Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Čiji je ovaj crni ( nisam sigran da je crn :D ) na 9.38 se vidi,sam vozi ? Koji je motor u njemu ?
Odlično okupljanje,svaka čast ! :cool:
 
BHT Ovisnik
pa pravo bilo,da sam znao dosao bih,kuci prvo dangubio dok nisam otisao protegnut noge na biciklo:D

nego Gogo jel ovdje nisi dobro isao ili ova a4 stvarno dobro ide,znam da je 2.0T 200ks,nisam cuo da je nesto rađeno na njoj oko povecanja snage ?
 
Član
Gogo,ide Astra za sve pare.Svakim danom se više i više kajem što je nisam uzeo. :icon_question:
 
Član
Ta trka gdje je Astra lose vozila su se Gogo(vl. Astre) i Gogo drugi(vl. Audija) zamjenuli za vozila da probaju naopako :D
 
Član
bogami prednja vuca kockine kilaze mora da bude mecava nad mecavama da dobru kocku stigne na 402met.
tu pricamo debelo preko 200KS!!

u startu joj snaga ne pomaze, samo odmaze jer kocka ko zna pravi 2.0 60FT vrijeme! sto je nedostizno za FWD.
 
Član
Ja sam Zoranu (kocka) bjezao na Mo raceu upravo na startu ali poslije k uzme me,uspio sam ga dobiti na 402(trening) jedino dok je bio na losim gumama(kad je stavio zimulje ,ode) i to me uzme bas poslije a ipak imam 140 ks i ispod 1000 kg i nove gume 16, a ova cvrka je losija na startu a poslije cak sustize i ima 1300 kg tako da definitivno auto odlicno ide ;)
 
Član
cipovana calibra 2.0 16v uzme svaki put kocku 2.5 bez spere i svaki put gubi od kocke sa sperom takodje 2.5 probano bezbroj puta,ista ta calibra sada sa 2.5 v6 motorom uzima obe kocke svaki put stim da je u calibri gepek pun muzike i ima uvjek jebeno dobre gume.
Uglavnom de kad bude sledeci put skup nek mi neko sibne poruku il ovde na pm ne pratim forum mnogo a barchetta je spremna cisto da je isprobam da vidim kako stvari stoje
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ja sam Zoranu (kocka) bjezao na Mo raceu upravo na startu ali poslije k uzme me,uspio sam ga dobiti na 402(trening) jedino dok je bio na losim gumama(kad je stavio zimulje ,ode) i to me uzme bas poslije a ipak imam 140 ks i ispod 1000 kg i nove gume 16, a ova cvrka je losija na startu a poslije cak sustize i ima 1300 kg tako da definitivno auto odlicno ide ;)

hah pa kocka je najjaca u startu, stani samnom mislices da nisi pustio kvacilo.

to sto ljudi neznaju voziti to je druga prica, ja vam govorim o idealnom startu jednog i drugog auta.
 
Član
Nemas sanse,prvih 100m getaca se ispaljuje ko raketa :icon_biggrin:

golf-2.jpg
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ta trka gdje je Astra lose vozila su se Gogo(vl. Astre) i Gogo drugi(vl. Audija) zamjenuli za vozila da probaju naopako :D

Pa ja, zato Audi loše ide(ja pustio gas da Astra dobije :)))) ) hahaha, svaka cast svima, taj dan su se svačija auto znatno dobro pokazala... i ne mogu se porediti Zokin BMW i Tutin VW jer nisu u istome cilju radjene. Tko ne zna, Zoka radi kocku za Street Race i odlicno mu to ide, a Tutina furka, koliko sam skontao je, autoput, citava pista i te stvari. Sve pohvale za sve koji su se pojavili na pisti taj dan, jer je svako auto bilo priča za sebe ;) ;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ja sam Zoranu (kocka) bjezao na Mo raceu upravo na startu ali poslije k uzme me,uspio sam ga dobiti na 402(trening) jedino dok je bio na losim gumama(kad je stavio zimulje ,ode) i to me uzme bas poslije a ipak imam 140 ks i ispod 1000 kg i nove gume 16, a ova cvrka je losija na startu a poslije cak sustize i ima 1300 kg tako da definitivno auto odlicno ide ;)

hah pa kocka je najjaca u startu, stani samnom mislices da nisi pustio kvacilo.

to sto ljudi neznaju voziti to je druga prica, ja vam govorim o idealnom startu jednog i drugog auta.

Hahahha, sada Suki šuka da Zoka ne zna voziti :DDDD :p

GTI FAN je napisao(la):
Goca jeli blesa jos u formi :cool: ?

Jeste bruda, u istoj je formi, cak sam sve više i više počeo da budem svjestan i iznenadjen njenim ponašanjem.
Ako bude sreće i ako se ostvare ciljevi koje sam naumio, onda bih mogao i ovoga gore "Sretu" izazvati :lol: , ali sve dok mu je Calibra u trenutnom stanju :)
 
Član
g0go je napisao(la):
Hahahha, sada Suki šuka da Zoka ne zna voziti :DDDD :p

:lol: Ja Zoki branim cast pa pricam da je do auta .Ma prava istina je da sam ja previse dobar vozac pa bolje startam nego RWD. :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Hahahha, sada Suki šuka da Zoka ne zna voziti :DDDD :p

:lol: Ja Zoki branim cast pa pricam da je do auta .Ma prava istina je da sam ja previse dobar vozac pa bolje startam nego RWD. :icon_biggrin:

Hahahahahaha, nekada nadmašuješ samoga sebe :lol::lol::lol::lol:
 
Top