Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Deyo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Odlični su i štopovi i farovi,to sad možda malo odskače (štopovi),što recimo nema felgi..a kad sve to kompletiraš neće se ni primjetiiti i biće very nice :D Čestitke

Felge ce da budu takodje cim se nadju neke sa odgovarajucim rasponom i da mi se svide naravno.Sljedece na redu su registracija, felge i farovi pa onda sve ostalo po pitanju nekih detalja, muzike i unutrasnjosti

114.3mm :icon_evil:? Ja tražio za svog neke polovne ali uzalud,ništa do Japana :lol: Sretno sa radovima i neka sve bude kao na slikama ;)

Imaju Ameri kakvih hoces da biras samo nece ovamo da salju posto smo im "blizu":DValjda ce biti u hladu kakve bolje slike, nadjoh jednu na cardomain sa istim stopama u hladu predobre izgledaju, pa valjda ce i moje na sta liciti:lol:
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Malo se raduckalo oko auta od kada je u voznom stanju pa da se ubaci i koja slicica:
Izgled stanja pod haubom prije:
14w7zuo.jpg

Poslije (s tim da jos nije sve zavrseno):
2je1abo.jpg

Unutrasnjost je za sada samo dubinski ociscena i sredjena, a treba da dodje na red presvlacenje sjedista i drugi volan
2u4ixpu.jpg

Auto se naslo i na meti napada nekih napacenika kojima je ocito smetalo iz nekog razloga (kojeg ne znam) pri cemu su stradali blatobran, zmigavac, prednja tablica i ostecen branik sto je stvorilo novi zadatak za popravku:
mk7qxt.jpg

Ove sedmice se nastavljaju radovi i popravak stete...
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

auto je mlogo i vrlo strasnoooo. danas sjeo u auto stavi kljuc u bravu. upalio auto. stisno gas malo. ugasio auto i izasao iz auta. i sve mi je bilo jasno. heheheheeheh. sretno u daljim radovima.
 

i30

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

koja velicina felgi 16" 17" ... usput auto je cool sretno u daljim radovima
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

aneldriver je napisao(la):
auto je mlogo i vrlo strasnoooo. danas sjeo u auto stavi kljuc u bravu. upalio auto. stisno gas malo. ugasio auto i izasao iz auta. i sve mi je bilo jasno. heheheheeheh. sretno u daljim radovima.

hehe tnx :) ce da bude jos bolje samo dok se sve sredi, ima jos uvijek jako puno posla da bude onako kako sam ja zamislila :)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Deyo je napisao(la):
Klošari, i meni neko izgrebao ključem i udubio blatobran,prije mjesec-dva... Ne vole ova istočnjačka auta :)
Motor je zvjerka, samo ako može i ovu usisnu granu majstor da uljepša ;) Ali biće i to sigurno.
Sjedišta su super,samo dok se presvuku biće tip-top, što švabo rek'o :)
Volan ako ti ne bude trebao, šalji za Tuzlu, hehe... poz ;)

Uljepsana je i ona samo nemam sliku toga, ovo je zadnje sto sam slikala, za ostalo nisam bas imala volje da slikam nakon ovog lupanja po autu...
Volan ne treba svakako cim se novi presvuce ovaj se sklanja :)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

i30 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
i30 je napisao(la):
koja velicina felgi 16" 17" ... usput auto je cool sretno u daljim radovima

Hvala :)
felge su 16"

kako ti se cine moje felgice mozda ja sebi uzmem druge pa ove budu na prodaju sa gumama.

Bolje od mojih u svakom slucaju :) ove mi se bas nikako ne svidjaju i imam ih namjeru uskoro mijenjati dok se skontam malo s lovom nakon mora koliko ce biti dozvoljeno za potrositi:lol:
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

trizex je napisao(la):
Imaju 17" Djavolice ako te interesuju
ako su 5x114.3

Sa gumama ili bez?Koja cijena i ako imam kakva slika da vidim kakve su...Trenutno ne mogu kupovati dok neke druge stvari ne rijesim ali su u planu felge cim prodje odlazak na more:icon_biggrin:
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

trizex je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8695

Bez guma su

Jedino ako uspijem naci kakve povoljne gume samo za sad tesko...Imala sam namjeru ili 16" bez guma ili 17" sa gumama pa mi nije bas ovo dobitna kombinacija:icon_biggrin:
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8747

evo da te i na to namirim ;) dodjes mi cevape :D
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

trizex je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8747

evo da te i na to namirim ;) dodjes mi cevape :D

Ok no problem:D
Kod njega je mislim 5x120 ali tnx u svakom slucaju, valjda ce biti kakvih dok se ja skontam sa lovom, ne smijem se za sad u tu investiciju zaletiti jer ima nekih drugih stvari da se plate pa onda dok vidim sta ostane na raspolaganju:D
 
Top