Muscle Dogs slike i iskustva

Muscle Dogs slike i iskustva

Član
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

nemam fakat slika jer nemam obicaj da ga fotografisem ... al opalicu koju prvom prilikom pa cu podic. sto se tezine tice, uopste nije mrsav, ja se cak bojim da je malo debeo :D ... vidi on kad vidi drugog muzjaka okrene usi ka naprijed i suti, znaci nema rezanja, nema nikakvog laveza il znaka agresije nit me vuce na povodcu AL onda taj muzjak vidi njeg i napravi pogresan krik/zvuk/potez i onda se ova moja celovina prebaci u DAVLJENJE mod i pocne da vuce, ponekad zalaje al ne bas tako cesto ... ja ipak mislim da nije agresivan OSIM u slucaju kad je "izazvan" ... sve u svemu desilo se tovar puta da totalni stranac (ukljucujuci i djecu) zastane i pomiluje ga i fala bogu fakat nikad nije izrazio nikakvu zelju da nekom ucini zlo ... a kad zagalamim na njeg obicno napravi ovakvu facu:

shrek-puss-in-boots.jpg
 
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

Jose90 je napisao(la):
Dedo aktivan pravo :D
Dajem mu pro plan i kalcijum. Imam osjecaj da mu ostavim kilo hrane da bi to sve pojeo :)

Dobro je sto ga hranis sa Purina Pro Planom, jer sam i ja Simbu hranio do 9 mjeseci sa pro planom, sad sam presao na eukanubu, a dajem mi kalcijum Canin i vitamine Canin, a mozes da mu dajes i jabuku ali oguljenu i mrkvu i papriku, kuhana pileca prsa i junetinu, tako ja hranim simbu i valjda se vide rezultati :D
 
Član
Bennet sa dva mjeseca :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l7bT6SveLU8[/video]

& Pitbull Attack!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gPuONEs68Us[/video]
 
Član
Mijesam mu i jogurt sa hranom, filete pomalo. Jede mali ko veliki :)

[Ja nisam agresivan :icon_confused:] :)
 
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

eddo je napisao(la):
nemam fakat slika jer nemam obicaj da ga fotografisem ... al opalicu koju prvom prilikom pa cu podic. sto se tezine tice, uopste nije mrsav, ja se cak bojim da je malo debeo :D ... vidi on kad vidi drugog muzjaka okrene usi ka naprijed i suti, znaci nema rezanja, nema nikakvog laveza il znaka agresije nit me vuce na povodcu AL onda taj muzjak vidi njeg i napravi pogresan krik/zvuk/potez i onda se ova moja celovina prebaci u DAVLJENJE mod i pocne da vuce, ponekad zalaje al ne bas tako cesto ... ja ipak mislim da nije agresivan OSIM u slucaju kad je "izazvan" ... sve u svemu desilo se tovar puta da totalni stranac (ukljucujuci i djecu) zastane i pomiluje ga i fala bogu fakat nikad nije izrazio nikakvu zelju da nekom ucini zlo ... a kad zagalamim na njeg obicno napravi ovakvu facu:

NE QUOTAJ SLIKE

Dobro slikaj ga pa postavi, ali vidi kakve su ove slike kod mene pa tako pokusaj da ga uslikas, a kazem ti ja opet da nisu oni agresivni na ljude vec na druge pse, a to kad prebaci u mod davljenje nije odbro, ali to i da hoces ne mozes da suzbijes sad, jer se sigurno pokalo vec nekoliko puta s adrugim psima po tvojpoj prici, a cim jednom osjeti da je jaci onda svaki put imas problem sa njim, ja imam psa da bude normalan i da ne moram da se brinem hoce li napasti nekog ili ne, ali nije vecina takvih pa zato onda bude napao ga staford ili pit:icon_evil:
 
Član
meni je najzesce kad me ljudi na ulici sretnu i kazu JBT KOLIKI PIT BULL :D
A evo i jedna slika ujakova kangala od prije mjesec i po sad je jos dosta veci i :D
1006872.jpg
 
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

bmwscaner je napisao(la):
jbt svaka cast ekipa vidim ima dosta ljubitelja agresivaca a kako vidim svi imamo iste probleme u gradskim setnjama i sa susjedima haha :D
a evo jos koja od moje bebice

NE QUOTAJ SLIKE

Lijepa ti je bebica :D samo imamo mi svi problema sa komsijama i meni su vec pokusali da otruju psa, a pas niti laje niti bilo sta radi da bi ugrozio njihovu bezbjednost, cak sta vise sjedi na balkonu i cuva mi auto ako neko pridje on laje, tako da imam jos jedan alarm:D:D:D
 
Član
bobom4Motion ja radim sa traumatiziranim pitovima, trenutno (vec godinu) radim na resocijalizaciji kuje koja je bila u pitu. do prije par mjeseci nije bilo moguce da drugi pas dodje u blizinu, odmah ga hvata i davi. danas sjedi kraj mene bez reakcije na drugog psa u prolazu. dakako se moze pas resocijalizirati.
 
RCat je napisao(la):
bobom4Motion ja radim sa traumatiziranim pitovima, trenutno (vec godinu) radim na resocijalizaciji kuje koja je bila u pitu. do prije par mjeseci nije bilo moguce da drugi pas dodje u blizinu, odmah ga hvata i davi. danas sjedi kraj mene bez reakcije na drugog psa u prolazu. dakako se moze pas resocijalizirati.

ne kazem ja da ne moze, ali tesko je da neko ko ima psa samo za kucnog ljubimca odradi dobro resocijalizaciju pas, zar ne? svima je fora da kazu ja imam krvolocnog i agresivnog psa ko mi smije prici?? ali to nije fora vec je bolje kad imas normalnog psa i dobro socijalizovanog
 
Član
ovaj muzijak ima 8 mjeseci jos je beba ali baci broj telefona od kolege da budemo u kontaktu pa da rade posao :D
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
RCat je napisao(la):
bobom4Motion ja radim sa traumatiziranim pitovima, trenutno (vec godinu) radim na resocijalizaciji kuje koja je bila u pitu. do prije par mjeseci nije bilo moguce da drugi pas dodje u blizinu, odmah ga hvata i davi. danas sjedi kraj mene bez reakcije na drugog psa u prolazu. dakako se moze pas resocijalizirati.

ne kazem ja da ne moze, ali tesko je da neko ko ima psa samo za kucnog ljubimca odradi dobro resocijalizaciju pas, zar ne? svima je fora da kazu ja imam krvolocnog i agresivnog psa ko mi smije prici?? ali to nije fora vec je bolje kad imas normalnog psa i dobro socijalizovanog

svima je fora da kazu ja imam krvolocnog i agresivnog psa ko mi smije prici
Ima ovakvih likova doosta. U mostaru po sjevernom se mogu vidjeti ti isti .
Ja sam ga uzeo da mi bude kucni ljubimac, inace nebi bio sa mnom sad u sobi :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ovaj muzijak ima 8 mjeseci jos je beba ali baci broj telefona od kolege da budemo u kontaktu pa da rade posao :D

pokazati cu mu sliku pa ako mu se svidi onda cemo se cuti :D jbga nece covjek svasta ;)
 
Top