Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF 2 1.6d

Iskreno govoreci steta auta, stvarno je lose uradjeno, sto ti je dado rekao mogo si te pare sto si ulozio do sad dat na farbanje
:icon_cry: al et ako se tebi to svidja samo naprijed :icon_cry:
 
Administrator
RE: GOLF 2 1.6d

Ni meni se posebno ne svidja, tj. ne svidja mi se nikako... ali tvoje pare, tvoje auto i tvoj ukus... ovo sto si ti uradio prije je nekad bilo IN... i sam si rekao da volis da eksperimentises, ali ovdje ima viska dijelova. Sad svi skoro izbacuju te neonke jer su one fuj, te sljastece prskalice na haubi, taj sank na gepeku, "bed luk" i mnogo cega toga... ti imas svoj cilj i zamisao u glavi, ali ovdje ce ti vecina reci da im se to ne svidja, ali nemoj se ljutiti jer si novi i sigurno ces dobiti dobrih savjeta.... pozzz
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

eee,pa vidi ko je tu :D
nista stiskanje po gradu?mi se par puta lijepili da potegnes golfa da vidimo kak ide,nista ti :lol:
onako,nije po mom ukusu,i brate,onaj dvd unutra sljasti:D
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

iskreno meni se nesvidja nista.za te pare sto si ulozio u njega mogao si da napravis bas lijepo auto naprimjer umjesto ti karambolki ja bih stavio originalne duboke.ako vec ides auto u zeleno onda sva svjetla stavi u zeleno a ne pola plavo pola zeleno i tako to.al ajd tvoje pare tvoj ukus tvoje auto.nemoj se nesto ljutit ja ti samo kazem kako bi ja to uradio.
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

eh evo mene opet novi radni dan i smor na poslu,tako da opet visim na net-u,vidim da ima dosta odgovora i pozitivnih i negativnih kao i sto sam i ocekivao,sa skoro svima se slazem,znam da ste u pravu u pogledu mnogih stvari,al ja se krpim koliko mogu,prvobitna zamisao mi je i bila da prikrijem onaj grozni izgled kad sam ga tek kupio,cilj mi je da imam nesto sto niko drugi nema,najlakse bi bilo uloziti veliku svotu novca i imati "nabrijanog"golfica,ali ja to ne mogu,niti zelim,sto se tice karambolki,znam da se za 2-3 stotke mogu naci one duboke sto prodaje lik u Sarajevu,ne znam kako se zove,ali nisam to zelio,jer ih vecina ima,volim raditi svojim rukama i uloziti u njega svoj vlastiti znoj,pa kako god to na kraju izgledalo,evo npr.ova prednja karambolka mu je sjela sto se mene tice extra,a znam da je to unikatno i da niko to nema i na neki nacin se s tim ponosim.Velika mi je zelja da ga ofarbam,znam da je boja grozna,al zelje su jedno a mogucnosti drugo:icon_cry:,pogotovo kad se covjek ozeni i dobije dijete eeeeeeeeee onda drage kolege auto ide u drugi plan,ali eto trudim se da imam nesto ne tako obicno i nadam se da ce nekad od ovog autica koji je bio za otpad ipak nekad u buducnosti biti jedan ako nista ljep i neobican golf...

Aladin46 je napisao(la):
Ima zanimljivih stvari,ali nije po mom ukusu...ja bih samo da pitam,kako si osvjetljenje table uradio,koje led diode itd....pozzzz ;)

led diode su iz starog ARCD-a,naravno moras izvaditi onu zelenu foliju sto bude u instrument tabli,usmjeriti diode(ja sam stavio 3)i staviti otpore da bi snizio napon i obavezno pazi na polaritet dioda
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

evo par novih slikica...[attachment=36124][attachment=36125][attachment=36126][attachment=36127][attachment=36128]
 
Početnik
RE: GOLF 2 1.6d

eto momak vam je sve rekao,ZELJE SU JEDNO MOGUCNOSTI DR..ali ipak zamisao nije toliko ni losa,fali samo malo paznje prema ovim sitnicama sto vade zivce..za pocetak malo ga prizemlji skini retrovizore i ofarbaj karambolke,bit ce punoo ljepse..samo naprijed i radi to sto mislis da je dobro,samo ako radis radi kako spada nemoj fuserit..pozz drug
 
RE: GOLF 2 1.6d

drug, bez ljutnje, meni se svidja sto radis golfa na drugaciji nacin, i to podrzavam
meni je upalo par detalja koji su visak, prvo obrvice na zadnjim stop svjetlima,
naljepnica na rezervoaru, i blatobranu, retrovizori, isto zadnji spojler nekako nije
se uklopio, onda i na gepeku su sve naljepnice visak, prednja karambolka i nije nesto upasovana,
i mozda da na prednja bocna stakla stavis folije bar 15 %
 
Član
RE: GOLF 2 1.6d

od juce nove bbs-ice...eeeeeeeee sta bi ja sve volio uraditi na njemu,ali zelje jedno-mogucnosti drugo...
[attachment=36205]
[attachment=36204]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top