auto... :)

.nOKe je napisao(la):
odlican auto, i ja sam ga vidjao cesto po gradu, vazno je da te sluzi

ja sam veliki fan golfa , pogotovo gti jos abf :icon_redface:

al i ovo je fakat lijep, po meni vise zenski auto, bas to stoji ;)


Hvala Noke;)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Ako ti bude trebalo neko za tu candy red boju... imam ti ja druga u Zenici koji se bavi sa bojama i to iskljucivo za auta.. i objasnit ce ti postupak dobijanja candy red boje.. Kao baza ide srebrna boja.. a ti je vec imas...:icon_smile: Sad sam ja u Gradaccu, pa kad se vratim, zovem vas na kafu.. pozz
 
Član
RE: Novi auto... :)

Aditas je napisao(la):
Ako ti bude trebalo neko za tu candy red boju... imam ti ja druga u Zenici koji se bavi sa bojama i to iskljucivo za auta.. i objasnit ce ti postupak dobijanja candy red boje.. Kao baza ide srebrna boja.. a ti je vec imas...:icon_smile: Sad sam ja u Gradaccu, pa kad se vratim, zovem vas na kafu.. pozz

Ok ,hvala ti puno:)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Jucer postavljeni xenoni 6000K,Mali volan i alarm. Pa cemo vidjeti sta ide dalje!
 
Član
RE: Novi auto... :)

Slike, da vidimo...:) Ja doduse nikad nisam coupea vidio po danu, samo nocu.. :icon_smile:

PS. sta je sa drugog "coupea"?
 
Član
RE: Novi auto... :)

Bit ce slike dok ga slikam,nisam stigla,tek je sve postavljeno:):):)

Drugi coupe na lakiranju gotov u ponedjeljak aBd

Ovako je izgledao dok je bio u fazi rastavljanja:lol::lol:


28a0uxi.jpg


2hmeqnn.jpg
 
Član
RE: Novi auto... :)

Aditas je napisao(la):
Ako ti bude trebalo neko za tu candy red boju... imam ti ja druga u Zenici koji se bavi sa bojama i to iskljucivo za auta.. i objasnit ce ti postupak dobijanja candy red boje.. Kao baza ide srebrna boja.. a ti je vec imas...:icon_smile: Sad sam ja u Gradaccu, pa kad se vratim, zovem vas na kafu.. pozz

ko to radi u zenici:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top