Muscle Dogs slike i iskustva

Muscle Dogs slike i iskustva

Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

joooj! medena je skroz :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

ara je pravi mali medek :D ima vec veliku glavu mogao bi biti pravi glavati amstaf
volio bi da ovo bude tema u kojoj ce ekipa predstavljati '' borbene '' pasmine i da razmjenjujemo iskustva i slicno.
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Mozda sam se pogresno izrazio , Armagedon al ga zovem Aro :)
Trenutno hrče, grmi u sobi :D
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

moj benny (Bennet / Pit) je bio do svoje prve godine u stanu, nakon ostecenog stoka, kauca i mali milion patika se preselio u box xD.. u kuci zivi samnom jos samo Car (tibetanski spaniel)
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

dugan je trenutno pored mene u sobi :D uredno okupan i blene kako ja poliram auspuhe :D a inace spava i dan provodi u boxu , a navecer kad sam kuci ako nismo u setnji onda je samnom u garazi ili u radnoj sobi.
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Evo da i ja predstavim svog AST-a Simbu starog 9 i po mjeseci 27kg, a evo i par slika
s20f.jpg

koscica1.jpg

glavonjas.jpg

ova je iz mladjih dana
s5b881.jpg

18344719180704301411193.jpg

18366518923129462201193.jpg
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

jako lijep primjerak
sto volim kad amstaf otvori usta isto kanta za smece kad se otvori ogromne ralje sa bijelim zubima jednostavno predivno
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

bmwscaner je napisao(la):
jako lijep primjerak
sto volim kad amstaf otvori usta isto kanta za smece kad se otvori ogromne ralje sa bijelim zubima jednostavno predivno

Hvala puno ,a ovaj je sminker bude u stanu:D a i za izlozbe je! Ma svi kad ga vide ovako misle da je opasan inace je maza, ali to niko ne vjeruje tako da sad kad me pitaju da li hoce ujesti kazem hoce i niko ni ne prilazi, jos pitaju pa sto to drzis u stanu hoces da te pojede:lol:, a jos zesce je kad pitaju imam li i ja buve kad i on:lol::D
 
Član
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

bobom4Motion je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
jako lijep primjerak
sto volim kad amstaf otvori usta isto kanta za smece kad se otvori ogromne ralje sa bijelim zubima jednostavno predivno

Hvala puno ,a ovaj je sminker bude u stanu:D a i za izlozbe je! Ma svi kad ga vide ovako misle da je opasan inace je maza, ali to niko ne vjeruje tako da sad kad me pitaju da li hoce ujesti kazem hoce i niko ni ne prilazi, jos pitaju pa sto to drzis u stanu hoces da te pojede:lol:, a jos zesce je kad pitaju imam li i ja buve kad i on:lol::D

:lol::lol::lol:

divan zastupnik svoje rase :)))))
 
RE: Cane Corso ? vlasnici ? iskustva sa ovom pasminom psa?

Evo jos jedne slike da ne zatrpam temu :D
16869118657327617321193.jpg


RCat je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
jako lijep primjerak
sto volim kad amstaf otvori usta isto kanta za smece kad se otvori ogromne ralje sa bijelim zubima jednostavno predivno


divan zastupnik svoje rase :)))))

Hvala jos jednom, a zbog njega su zastopali radovi na golfu valjda je opravdano;) trebalo je othraniti malog zvjerkana:D
 
Član
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

Simba je :cool::cool:
Inače, i moj ima pedigree, eksterijerno-radnu knjizicu i pasos pa cemo vidjeti sta dalje :)
 
Član
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

isto AST, star oko 3 i po godine, zove se psiho i ima vise kila nego sto izgleda :D ... uglavnom od kako je kod mene voda se sto cesce, uopste nije agresivan jer mu ja ne dam da bude, na kerove i macke ne djeluje manje vise nikako, jedino s kim se ne moze su drugi muzjaci njegove i njemu slicne rase ... kad takvog uoci dzaba mu govorit i ne i dzaba mu cezara dovodit njih jednostavno ne moze i nema rasprave ... a kako bjezi kad vidi autobus to je tako smjesno da se ne da ni prepricat :lol: ... evo jedna slika:

 
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

Jose90 je napisao(la):
Simba je :cool::cool:
Inače, i moj ima pedigree, eksterijerno-radnu knjizicu i pasos pa cemo vidjeti sta dalje :)

Pa naravno da i Simba ima sve papire, jer mu je djed baron dachas ast koji ima 43kg i star je 9 godina i jos pari :D, a samo moras pravilno da ga hranis i dajes mu vitamine i kacijum do godinu dana, ne znam cim ga hranis i kako ali ako te zanima slobodno mozes da pitas, jer sam prosao to sto ti sad prolazis:D

eddo je napisao(la):
isto AST, star oko 3 i po godine, zove se psiho i ima vise kila nego sto izgleda :D ... uglavnom od kako je kod mene voda se sto cesce, uopste nije agresivan jer mu ja ne dam da bude, na kerove i macke ne djeluje manje vise nikako, jedino s kim se ne moze su drugi muzjaci njegove i njemu slicne rase ... kad takvog uoci dzaba mu govorit i ne i dzaba mu cezara dovodit njih jednostavno ne moze i nema rasprave ... a kako bjezi kad vidi autobus to je tako smjesno da se ne da ni prepricat :lol: ... evo jedna slika:

NE QUOTAJ SLIKE

pa ovako kako ne znas koliko ti je pas star? a to sto nije agresivan na ljude je i normalno, a agresivan je na druge pse muzjake i pogotovo svoje rase sto znaci da je agresivan, i to nikako nije dobro, ali opet ti znas sta ces sa njim, lijepo pas izgleda, ima li papire? i ako mozes stavi neku sliku u stavu er se ne vidi nista na ovoj slici izgleda mi malo visok i premsrsav, ali opet ne vidi se dobro na toj slici;)
 
Član
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

Dedo aktivan pravo :D
Dajem mu pro plan i kalcijum. Imam osjecaj da mu ostavim kilo hrane da bi to sve pojeo :)
 
Član
RE: Vlasnici agresivnijih psecih pasmina , slike i iskustva

jbt svaka cast ekipa vidim ima dosta ljubitelja agresivaca a kako vidim svi imamo iste probleme u gradskim setnjama i sa susjedima haha :D
a evo jos koja od moje bebice
p1000510np.jpg

p1000491f.jpg
 
Top