Nosite li P ?

Nosite li P ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ja nenosim slovo p i nikad me policija nije zezala zbog toga bar ne do sad,
ali me zato ogulise radi voznje iza 23h
 
Član
Bocky je napisao(la):
haha, ma samo muzika s bassovima, nisam ja k'o Trizex da smanjuje kad vidi drotove....:D:D
da si dosao kad je bio koncer Dine, slus'o bi i ti :D:D

Ofirno je kad sam sam na cesti, a policajac stoji i gleda u mene, zna da sam jedini moguci izvor galame :D i sinoc ista scena, skrecem u svoju mahalu, a oni 100 metara nize na iducem raskrscu okrecu se i gledaju krivo im sto im utekoh :D
 
Član
ja kada sam išao u Bihać, krenuo u 3h, do 5h nisam naišao na auto, niti jedno, od 3h do 8h nisam naišao na policajce.... Ma kad sam vidio ono, kako je sve fino, pusto i čisto, rekao sam sebi da treba, ako negdje dalje ideš, vraćati se bar poslije 3h :D

što se tiče P i 23h+ bas sam danas otišao uplatio kaznu od 90KM, i ne planiram stavljati to P, a mi se u društvu zezamo kako to P ima različita značenja, poput Pic**ica, Pobudalast, P(ower) (ovo kažu oni koji su ga stavili ) i sl. :D

par puta sam nailazio na situacije i na vozače koji nose P, i opravdane za slične, idem cestom gdje je prosječno svi voze 80-100 taj početnik vozi 40km/h eh sada da on nema te oznake ja bi ge odma pretekao ili svirao, a ovako sam ga polahko pretekao jer znam da je početnik...


i ja sam sam početnik, ali se uopšte ne ponašam tako na otvorenom putu, kad god se ukaže bilo kakva mogućnost za preticanje pretičem, ne "tušim" promet jednostavno, tako da mi je to P i bez razloga ali eto....

a imam osjećaj da i taj P u naravi znači da se mogu kažnjavati oni koji ga ne nose, a oni koji ga nose da su lakše prepoznatljivi poslije 23h
 
Član
ja sam htio napisat PROFI...al eto nesto mi mrsko bilo, pa napravio kako bilo i bezze stavio na policu...i uopste se i ne vidi...a kad me zaustave, kazem spalo sa sajbe...
 
Član
Ja ne znam sta vam je to slovo P toliki problem. Ne znam kako bi postupio da sam ga morao nositi tek kad sam polozio, al sa ovim sad gledanjem na saobracaj, rado bi ga nosio. Ja prvi kad vidim slovo P mnogo sam tolerantniji, a ako vozi u mojoj traci u gradu i skuzim to slovo, jos dok ne pridjem tom autu, prestrojim se u traku do i profuram dalje. Po meni je to slovo P odlicna stvar...
 
Član
Ne nosim P, jer sam polozio malo vise od 2 godine...a i da moram, ne bi ga nosio...ne uklapa mi se u dizajn auta hehehe :D
 
Član
Po meni je to P i te kako potrebno,jer svaki pocetnik ne zna da vozi,isprepadan je,treba se pri tom upozoriti ostale vozace iza njih(naglo kocenje,prestrojavanje bez zmigavca i sl. stvari koje mogu dovesti do nepotrebne nezgode).. Istina je takodje da mnoga raja provocira,ali to su seljaci tako da..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top