Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Novi auto... :)

ljepsi je dosta s spojlerom. ali uzmi fabricki onaj.. jer je tad najljepsi.. promjenit ce ti auto skroz:)
 
RE: Novi auto... :)

jucer sam te vidjeo ponovo. kod granapa Dan i Noc , u hrasnom. i Ponovo sam se uvjerio da je ruzan bez spojlera:D heheh Operi ga nekad:) ptice ga sve posrale:) heheheheheh
inace koji omjer ti je guma? jel ono 195nesto manje?
 
Član
RE: Novi auto... :)

ammar_coupe je napisao(la):
jucer sam te vidjeo ponovo. kod granapa Dan i Noc , u hrasnom. i Ponovo sam se uvjerio da je ruzan bez spojlera:D heheh Operi ga nekad:) ptice ga sve posrale:) heheheheheh
inace koji omjer ti je guma? jel ono 195nesto manje?

bit ce da si to ti fulio..nisam bila ja to..moj je uvijek cist
 
RE: Novi auto... :)

neka neka:d tako treba.. prednji desni far ti ne radi dobro..pa ga promjeni malo:D sta ti znaci ono LA il tako nesto:D
 
Član
RE: Novi auto... :)

Upadljiv bibi... :cool: vidio sam vas neki dan u Merkatoru, svirnuo ali ko mene šiša... :icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

Evo malo slikica,konacno sam nasla vremena da ga malo fotografisem pa da se lijepo nabace slikice:)

i2vtz5.jpg


2ahsbwz.jpg


29lbdl5.jpg


2gtu6hf.jpg


14ukroh.jpg


34e22h2.jpg


2niww20.jpg


2qdaa9c.jpg


2uq1u2g.jpg


14y1ix2.jpg
 
Član
RE: Novi auto... :)

Aditas je napisao(la):
Lijep nema sta...:cool::cool::cool:

Hoces li ga sredjivati sta unutra..??



Ne znam vjeruj mi,unutra mi se bas sve dopada..bas sve ima.
Prvo cemo ga ovih dana zatamniti,pa onda idu xenoni,pa felge neke 17"...samo je tesko naci raspon sarafa za njega i onda ide lakiranje u crvenu boju aBd.
U planu mi je ova nijansa crvene boje sa puno krupnih kristala
jgmzir.jpg
 
RE: Novi auto... :)

GTI 16V je napisao(la):
U planu mi je ova nijansa crvene boje sa puno krupnih kristala
jgmzir.jpg

Ova boja na Supri na slici ti je candy red...teško da ti to ovdje neko može uraditi zato što je to nešto sasvim drugo od ostalih boja...za ovo treba da se skine komplet boja sa auta, znači sam lim da ostane, pa ide farbanje nešto kao zlatna boja i onda se nanosi ovaj lak koji je više kao roze nego crven, da bi se na kraju dobio ovaj efekat...uglavnom, ovo bosanski stručnjaci sigurno ne znaju uradit :D al ima dosta finih crvenih boja da se može ofarbati auto, pa ne sumnjam da ćeš naći nešto fino :icon_smile: inače, fin je autić, sviđa mi se unutra takođe, ne diraj unutrašnjost ništa, lijepa je stvarno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top