Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

SamiRX-8 je napisao(la):
Šta da ti kažem... Meni ove štope extra leže, na ovoj slici ga već zamišljam sa napucanom muzikom, ispod haube motorcina, unutra sve tip top... Bit će ovo zvijer prava... Sretno u daljnim radovima...

Hvala;)meni je u planu da bude bas tako kao sto i napisa pa ce se raditi postepeno samo kako bude budzet dozvoljavao:D
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Solidno mu stoje...a inace sam malo alergican an lexus/chrom stopke...tako da nemoj mi se ljutiti puno, bitno da tebi leze :)

Meni ne leze nikako u tom i jest problem:icon_sad:Ja vec kontam kako da ih farbam u crno jer su na slici bile crne skoro skroz a ne ovako da sljaste al eto sta se moze sad...

Pokusaj ih rastaviti pa ovo chromiranu plastiku matiraj ili u crno pofarbaj...mislim da ti Liga to moze odraditi ;)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Honda je napisao(la):
Daj nam jos koju sliku, ajde, ajde

A ona rucna mi bas izgleda previsoka, moze li se to malo nastelovati da se ne mora povlacit' do krova ili je to tako normalno?

Takva je rucna inace jer se i dosta visoko nalazi, sta se moze:icon_smile:Ima onih par slika jos na pocetku, za sada najnovije ta i evo jos dvije, nema vise nista na compu :)
2ms27oz.jpg

1fd461.jpg
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

tibor987 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Solidno mu stoje...a inace sam malo alergican an lexus/chrom stopke...tako da nemoj mi se ljutiti puno, bitno da tebi leze :)

Meni ne leze nikako u tom i jest problem:icon_sad:Ja vec kontam kako da ih farbam u crno jer su na slici bile crne skoro skroz a ne ovako da sljaste al eto sta se moze sad...

Pokusaj ih rastaviti pa ovo chromiranu plastiku matiraj ili u crno pofarbaj...mislim da ti Liga to moze odraditi ;)

Nisam sigurna da se mogu rastaviti ali nesto ce se uraditi svakako, ovakve nece ostati.Dok se ostalo pozavrsava na autu pa cu se onda njima baviti, za sada su tu samo da sluze cemu su namijenjene i da se skinu one puknute plastike koje su bile umjesto stopki
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Deyo je napisao(la):
I ja ko Samir-RX8 zamišljam kako će da ide ono žuto-plavo pojačalo (šala:lol:) uz boju auta koje je btw super,štope su dobre (45$? :icon_biggrin:) samo ako se mogu malo potamnit,ne puno,bilo bi sve ok. Sretno! :icon_smile:

Ma ja, to je za nasu carinu 45$, a bez nje je 190$:lol:A i pojacalo ce tu fino da se uklopi cim se malo muzika popravi posto je za sad samo polovicna, al dobra za prvu pomoc:icon_biggrin:Stope bi bile odlicne da su onakve boje kakve su bile na slici, al eto ne ispade tako:icon_rolleyes:Mogu samo zamisliti na sta bi licile druge ovakve koje su bas bile u chrom varijanti:D
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

e ba extra stoje stopke na ovom autu.na mom autu bi krš bile chrom stopke
nego sta je ovo sa farova?neshto mi je slaba vidljivost kroz ovo staklo?jel to tako ili od godina?
mislis li to mjenjati?
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

lov2xlr8 je napisao(la):
e ba extra stoje stopke na ovom autu.na mom autu bi krš bile chrom stopke
nego sta je ovo sa farova?neshto mi je slaba vidljivost kroz ovo staklo?jel to tako ili od godina?
mislis li to mjenjati?

Farovi bi trebali biti naruceni u toku mjeseca, zavisi kada pare pristignu:DA ovo je u planu da se naruci :)
10elwly.jpg
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Deyo je napisao(la):
Hehe :icon_biggrin: Pa zato ono piše slike su simbolične ;) Mislim da sa tim chrome oni što voze iza tebe bi trebali :cool: obavezno staviti. Uslikaj po noći jednom pa postavi,vjerovatno su tad bolji ;) Pozdrav

Bit ce jos kakvih slika dok ja auto preuzmem, jos uvijek je kod majstora, a na ovim slikama je bas sunce bilo pravo prema zadnjem dijelu auta tako da jos dodatno sjaje na slici
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
Ljepse od stopa 100 puta:lol:Jos samo da se i oni naruce, ovi sada su nekakvi kao da im je 30-ak godina:lol:

Samo da znas da nece biti kao sa slike :D:D:D
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Superiska auto. Svidja mi se. Sejtanice :) nek' je sa srecom u daljim radovima ;)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Deyo je napisao(la):
Odlični su i štopovi i farovi,to sad možda malo odskače (štopovi),što recimo nema felgi..a kad sve to kompletiraš neće se ni primjetiiti i biće very nice :D Čestitke

Felge ce da budu takodje cim se nadju neke sa odgovarajucim rasponom i da mi se svide naravno.Sljedece na redu su registracija, felge i farovi pa onda sve ostalo po pitanju nekih detalja, muzike i unutrasnjosti
 
Top