moj auto golf TDI 185 ps

moj auto golf TDI 185 ps

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
prelijepa cvrka, ko da sam je vidjao u sarajevu po gradu? trebamo jednom na kafu da vidim kako to ide :D opruge montiraj na proljece, mada nema veze mozes i sad, ja vozim na -3 eibacu normala sve.. i samo da te pohvalim za org. dijelove, isti sam.. pozz i cuvaj auto ;)
ma viđao si je sigurno, vrti se često :)
kafa može, ne znam ima li onih nekih okupljanja još uvijek

hvala svima na komplimentima ;)
 
Član
ma extra golf....ima brzinu malu potrosnju ma sve,,,nema boljeg motora,,,xenone ako i stavis one 'neorginalne' vjeruj da ih niko nece razlikovati od onih kao orginal,,,posto nevolis neki pretjeran tunning stylinga ond bar maska bez znaka i napraviti clean na zadnjem djelu..da izgleda vise sport,,,,felge su extra,,,;)
 
Član
znas sta bi ti jos dobro sjelo, orginalni gti farovi crni , mislim da bi izgledali full!! da ne dajes pare na org. xen posto su sigurno preskupi.. Ako ides na izgled samo a vjerujem da ti je to najvaznije, uzmi njih, ako ides na neku funkcionalnost onda skupljaj xa xen.
 
Član
hehe.... mocan golfic...heh eto navrati u subotu u interex garazu navece oko 9 ...ja cu biti sa sivim cliom...heh zz
 
Član
AnDel je napisao(la):
ma extra golf....ima brzinu malu potrosnju ma sve,,,nema boljeg motora,,,xenone ako i stavis one 'neorginalne' vjeruj da ih niko nece razlikovati od onih kao orginal,,,posto nevolis neki pretjeran tunning stylinga ond bar maska bez znaka i napraviti clean na zadnjem djelu..da izgleda vise sport,,,,felge su extra,,,;)

ma da originalni farovi su preskupi, stavio bih ja i one neke, ima lijepih, što kažeš izgledaju isto, pored toga možda još zatamnim stakla najblažom folijom i to je sve, ostatak ne diram, lijepa je ta maska ali meni se ipak više sviđa ovako,
hvala na koplimentu

D_cash je napisao(la):
hehe.... mocan golfic...heh eto navrati u subotu u interex garazu navece oko 9 ...ja cu biti sa sivim cliom...heh zz
ovu subotu nisam tu jbg, ali možda slijedeću ;)

merdecesW126 je napisao(la):
solidan autic;)

ali konjažaaaa?!
ma daaaaaaaaaaaaaj:icon_rolleyes:

a šta je sa konjažom, šta tebi tu nije jasno :icon_question:
 
Član
krasan G4..boja super..decentna..nesvakidašnja..felgice taman kako treba..;)

za motor i chip...maximalan respekt :cool:
 
Član
Odlican motor.Snaga je naravno fabrickih sigurnih 150.
.."There are 3 versions of the PD engine 115bhp, 130bhp & 150bhp. All have the same engine, power on the 130 & 150bhp comes from ECU configuration. 115bhp & 130bhp have red Di badges and the 150bhp model have the TDI in red..."

Engine: In-line 4-cyl, 1896cc, turbo
Max power: 150bhp @ 4000rpm
Max torque: 235lb ft @ 1900rpm
0 - 60mph: 8.6sec (claimed)
Top speed: 134mph (claimed

A evo sta kaze O.CT ......
http://www.oct-tuning.com/shop/vw/golf/engine-upgrades/diesel/power-enhancement-1-9-tdi-pd-150-hp-to-185-hp
Josh ispis sa valjaka i zasto ne bi vjerovali, eto konja.;)
 
Član
bravo buraz,predobra cetvorka,svaka cast,samo naprijed,cuvaj je,zelim ti puno predjenih kilometara;)
 
Član
RE: moj auto

GTI TDI je napisao(la):
hvala za komplimente, ide golf dobro pravo :)
evo i malo detaljnije o auto ako nekoga baš interesuje:

Engine 4-cylinder diesel, PD
Turbocharged with variable turbine (VTG),
Pumpe-Düse-direct injection (UIS)
Intercooler

Transmission: 6-Speed manual
Displacement 1896 cm³
Bore 79,5 mm
Stroke 95,5 mm
Compression 18,5

Performanse:
Power 110 kW / 150 HP at 4000 rpm (136 /185 at 4000 rpm)
Torque 320 Nm at 1900 rpm (385 Nm at 1900 rpm)

0-100 km/h 8,6 sec (oko 7,3)
max km/h 216 km/h (230 km/h)
potrošnja: oko 9 litara (isto)

Prvo su fabrički podaci a ovo u zagradi je sa čipom, kakav je sad

sha ba ma ja ba ... 9L na 100 kilomterara pa j*o te moj VR trosi 9 .... puno mi je to nekako ...
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Odlican motor.Snaga je naravno fabrickih sigurnih 150.
.."There are 3 versions of the PD engine 115bhp, 130bhp & 150bhp. All have the same engine, power on the 130 & 150bhp comes from ECU configuration. 115bhp & 130bhp have red Di badges and the 150bhp model have the TDI in red..."

ima i 100ks/74kw PD ;)

NaneVR je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
hvala za komplimente, ide golf dobro pravo :)
evo i malo detaljnije o auto ako nekoga baš interesuje:

Engine 4-cylinder diesel, PD
Turbocharged with variable turbine (VTG),
Pumpe-Düse-direct injection (UIS)
Intercooler

Transmission: 6-Speed manual
Displacement 1896 cm³
Bore 79,5 mm
Stroke 95,5 mm
Compression 18,5

Performanse:
Power 110 kW / 150 HP at 4000 rpm (136 /185 at 4000 rpm)
Torque 320 Nm at 1900 rpm (385 Nm at 1900 rpm)

0-100 km/h 8,6 sec (oko 7,3)
max km/h 216 km/h (230 km/h)
potrošnja: oko 9 litara (isto)

Prvo su fabrički podaci a ovo u zagradi je sa čipom, kakav je sad

sha ba ma ja ba ... 9L na 100 kilomterara pa j*o te moj VR trosi 9 .... puno mi je to nekako ...
e jbg ti bi da leti a da ne troši, ja baš mislim da je to jako niska potrošnja za tu snagu, a to da ti VR troši 9 pričaj nekome drugom, toliko možda u petoj na 1500 rpm ili možda ugašen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top