moj auto golf TDI 185 ps

moj auto golf TDI 185 ps

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj auto

bobom4Motion je napisao(la):
odlican autic, daj mi motor:lol:


hehheheheheee prije bih ti kuću dao :D
a i da ti ga dam šta bi s njim, moraš pola auta promijeniti, 385 Nm bi na tvom golfu pokidalo sve živo :)
šta se čeka sa čipom kod tebe, malo ti je taj polijen haaa

Davor_ je napisao(la):
Ima jedna 4ka u Doboju na tim felnama fino stoje i sijaju pravo ;)


pa imaju neki sjaj i nisu loše, ali ipak će morati 17ke na proljeće vjerovatno ;-)
 
Član
RE: moj auto

badboy je napisao(la):
samo ti nju lijepo cuvaj ...

bas mi se svdija

a to sigurno, ovo je najpaženiji golf na planeti :)
servisira se samo kod jednog čovjeka, uvijek u mom prisustvu naravno, sve na vrijeme, sve ko novo, jer meni je to ustvari najvažnije, da je sve tip top, a napucavanje poslije toga
 
Član
RE: moj auto

evo da malo dodam nešto novo, legle su felgice, dugo tražene santa monica, gume continental sport contact 3,
eibach opruge i H&R distanceri nazad 2 cm,
evo slike samo točkovi nabačeni bez opruga i distancera, nisam to još stavio, kontam se bil' sad ili na proljeće, ne znam hoće li ovoga snijega još biti, valja ga vratiti na zimnjače 16, da ne bude prenizak, ali sad na 17kama je ko' koza :)

[attachment=27915]
[attachment=27916]
[attachment=27917]
 
Član
legle joj ko budali samar. svaka cast za felgice. sad maska bez znaka,farovi od GTI-a orginal i xenoni hehehe
 
Član
Fina cetvorka, samo bezz nemoj davati tolike pare na kupovinu org. dijelova tipa xenoni i dr. isto je to sranje samo drugo pakovanje... :)
 
Super Moderator
RE: moj auto

GTI TDI je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
odlican autic, daj mi motor:lol:


hehheheheheee prije bih ti kuću dao :D
a i da ti ga dam šta bi s njim, moraš pola auta promijeniti, 385 Nm bi na tvom golfu pokidalo sve živo :)

ne bi druze nista pokido kod njeg je cak sve jace nego kod tebe

a felge su super druze ;)
 
Član
prelijepa cvrka, ko da sam je vidjao u sarajevu po gradu? trebamo jednom na kafu da vidim kako to ide :D opruge montiraj na proljece, mada nema veze mozes i sad, ja vozim na -3 eibacu normala sve.. i samo da te pohvalim za org. dijelove, isti sam.. pozz i cuvaj auto ;)
 
Član
extra.felge za 10.kupio sam iste takve.jedva cekam proljece....svida mi se zato sto nema oznaka.ajd daj mi trokraki volan;)zezam se..pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top