moj auto golf TDI 185 ps

moj auto golf TDI 185 ps

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
vr trosi 13-14 l po gradu min... a plus ovaj golf ga siba ko macku :D

hoces polozit pare na tu postosnju????, a i za to sibanje .. cisto sumnjam ... zaboravljas kilazu

GTI TDI je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Odlican motor.Snaga je naravno fabrickih sigurnih 150.
.."There are 3 versions of the PD engine 115bhp, 130bhp & 150bhp. All have the same engine, power on the 130 & 150bhp comes from ECU configuration. 115bhp & 130bhp have red Di badges and the 150bhp model have the TDI in red..."

ima i 100ks/74kw PD ;)

NaneVR je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
hvala za komplimente, ide golf dobro pravo :)
evo i malo detaljnije o auto ako nekoga baš interesuje:

Engine 4-cylinder diesel, PD
Turbocharged with variable turbine (VTG),
Pumpe-Düse-direct injection (UIS)
Intercooler

Transmission: 6-Speed manual
Displacement 1896 cm³
Bore 79,5 mm
Stroke 95,5 mm
Compression 18,5

Performanse:
Power 110 kW / 150 HP at 4000 rpm (136 /185 at 4000 rpm)
Torque 320 Nm at 1900 rpm (385 Nm at 1900 rpm)

0-100 km/h 8,6 sec (oko 7,3)
max km/h 216 km/h (230 km/h)
potrošnja: oko 9 litara (isto)

Prvo su fabrički podaci a ovo u zagradi je sa čipom, kakav je sad

sha ba ma ja ba ... 9L na 100 kilomterara pa j*o te moj VR trosi 9 .... puno mi je to nekako ...
e jbg ti bi da leti a da ne troši, ja baš mislim da je to jako niska potrošnja za tu snagu, a to da ti VR troši 9 pričaj nekome drugom, toliko možda u petoj na 1500 rpm ili možda ugašen



prvo nisam se ja jaro ucio na kadetu vozit govorim ono sto znam .... mislio sam da je nekako puno za potsosnju, naravno da se treba potsosnja povecati ako se i HP poveca ali nekako mi je puno, iskreno i to 185 je puno ... nista bez dayno sheeta onda mozemo pricati ostalo u svako slucaju svaka cast na autu
 
Član
prvo nisam se ja jaro ucio na kadetu vozit govorim ono sto znam .... mislio sam da je nekako puno za potsosnju, naravno da se treba potsosnja povecati ako se i HP poveca ali nekako mi je puno, iskreno i to 185 je puno ... nista bez dayno sheeta onda mozemo pricati ostalo u svako slucaju svaka cast na autu
[/quote]

pa ako tako pričaš onda je i kadet sofisticiran za tebe, drug moj čipom se potrošnja smanjuje a ne povečava, ja ne znam o kakavoj ti potrošnji govoriš, ali ovo što mi navodimo je kombinovana gradska potrošnja u kojoj VR6 ne troši ispod 13 da ga j...
evo ja ću staviti pare na tu tvrdnju a i na ono šibanje, kad god hoćeš
 
Član
Čvrka ti je baš mjera,svaka čast na ukusu,a općepoznato je da čip pri normalnoj vožnji smanji potrošnju ali pri gasanju zato poveća. A Motor 2.8 ili 2.9 star nekih 20 godina nema šanse da troši 9 gradske ali opet VR ima ono svoje nešto..
 
Član
Nane, bez ljutlje al po gradu VR6 se nije bas pokazala nista specijalno... ja sa 110+chip se drzim jako dobro, uz malo losije saltanje VR-a i uzmem ga ;) a ne on sa 185, da nespominjem njegov obrtni moment..
 
Početnik
slabo ima VRova ispravnih po gradu, ja znam za jednog otiso je u gorazde i vratio je i ide ko 1.6 benzin..

VR6 2,9 ispravan i ovaj cipovani TDI trebali bi biti bare bare ....
 
Član
Prvo svako ima svoje misljene, to kao po gradu ima ishabanih to je ona fus roba sto sam ih dosad i vidio i pregledao! VR sto ja vozim ko god hoce u svaka doba nek na zove i nek sjede i nek upali auto i nek se provoza pa nek kaze na kraju svoje misljenje vucel il ne vuce ;) ovo je drugi VR koji vozam a prvo auto mi je isto bio 3.0L sta hocu da kazem znam neke stvari nisam neki majstor nit se smatram majstorom ali znam dosta oko auto i ti neki konjici sto se dobijaju tek tako kad se kaze imam "cip" nista ne vjerujem bez dayno sheeta tj. papir da pise da auto imam toliko KS! Kosto se kaze skidam kapu samo sa takvim opravdanjem ... u ostalom pitajte koga god hocete u Brezi ili okoliki kako je umene auto i kako ga odrzajem il cak sta vise obratite se u EuroJet http://eurojetracing.com/ i titaj te za zutog VR sa 3.0L motorom oni ce vam sve reci ;)

Mrva je napisao(la):
Nane, bez ljutlje al po gradu VR6 se nije bas pokazala nista specijalno... ja sa 110+chip se drzim jako dobro, uz malo losije saltanje VR-a i uzmem ga ;) a ne on sa 185, da nespominjem njegov obrtni moment..

heheh dobro drug nije frka ako me vidis u gradu slobodno javi, svirni, mahni sa bilo pa ce mo se ponasat malo ;)

GTI TDI je napisao(la):
prvo nisam se ja jaro ucio na kadetu vozit govorim ono sto znam .... mislio sam da je nekako puno za potsosnju, naravno da se treba potsosnja povecati ako se i HP poveca ali nekako mi je puno, iskreno i to 185 je puno ... nista bez dayno sheeta onda mozemo pricati ostalo u svako slucaju svaka cast na autu

pa ako tako pričaš onda je i kadet sofisticiran za tebe, drug moj čipom se potrošnja smanjuje a ne povečava, ja ne znam o kakavoj ti potrošnji govoriš, ali ovo što mi navodimo je kombinovana gradska potrošnja u kojoj VR6 ne troši ispod 13 da ga j...
evo ja ću staviti pare na tu tvrdnju a i na ono šibanje, kad god hoćeš
[/quote]

dobro drug ja znam svoje ti svoje, a kao sto sam ti rekao pokazi mi papir sa dayno da ti imas tih 185KS ja skidam kapu i dajem postovanje a do tada za mene samo lupas neke cifre ..... a za kadeta mozda i uzmeme ga pa stavim VR-a :
 
Član
dobro drug ja znam svoje ti svoje, a kao sto sam ti rekao pokazi mi papir sa dayno da ti imas tih 185KS ja skidam kapu i dajem postovanje a do tada za mene samo lupas neke cifre ..... a za kadeta mozda i uzmeme ga pa stavim VR-a :
[/quote]

dobro haj da mi tebe zadovoljimo neka ima 152 ks, eto ta 2 sam dobio čipovanjem, pa da se nađemo da vidiš kako auto sa 152 ks dere j*enog šestaka sa 193 ks
 
Član
NaneVR je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Nane, bez ljutlje al po gradu VR6 se nije bas pokazala nista specijalno... ja sa 110+chip se drzim jako dobro, uz malo losije saltanje VR-a i uzmem ga ;) a ne on sa 185, da nespominjem njegov obrtni moment..

heheh dobro drug nije frka ako me vidis u gradu slobodno javi, svirni, mahni sa bilo pa ce mo se ponasat malo ;)
hehe.. ma moze, ak te gdje fulim svirni i ti ponekad, crvena bora sa velikom SMchiptuning naljepnicom.. Pa i pice popiti usput ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
dobro drug ja znam svoje ti svoje, a kao sto sam ti rekao pokazi mi papir sa dayno da ti imas tih 185KS ja skidam kapu i dajem postovanje a do tada za mene samo lupas neke cifre ..... a za kadeta mozda i uzmeme ga pa stavim VR-a :

dobro haj da mi tebe zadovoljimo neka ima 152 ks, eto ta 2 sam dobio čipovanjem, pa da se nađemo da vidiš kako auto sa 152 ks dere j*enog šestaka sa 193 ks
[/quote]

hehehe nasmijo si me al nema veze :cool:

Mrva je napisao(la):
NaneVR je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Nane, bez ljutlje al po gradu VR6 se nije bas pokazala nista specijalno... ja sa 110+chip se drzim jako dobro, uz malo losije saltanje VR-a i uzmem ga ;) a ne on sa 185, da nespominjem njegov obrtni moment..

heheh dobro drug nije frka ako me vidis u gradu slobodno javi, svirni, mahni sa bilo pa ce mo se ponasat malo ;)
hehe.. ma moze, ak te gdje fulim svirni i ti ponekad, crvena bora sa velikom SMchiptuning naljepnicom.. Pa i pice popiti usput ;)

moze drug nije frka ;):cool:
 
joj koji dobar motor...a ovo sta ti govore da nemoze i da nema 185ks, ili da nemoze imati je ljubomorno na neki nacin!

ovde momak odnosno covik iz zg ima duju i u njoj PD 130 i cipovan i sredjen i ima 173 ks tako da to nije problem!

odlicno auto!
di se moze naci ovakav motor, jeli ima igdi tamo kod vas, na otpadima ili?
 
Član
mateo.split je napisao(la):
joj koji dobar motor...a ovo sta ti govore da nemoze i da nema 185ks, ili da nemoze imati je ljubomorno na neki nacin!

ovde momak odnosno covik iz zg ima duju i u njoj PD 130 i cipovan i sredjen i ima 173 ks tako da to nije problem!

odlicno auto!
di se moze naci ovakav motor, jeli ima igdi tamo kod vas, na otpadima ili?

upravo tako drug, ali ne marim ja toliko za ove komentare,
ta duja mora da leti :icon_smile:
a što se tiče motora nema ovih nigdje, ne znam dalje ali u BiH ne moš naći ni neki manji dio polovan za ovoga, a tih 130ki več ima
hvala na komplimentima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top