NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

joj suti zeko oluja prava i sad pada isto :icon_exclaim::icon_exclaim: dobar audi bas :D
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

NeverMind je napisao(la):
joj suti zeko oluja prava i sad pada isto :icon_exclaim::icon_exclaim: dobar audi bas :D

javi mi ujutro kad ustanes kakvo je stanje :) sutra moram ponovo na aerodrom :) heheh

Hvala prijatelju moj
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

a javim ti nije belaj ;)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Bas je ovo jos uvijek aktuelno :icon_cry::lol:

De bolan ostavi makar ovo malo duze dobar audi skroz da je i men sta ovako :D
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

adi187 je napisao(la):
Bas je ovo jos uvijek aktuelno :icon_cry::lol:

De bolan ostavi makar ovo malo duze dobar audi skroz da je i men sta ovako :D

aktuelno aktuelno moglo je do sad vec otici' al mi se nesto neda .)
hocu jos malo da ga sredim :))

1. odlucio sam da ofarbam donje spojlere i pragove u boju auta
2. retrovizore u carbon
3.citavu unutrasnjost u carbon :) tabla i one dzide :)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

tebi djavo bas ne da mira, moras ti nesta petljat
sta ce ti ba carbon:D
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ee zeko i danas ti je magla u nasem divnom Sarajevu :icon_mad::icon_mad:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

NeverMind je napisao(la):
ee zeko i danas ti je magla u nasem divnom Sarajevu :icon_mad::icon_mad:

imal snijega prijatelju jel napado i padal jos uvjek ???? da oche vishe sletit ebem ti avion .... Hvala care moj


Armine' moram ja cackat nesto :) ma vidjeo kod limpija svidja mi se extra ono
samo ja necu nesto malo ko on ' ja cu komplet TABLU u carbon :) da izgleda dobro . :)) i jos par sitnica
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

hoces i ti pocet naocale i te gluposti presvlacit u carbon, kao i on,hah
nego bit ce to mocno kad se odradi, cijela tabla kad bude u carbonu bit ce odlicno
nemoj pretjerat samo:D:cool::cool:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
hoces i ti pocet naocale i te gluposti presvlacit u carbon, kao i on,hah
nego bit ce to mocno kad se odradi, cijela tabla kad bude u carbonu bit ce odlicno
nemoj pretjerat samo:D:cool::cool:

ma jock nisam ja kao on ' ja sam odlucio citavu instrument tablu gornji dio donji necu nesto oko navigacije i puhanja retrovizore i ja mislim da bi to bilo to ... ne pretjerano a kulturno ' ....

na kojem si fakultetu u travniku ?
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

snijeg nako propada po malo .... a kisa pada ... :icon_mad:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
hoces i ti pocet naocale i te gluposti presvlacit u carbon, kao i on,hah
nego bit ce to mocno kad se odradi, cijela tabla kad bude u carbonu bit ce odlicno
nemoj pretjerat samo:D:cool::cool:

ma jock nisam ja kao on ' ja sam odlucio citavu instrument tablu gornji dio donji necu nesto oko navigacije i puhanja retrovizore i ja mislim da bi to bilo to ... ne pretjerano a kulturno ' ....

na kojem si fakultetu u travniku ?

Apeiron, odnosno to mu je bivsi naziv dok smo jos bili ujedinjeni sa banja lukom, sada se moj faks zove Univerzitet/Sveuciliste "Vitez" Travnik
'ti treba nesto:icon_confused:
da ti priskocim u pomoc:icon_biggrin:
ja sam diplomirani, valjda se pitam nesto:lol::lol:;)
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

NeverMind je napisao(la):
snijeg nako propada po malo .... a kisa pada ... :icon_mad:

neveru moj vec sam dobio informacije da snijeg poceo da pada :))) prije nego sto krenem kontaktirat cu aerodrom da mi potvrde informacije' da ne dolazim djaba opet

vjerovo ili ne ja jucer kad sam se vratio u zenicu suha cesta' poslije kisa malo padala i to je to ' evo i danas suha cesta .... samo pohladno

ArminM je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
hoces i ti pocet naocale i te gluposti presvlacit u carbon, kao i on,hah
nego bit ce to mocno kad se odradi, cijela tabla kad bude u carbonu bit ce odlicno
nemoj pretjerat samo:D:cool::cool:

ma jock nisam ja kao on ' ja sam odlucio citavu instrument tablu gornji dio donji necu nesto oko navigacije i puhanja retrovizore i ja mislim da bi to bilo to ... ne pretjerano a kulturno ' ....

na kojem si fakultetu u travniku ?

Apeiron, odnosno to mu je bivsi naziv dok smo jos bili ujedinjeni sa banja lukom, sada se moj faks zove Univerzitet/Sveuciliste "Vitez" Travnik
'ti treba nesto:icon_confused:
da ti priskocim u pomoc:icon_biggrin:
ja sam diplomirani, valjda se pitam nesto:lol::lol:;)

znam koji je to ' poznajes li profesora Alen-a Savatic' :) a ja sam ti na Internacionalnom univerzitetu u Travniku' :) ma sta ne treba sve treba mi :p
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

eo jedna slika s ceste audi vs golf IV GTI :) i carbon narucen dosao ceka se samo postavljenja :)) uzo ove day light ne znam sad kako stoje evo slikice i to :))
dscn1056q.jpg

28042011108.jpg

28042011107.jpg

28042011106.jpg

28042011105.jpg

24042011103.jpg
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

sve je to super ;) samo ove dayligt si trebao nekako stavit pored maglenki ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top