NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

pa djesi ti zeko ccc ja mislio neki te lovac ubio :D :D

nego polako s autima tim :cool:
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

ooooo prijatelju, dobro nam dosao:cool::cool:

sta si ih se namijenjao bogati:icon_eek:

bio sam sa MTR-om jednom na kafi, kaze mora se s tobom nac, poslao sam ti pozdrave:cool::cool:
 
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

djeste vas dvojicaaa :)) edo ma nije me niko ulovio jos' samo nikako nisam nesto mogao uc' sta ja znam :D al no dobro opet sam s vama :) OVO SAM auta zamjeno u 2 mjeseca :D dugo sam vozo A4 karavana i jedva sam se rasto s njim kad je covjek donjeo KES heheheh' armine' ma MTR je moj glavni distributer on i njegovi M3 proizvodi ' heheheh

recite mi s koje stranice da upload slike' pa da stavim ovdje? :SS
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

vidi se da te dugo nije bilo,,, ubaci nam slike preko imageshack.com
forum code kopiraj
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

nego ove diode jel to sad dolazi u tvojoj standardnoj opremi tjuning house zeko :lol:
 
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

to armine to mi je trebalo image :) hahahha

ovaj edo HAHAHAHAHHAHAHAA suti nafuro sam se na ove LED :) znas ja nest' kupim neke led daylight i ovaj i onaj' pa onda moram gurat dje cu ih' tam vam'... vak kupim LED i sam je tutnem'... kupio bi ja sebi xenone u maglenke' al necu djaba kaznu placat' vishe volim pecenje pojest :))) STAVIT CU SAD JOS SLIKA :)
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

dobar audi :cool::cool::cool: jeli na prodaju ? :lol::lol:
 
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

jeste na prodaju je GOLF IV i AUDI A6

GOLF IV 2003 godina CIJENA DO REGISTRACIJE 74kw pumpa dizna' digitalna klima 4x el stakla el.grijani retrovizori board computer sony mp3 trokraki kozni volan maglo farovi alu felge orig. 16-ke i ono ostalo standard cijena 11.000 KM

a Audi A6 1.9 TDI 96kw 2002 god TEK REGISTROVAN digitalna dvozonska klima dalj.kljucanje skakavac kljuc 2x 4x el stakla el grijani retrovizori el.siber abs esp board computer 6 brzina orig.muzika + cd changer alu felge 16-ke + rezervna ista euro kuka nova nikad stavljena koza grijaci u sjedistima' maglo farovi fabricki xenoni' bi xenon spricaljke u farovima senzor za zatamljenje svjetlosti' el pomjer. sjedista.parking senzori nazad mahagony unutrasnjost' nov akumulator tempomat 6x airbag presao je 162 hiljade garaziran stalno i malo vozen .. iznutra je bas extra ocuvan od prekidaca za prozore pa nadalje i sta ja znam sta jos cijena 16.000 KM
slika-113473-2011-12-1323083913-velika.jpg

slika-113473-2011-12-1323044323-velika.jpg

slika-113473-2011-12-1323087040-velika.jpg

slika-113473-2011-12-1323067645-velika.jpg

slika-113473-2011-12-1323081740-velika.jpg

slika-113473-2011-12-1323077263-velika.jpg

a
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

Lud pa hajd..Ona cetvorka karavan je bila najljepsa u ze..Steta sto je proda...
 
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

mirzaa3 je napisao(la):
Lud pa hajd..Ona cetvorka karavan je bila najljepsa u ze..Steta sto je proda...

hehehe jasta je nego :))) ma stac'u navozo sam je dosta :)) cak preko pola godine' mos mislit :)) i dodje momak s parama' ma voz' nacu ja sebi drugo :p
SAD MI JE U PLANU KAD OVO PRODAM A6 2.5 TDI Quattro 2003 godine 132 kw karavan al ALLROAD :) NASAO SAM GA SVE :))) sam trebam ovo prodat'

AKO IMA DA OCE KUPIT PASSAT 5 1.9 TDI 2002 limuzina sivi .. EXTRA STANJE nije puno para ...
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

joj avdija gori brata mi, pravo je mocan, sila opreme
doduse navikli smo mi kod tebe da bude sve cakum pakum,, i iskreno veseli me to sto zelis da kupis, allroad je sila:cool::cool:
 
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
joj avdija gori brata mi, pravo je mocan, sila opreme
doduse navikli smo mi kod tebe da bude sve cakum pakum,, i iskreno veseli me to sto zelis da kupis, allroad je sila:cool::cool:

da ti prodam ? heheheh ma nema Decko bez pardona :) hejjjj :p imam slike od allroad-a ko nov' :) samo imam i za ovog audia' musteriju samo ima neki poteskoca' pa dok ne rjesim ovo ' valjda allroad nece otici :D hehehe
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

svaka cast , predobra auta vozas puno srece sa ostalim autima ;)
 
Član
RE: Ponovo JA :)) NOVA AUTA = NOVE SLIKE .. update 35 strana by ZEKO_na_BaterijE

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
joj avdija gori brata mi, pravo je mocan, sila opreme
doduse navikli smo mi kod tebe da bude sve cakum pakum,, i iskreno veseli me to sto zelis da kupis, allroad je sila:cool::cool:

da ti prodam ? heheheh ma nema Decko bez pardona :) hejjjj :p imam slike od allroad-a ko nov' :) samo imam i za ovog audia' musteriju samo ima neki poteskoca' pa dok ne rjesim ovo ' valjda allroad nece otici :D hehehe

meni mozes prodat auto jedino za isjecenu gumu, produvan dihtung glave, sjebane dizne i tako te stvari,nista novci, jer sam ja sve svoje novce dao na bas ove dijelove koje ti pisem:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top