NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

NOVA VOZILICA AUDI A3 2.0 TDI S-line by ZEKO_na_BaterijE update str.55/56

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE :) update 25 strana by ZEKO_na_BaterijE

Vala je 100% bolji bez rora. Inace golf koji,kad je dok je bio u Sarajevu,isao je ko sam vrag,ali je redovno bio opran od strane moje malenkosti :icon_biggrin: Odlican je drug,samo nastavi u ovom ritmu,rore su fakat bile suvisne na njemu,sad je bas mjera.
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE :) update 25 strana by ZEKO_na_BaterijE

nedzadr je napisao(la):
Vala je 100% bolji bez rora. Inace golf koji,kad je dok je bio u Sarajevu,isao je ko sam vrag,ali je redovno bio opran od strane moje malenkosti :icon_biggrin: Odlican je drug,samo nastavi u ovom ritmu,rore su fakat bile suvisne na njemu,sad je bas mjera.

hvala prijatelju na pohvalamaa :):cool::cool::cool:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE :) update 25 strana by ZEKO_na_BaterijE

Lijep golf, mada bi ja skinuo ove sjajne lajsne sa brava i promijenio stopke, ali super je..pozdrav;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE :) update 25 strana by ZEKO_na_BaterijE

ko ti ono voza golfa?:D
neku noc ja drukam astru na kvacilu na semaforu,rekoh,da se ispali,da vidim kako ide,kad nista:icon_rolleyes::lol:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI NOVE SLIKE :) update 25 strana by ZEKO_na_BaterijE

edoze je napisao(la):
ko ti ono voza golfa?:D
neku noc ja drukam astru na kvacilu na semaforu,rekoh,da se ispali,da vidim kako ide,kad nista:icon_rolleyes::lol:

4motion hvala na savjetu al sam prodao golf-a :)))


edo vozao kolega sedmicu dana' posto sam ja bio van zenice' i takodjer da
zamjeno sam golf-a

Armine Hallali :) hehehehe

u pitanju je Audi A4 2002 god 2.5 TDI 132 kw karavan S-line :) eto toliko' sutra dok ga zatamnim i felge postavim' ... pa cete onda dobit slike:)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

Sve se nema, svako 2-gi dan nova žvaka
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A i mjenjaš ti auta, ko ja mobitele
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ajd nek bude sa srećom i da se zadrži bar 2-i sedmice :lol::lol::lol:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

***** ti mrvu, bio si tu nisi zvao,cccc, platit ces za to,platit

nego ja sam upoznat autom, ali svejedno daj slike, i ajde da ti fele prodam:cool::cool:
18-ke s line, taman za avdije:icon_smile:

cek mozda to i nije onaj auto o kom smo pricali? nisam bas sad siguran, ponovo sam pogledo sta si napisao,heheh
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
je*em ti mrvu, bio si tu nisi zvao,cccc, platit ces za to,platit

nego ja sam upoznat autom, ali svejedno daj slike, i ajde da ti fele prodam:cool::cool:
18-ke s line, taman za avdije:icon_smile:

cek mozda to i nije onaj auto o kom smo pricali? nisam bas sad siguran, ponovo sam pogledo sta si napisao,heheh

Zaky :) prijatelju heheheh dabogda i ti meni mjenjao sve ovako ko i ja :)))) hvala na komentaru

Armin-e kao prvo citaj sta sam napisao da nisam bio tu ' ..... bio u sarajevu 7 dana na strazi :) jbg-a tako da nisam koristio internet :) a nije rijec o A6 ljudi iz zavidovica su nekako nepovjerljivi i nisu pouzdani ' hehe star covjek a oce slagat :) tako da ja to brzo otpilim :)))

imam ja felgice :))) sutra vidis SVEEEE :) hihihihih
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

eh to to,drago mi je sto si too rijesio, ne daj se zajebavat
a ja sutra cekam slike:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

svaka cast

bices prezadovoljan sa 132kW motorom

nisam citao temu, jel manuelac ili automat ???

uglavnom bitno je samo da te elektronika bosch pumpe zaobidje a ostalo sve OK


samo dobro ulje i to je to ;)
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

toooooo zeko :D svaka cast,,,,samo daj nam te slike :cool:
 
Legend
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

golfers ti je bombon zeko , fakat lijep

a kakav sad audi .... ostani vec jednom na JEDNOM autu :lol:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

daj slike :cool: š'a se stisn'o :D

uhh ako je b6 od 132 kw onda se tu nema sta puno pricat vozio sam se u jednom al ide ko metak :cool:
 
Član
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

eh,karavana sa 132kW
moglo bi se i pofotkat :lol:
 
RE: NOVO NOVOO AUDI A4 2.5 TDI quattro(sutra slike i inf).. update 26 strana by ZEKO_na_BaterijE

miki ma naravno imao sam vec ja 132 A6 :)) samo nek je 123 kw :))

GolfFanatic eo slike brate :))))
enes ma neka se samo mjenja samo nek je drugo :)))
Turbe eo slikaaa:)
Edoze ja sam ZA :)

eo ovako :) rijec je o audi a4 2002 g 2.5 TDI /I crveno quattro
ima zastite ovo ono :)) ne mozes ga na guranje upalit' danas sam izvuko akumulator' ima taj sistem sam na klemanje :p hehehe
od opreme ima 6 brzina 10 airbag DVD Navigacioni plus sistem TV mp3 cd changer bose sound audi + pojacalo+bufer(BOSE) integrasani SOS pozivi kod sibera, elektricni siber' nokia+audi telefon koza grijaci u sjedistima dvozonska digitalna klima servo centralno dalj. zakljucavanje 4x elektricna stakla elektricni retrovizori s grijacima tempomat veliki displey board computer u boji maglo farovi prskalice u farovima komande na volanu i javljanje na telefon na volanu fabricki xenoni servisna knjiga mrezica pozadi 2x naslonjaci za ruke kromirane lajsne abs esp i naravno moje FELGE :))) i sta jos ima od opreme joj ne znam sigurno ima JOS :) heheh i ovo se zove kad ga upalim na displeyu pise i na knjigama Audi Telematic's :) sad sta je to tice znaju :)
01042011035.jpg

01042011037.jpg

01042011038.jpg

01042011039.jpg

01042011040.jpg

01042011041.jpg

01042011043.jpg

01042011044.jpg

01042011036.jpg

eto zatamnio sam ga danas jos samo imam u planu da ofarbam donje spojlere u boju auta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top