Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

dobra ti je pila samo jos da ju je malo dotjerat...:cool:
strava mi je ova izbocina na haubi za filter...;)
mozda i ja to napravim na mazdi...hmm
pozzz
 
gale_osijek je napisao(la):
dobra ti je pila samo jos da ju je malo dotjerat...:cool:
strava mi je ova izbocina na haubi za filter...;)
mozda i ja to napravim na mazdi...hmm
pozzz

Meni je sva prelijepa, pogotovu s ovim nekim izbočinama, baš je sexy :D filter je u stvari na drugoj strani, a ispod ove izbočine dođe zupčasti u stvari, ne bi se mogao drugačije zgurati motor pod haubu :icon_smile:
4ztfv4.jpg

filter skroz lijevo na slici a izbočina je desno iznad poklopca zupčastog :icon_smile:
a što se tiče sređivanja dalo bi se svašta uraditi...samo bi se ja bazirala na mašinu, šteta je ovakav potencijal ne iskoristiti, a izgleda što se tiče samo felge ljepše i veće stavila, napravila neš što sam ja zamislila sa štop svjetlima jer su mi ova bljak i unutrašnjost sredila još
 
Član
djavolica je napisao(la):
...
a što se tiče sređivanja dalo bi se svašta uraditi...samo bi se ja bazirala na mašinu, šteta je ovakav potencijal ne iskoristiti...

Samo napred ... autic je extra ... ako ikako mozes, zadrzi ga za sebe ... sve sto se pokvari i popravi se, naravno i kosta, ali sta se moze ... da citiram kolegu sta je rekao kad smo unazad par godina prvi puta usli u A3M u Zagrebu :
"Sto ne zavoljeh fudbal k'o i ostala djeca u komsiluku!?! Kupim sebi dres, kopacke i loptu i rijesio sam sve! Ali sta sad mogu, volim auta i daj od svega sto imas po jedno!"

Zato ... u tom smo sportu i svjesno cemo svaku marku dati za to malo lima na tockovima i nece nam biti zao...
 
mtopic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
...
a što se tiče sređivanja dalo bi se svašta uraditi...samo bi se ja bazirala na mašinu, šteta je ovakav potencijal ne iskoristiti...

Samo napred ... autic je extra ... ako ikako mozes, zadrzi ga za sebe ... sve sto se pokvari i popravi se, naravno i kosta, ali sta se moze ... da citiram kolegu sta je rekao kad smo unazad par godina prvi puta usli u A3M u Zagrebu :
"Sto ne zavoljeh fudbal k'o i ostala djeca u komsiluku!?! Kupim sebi dres, kopacke i loptu i rijesio sam sve! Ali sta sad mogu, volim auta i daj od svega sto imas po jedno!"

Zato ... u tom smo sportu i svjesno cemo svaku marku dati za to malo lima na tockovima i nece nam biti zao...
Kolega je to vrlo pametno rekao :icon_smile: samo bi kod mene bilo odjeća, obuća i tome slične stvari za ženski rod al eto...naopako :D Ne znam šta će biti s autom još, ja zapravo i molim Boga da se ne proda, pošto što se više ljudi raspituju meni se manje rastaje od nje :icon_sad: a opet sljedeće što bih uzela najvjerovatnije je Laser, isto auto kao Eclipse za evropsko tržište samo pod drugim nazivom, ali nema ono glavno-turbinu i...nije lijepo ko ona :D
Najgore je to što je popravljeno sve što se pokvarilo i što bih ja još par detalja samo uradila da opet ima onu punu snagu koju i treba da ima ali sama ne mogu...a majstoru je dosadilo oko nje stalno svakako :D
 
Član
auto je boli glava unikatno nisam ga dosad vidjao, samo tebei zelenka, medjutim ako ikako mozes zadrzi ga i lagno pomalo sredjuj iz svog cejfa i gušta, i stvarno sva ljubav prema autima koju imaju svi ovdje je u neku ruku nase prokletsvo svi ganjaju futbal i krpice cipelice a mi sto kazu crno ispod nokata za auto sry na OT :cool: NE DAJ AUTO
 
_JokeR_ je napisao(la):
auto je boli glava unikatno nisam ga dosad vidjao, samo tebei zelenka, medjutim ako ikako mozes zadrzi ga i lagno pomalo sredjuj iz svog cejfa i gušta, i stvarno sva ljubav prema autima koju imaju svi ovdje je u neku ruku nase prokletsvo svi ganjaju futbal i krpice cipelice a mi sto kazu crno ispod nokata za auto sry na OT :cool: NE DAJ AUTO

imaju još dvije tamno zelene u gradu za koje ja znam od ove prve generacije ali su to verzije za evropsko tržište i drugačije su naprijed, dižu se farovi ali ni jedna nije turbo :icon_smile:
ma mi smo prokleti kojima ovi limeni ljubimci uđu pod kožu, ta se bolest teško ili nikako liječi :D

0g1 je napisao(la):
superrrr vidim ga cesto ;)

Hvala ;)
 
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)
 
ammar_coupe je napisao(la):
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)

Ja mrzim zelenu boju, a onu tamnu što su Eclipse imale fabrički naročito :D malo koja boja da mi ima mrža od te :D a znam na šta misliš, imaju dvije te boje u gradu...ja kad sam išla svoju da vidim prvi put a čula da je zelena samo rekla da mi ne pada na pamet kupiti je ako bude ona zelena boja u pitanju i pop up svjetla...i hvala Bogu ni jedno ni drugo nije bilo, zato je i kupljena :D
Naravno sreća pa nemamo svi isti ukus...
 
Član
djavolica je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)

Ja mrzim zelenu boju, a onu tamnu što su Eclipse imale fabrički naročito :D malo koja boja da mi ima mrža od te :D a znam na šta misliš, imaju dvije te boje u gradu...ja kad sam išla svoju da vidim prvi put a čula da je zelena samo rekla da mi ne pada na pamet kupiti je ako bude ona zelena boja u pitanju i pop up svjetla...i hvala Bogu ni jedno ni drugo nije bilo, zato je i kupljena :D
Naravno sreća pa nemamo svi isti ukus...


Ova tvoja zelena boja je dosta ljepsa nego ona tamna fabricka,ali bas kao sto kazes sreca pa nemamo svi isti ukus.... U svakom slucaju po meni ova boja extra lezi tvojoj eclipsi.;)
 
GTI 16V je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)

Ja mrzim zelenu boju, a onu tamnu što su Eclipse imale fabrički naročito :D malo koja boja da mi ima mrža od te :D a znam na šta misliš, imaju dvije te boje u gradu...ja kad sam išla svoju da vidim prvi put a čula da je zelena samo rekla da mi ne pada na pamet kupiti je ako bude ona zelena boja u pitanju i pop up svjetla...i hvala Bogu ni jedno ni drugo nije bilo, zato je i kupljena :D
Naravno sreća pa nemamo svi isti ukus...


Ova tvoja zelena boja je dosta ljepsa nego ona tamna fabricka,ali bas kao sto kazes sreca pa nemamo svi isti ukus.... U svakom slucaju po meni ova boja extra lezi tvojoj eclipsi.;)
Hvala ;) i ja mislim isto iako nisam ni birala boju, ni sama farbala auto al sviđa mi se što je drugačija i ljepša puno za ovakav oblik auta od one fabričke.A naravno, do izražaja naročito dođe jer je krov crn, tako da je definitvno bila jedan od boljih izbora za tu kombinaciju.Ja bi možda da sam farbala sama jedino u crveno ofrabala al fino je i ova ispala :icon_smile:
 
ammar_coupe je napisao(la):
al ima motor predobar:D ja bih ga samo radi motora cuvao:D

Motor je najbolji (najvrijedniji) dio auta svakako :icon_smile: vrlo moguca opcija i da ostane auto a ako bude tako onda ce i od motora biti nesto puno bolje sigurno :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
al ima motor predobar:D ja bih ga samo radi motora cuvao:D

Motor je najbolji (najvrijedniji) dio auta svakako :icon_smile: vrlo moguca opcija i da ostane auto a ako bude tako onda ce i od motora biti nesto puno bolje sigurno :icon_smile:

Joj joj plavojka mani se prodaje toga žaliti ćeš zanjim.
Ak si dosad šizila snjim uloži još malo i osposobi ga kako treba.
Riješi da motor prodiše punim plućima i onda polako felgice i malo unutrašnjost pokrpaj.
E da si ti htjela slušati.:icon_mad:
 
Top