Moja Supra

Moja Supra

Ovome nikad kraja :icon_smile: ali razumljivo, ipak je ovo mega projekt i na kraju će biti rođen novi monstrum.
Sve pohvale za ovu mašineriju i trud. :cool:
 
zar nisi vidio sliku na 65stranici?

6042375969_a8575d64c0_z.jpg


nermin suljagic je napisao(la):
ArminMkiv je napisao(la):
TIG varenje sa argonom.

skuplji nacin spajanja dva obogacena metala,al zato izgleda ko saliveno...svaka cast brate ;)
jel imas slucajno koju sliku te druge supre(plave):icon_smile:
 
predivno , ovo auto da ima govno na haubi opet ce biti najljepse , reci mi da nemas neki sajt vaseg oglasnika da beze prelistam malo ova rijetka auta ?
 
www.pistonheads.co.uk klikni classefields

Little Dragon je napisao(la):
predivno , ovo auto da ima go*no na haubi opet ce biti najljepse , reci mi da nemas neki sajt vaseg oglasnika da beze prelistam malo ova rijetka auta ?
 
pa i nisu tolko skupe mogu reci,imao sam predstavu da su makar duplo skuplje :icon_smile:

steta sto se nemoze uvesti kod nas :icon_sad:
 
vjerujes da bi ozbiljno razmisljao o nabavci jedne ,da imam za kasnije dane,ono kad mali polozi i kupi sebi auto...polako bi je sredjivao pa kad bi za 10 godina sredio uhar bi bilo :icon_smile:
Sretan si covjek,a i vrijedan kao sto vidim,pa neka te onda i boga nagradjuje stvarima o kojima 95% ljudi kod nas sanja...
 
ArminMkiv je napisao(la):
Hvala Nermine, jedan dan mozda dolazim dolje pa cu vas sve provozat :p

Moze,ako bi ja prije toga dolazio u svedsku provozat cu ja tebe u Bori sa trudnih 115 dizelskih kobila :D

Mozda supra bolje ide,ali bora bolje čadi :lol:
 
[/quote]

Moze,ako bi ja prije toga dolazio u svedsku provozat cu ja tebe u Bori sa trudnih 115 dizelskih kobila :D

Mozda supra bolje ide,ali bora bolje čadi :lol:
[/quote]

AHAHAHAHHAHA :D:D:D Koji lik;)

:icon_exclaim:
 
evo listam beze klipove i naletim na ovaj, mislim da si ga ti vec jednom postavljao ali vrijedi se prijestiti

http://vimeo.com/13986087
 
Top