Muscle Dogs slike i iskustva

Muscle Dogs slike i iskustva

Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

sanguemagnifica psi su vrhunski primjerci pasmine to je najpoznatija i najbolja uzgajivacnica u ovom dijelu europe a i šire.
kolko znam trenutno su vlasnici svjetkih prvaka i muzijaka i zenke.
 

MTR

Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

aaaaa jesam se nalozio matere mi , ja doooobrih kerova bog te :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

ove velike crne balonje nemogu a da se nevole :D
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Mjesec dana su sad stari..

259ld1c.jpg


5ufsyp.jpg
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

vidi mrvice :D izgledaju dosta krupni za svoju dob. To bi trebale biti prave male mašine kad odrastu.
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

na prvoj sliki je curica, pravo zensko lol.. samo nabraja nesto. laje, rezi.. prati me u stopu, hvata pertle ma ne mogu proci kroz dvoriste a da me ona ne prati. i onda skevri jer kratkim nogama me ne moze upratiti kako bi ona to htjela hahaha.. prva je koja iz kolibe izviruje i zarezi kad cuje korake. vjerovatno da cu nju sebi ostaviti. poceli su cvrstu hranu jesti - kuja ih dohrani mlijekom. ko bombice su. svi su vec rezervisani, jedan momak ostaje u komsiluku :) drago mi da mogu pratiti kako napreduje

aBd iduce zime cu ici u RS po jednu blue pit bull kuju...
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

fino fino. sad sam nabavio drugo auto da mogu CC vozati na sjedalima ko gospodina :D pa cu proci malo kod svoje ekipe i poslikati njihove pitove i amstafe pa ces vidjeti fino šareno društvo
A inace za koje novce si prodavala stence?
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

kad vec spomenu tu plavu pitt kuju, cuo sam da su plavi pittovi najskuplji. sad nezz koliko je istina :D kako god, nek je sa srecom i njima i tebi :cool:
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

samo u nasim krajevima je plava (blue line) skuplja. valjda sto je rijetka, a to nije posebna rasa niti ista. samo sto joj je dlaka sivo-plava i tipicno za njih su plave oci.

Blue-Pitbull-Puppies-For-Sale1.jpg
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

znam ja kako izgleda i da nije posebna rasa, al cini mi se da sam na discovery-u gledao emisiju neku, ili je bilo na animal planetu, oni sto spasavaju zivotinje. uglavnom su rekli da je ovaj "plavi pitt" dosta skuplji u odnosu na ostale boje pittova, sad zasto, neam pojma. jedino sto znam da bih volio jednog hehehhe :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

aaaa kako je ovaj plavi lijep,prvi put ga vidim ovakvog,koliko se inace krecu ovakvi ?
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

600 maraka je jedno stene u novom sadu
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Ne mogu da izdrzim , moram i ja pokazati Aru :)
AST 2 mjeseca star




 
Top