NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Uvijek si vozio strasna vozila, ;)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Imas li ti nekih zelja koje bi auto volio imati barem 2-3 mjeseca!? :icon_question: :lol:
Neka je sa srecom i da ga sto prije prodas i zaradis na njemu! ;)
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ado hehehe imam zelja' :) al ne da vozam toliko ' bar do 2 mj. max :) heheheh
hvala hvala :))

nedzade Hvalaa brate :p mora se malkice' hehe :icon_smile:

Mrva pa nisam 100 % jesam 99 al uvjek onaj jedan prevagne :) hehe HVALA: )

Turbe Hvalaaaaa :))))))

Alive onda neka ostane na ovome :)) i hvala i nadat je se :))

Zaky prava ludnica :) heheheheheh

uh danas isao da gledam posto ce da mi ofarba ove spojlere i to' oche 300 km :)) a ovaj jedan mi trazi 150 :)

da mi je naci jos negdje jeftinije ' heheheh
 

MTR

Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Za prevodjenje nazovi na 061/825-024 i dogovori sa njim ( Ado ) reci da sam te ja poslao , et' drug ;)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Zeko danas gledam kod druga na audiju a6, bas vidim da je kod njega bord i sve na njemackom, i pitam ga kako se moze prevest, kaze on vrlo kako
ode tamo u one opcije negdje, i prebaci na engleski, ne moze kaze prebacit samo onu zenturacu sto prica, tako mi je rekao, ja ovo nisam vidio da je uradio, tako mi je rekao
on je tu na forumu isto, vjerovatno ce se javit;)
mozda moze i kod tebe tako jbg
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

meni vise dojadilo pisati al ti satvrno nisi normalan, nek je sa srecom drug :)
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE .. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

MTR dobro zapisacu broj sad necu moc moram ici u livno ove sedmice'..

Armine znam to prebacio sam i ja na engleski '....

Joker hehehehehe brate hvala :p

et jedna NESRECA :( veceras sam slepo pajdu ..... ja stisno audia'--- on vozi GOLF 2 oko shoping centra :) i on malo slabiji vozac ostavio u drugoj brzini '.... ja vozio oko 100 km :) on valjda pustio kvacilo i zanese ga i probije kroz jedan stub nije betonski :_) i zabije se u drugi :)

ako gdje ima JEFTINI DIJELOVA ... hauba' blatobrani prsa i to .. hladnjak

03042011048.jpg

03042011049.jpg

03042011050.jpg

03042011051.jpg

03042011052.jpg
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

oj pa kud ces 100 kmh bti dje si zurio...et radi gluposti covjek razbi auto..al nek vama nije nista napravit ce se to ;)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ja se prepao audi se razbio:icon_eek:
ajde za ovo kino ima dijelova:cool:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

dobar avdija ;)

a vidjeni ste jucer, prolazim kad drotovi tamo kod centra, golf razbijen, ostali se razbjezali,... :icon_eek: a zato ce sada nas jebavat na okupljanima....
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

to onaj,obruc-party? :lol:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

Shahman pa audi oche gasa nije do mene :))
lamelu sam mu spalio na startu :) hhehehe

al naso sam skoro sve dijelove' .... za 100 km dosta toga kupio :D golf ce biti ponovo na pijanci u subotu iducu ako bogda :) heheheh

Limpi ma de sta ima veze :p sve je to za raju :D heheheh

edoze ma jock' nije to nista :):lol::lol::lol::123::123::123:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

jebes golfa, nek avdiji nije nista:cool::cool::cool::cool:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
jebes golfa, nek avdiji nije nista:cool::cool::cool::cool:

ma kakvi ne bih on mogo stignut avdiju da ga udari' mada su svi mislili da se u mene zapucao :) '

kazu tolko sam ga na startu ispalio' kao da nisam nista slepo iza sebe :) " nemam pojma" :) Pelinkovac cuda cini :D hehehehe :lol::lol:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro NOVE SLIKE (mali udescic).. update 27 strana by ZEKO_na_BaterijE

zeko schumaher:cool::cool::cool:

kako ide avdija naspram cetvorke, bas me zanima, znam da si ga vec iskusao, iako nije dugo kod tebe, ne sumnjam u tebe uopste:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top