Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Nema vise GOLF-a 2 1.6d papaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF 2 1.6d

brate sve vrati org. samo ostavi farove štopove felge masku obrve još sitnijih par detalja koji lijepo čuče a ovo vrati u org. kao branike retrovizore spojlere naljepnice i provaj ga ispolirati nekako i stavi ove lajsne sa strane bit će ljepši neg si zamišlja vjeruj mi
 
Član
nema vise golfaaaaaaaaaaaaaaa otsao u druge ruke....od danas se vozam u ovoj vozilici.....
http://www.pik.ba/artikal/575842/automobil-ford-esscort-3/

radovi slijede,ali ne kao na golfu,trenutno razmisljam o finim felgicama(ako ko ima kakve dajte ponude),i sredzivanje unutrasnjosti...poslje vidjet ce mo.... :D
 
BHT Ovisnik
nek je sa srecom,cuvaj ga,ako je truo prvo to sredi jer im je los pod inace,pa onda kakve felgice fine :)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nek je sa srecom,cuvaj ga,ako je truo prvo to sredi jer im je los pod inace,pa onda kakve felgice fine :)

hvala drug,autic je tip-top,pod je za 10,radzen je prije par mj,tako da sam miran,momak ga je cuvao svaka mu cast,boljeg nisam mogao naci:icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Nakicen brate za vaser i koridu.... :icon_rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:smajli18::smajli18::smajli18::smajli18:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:smajli18::smajli18::smajli18::smajli18:
[/quote]

davno bilo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:,nemojte tako to je ipak bio GOLF :D
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
samo nek je golf otisao sorry ali je bio uvreda za vw scenu


i ja kazem vala samo nek sam ga se rijesio i dosadio mi je vise da to ne mogu ni opisat,zato sad lagano i bez kicenja,kao sto ljudi kazu na greskama se uci.....
 
Druze nek je sretno :) A sredjivanje samo polako,,,kad gdje zapne trazi pomoc,uvijek ces je od pravih ljudi ovdje dobiti :)
 
Član
stefan je napisao(la):
neka je sa srecom, otvori novu temu i predstavi novo auto ;)

hocu,hocu,dok pripremim koju sliku,najvjerovatnije sutra,evo vec radim rasvjetu instrument table u boju auta :icon_biggrin:,tako da mislim da ce ljepo izgledati,nova tema i slike sutra :icon_smile:
 
Administrator
lijep ford... nek je sa srecom... nego je li mu to razlicita boja blatobrana i haube u odnosu na vrata ili mi se cini na slikama ???
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
lijep ford... nek je sa srecom... nego je li mu to razlicita boja blatobrana i haube u odnosu na vrata ili mi se cini na slikama ???

na srecu do slike je i ja sam mislio dok ga nisam vidio uzivo:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top