Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Slikao sm posavit cu ali sam duboko razocaran sto nisu dosli oni koji su prvi govorili da dolaze, a ni traga ni glasa o njima. Mislim da je red kad se nesto fino dogovorimo da se to i ispuni, kad smo mi mogli po ovom nevremenu doci cak iz starog grada koji zivimo ili bistrik ili vratnik znaci vrlo tesko sici do ceste kako treba i kad dodemo na tranzit doceka nas snjeg, vozis 40 -50 vrh jer je sve zaledilo ispod da bi odrzali ono sto smo vec radnije dogovorili mislim da nije tesko ispostovati ...... mislim da pricam u ime svakog clana koji je dosao u garaze tus-a da nesto sto se organizuje treba i odraditi do kraja neznam za vas ali ja okupljanja shvatam ozbiljno, prije svega upoznamo dosta novih osoba druzimo se i razmjenujemo iskustva. Momcima koji su dosli svaka cast oni koji nisu dosli ili nisu mogli doci nadam se da ce mo se vidjeti drugom prilikom bilo je lijepo uglavnom vidimo se u nedelju na omv ko zeli u 20h
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

hajd bacite koju sliku da vidimo tih 10ak koji su se skupili.....

steta sto vam je tako kratko druzenje trajala, ali jbg vrijeme cini svoje....
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
koga nema bez njega se moze :D bit ce nas :) a vi gore smjesni ste mi jel vam to zene ne daju HAHAHAHAHA

Ima ljudi koji imaju obaveza,cim dodje toplije vrijeme okupit cemo se gdje god zelite pa do zore dernek nek pocne;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

VR6Boki je napisao(la):
Ja sam kasno dosao, oko 8 i 5-10, bilo je 10-ak auta, bilo hladno pa se vecina brzo pokupila na kaficu. Slikao je neko, pa mozda postavi. Hladno, ne stoji se raji na onoj zimi. Nismo bili na parkingu, ja dosao prazan, nego u Tus garazi. Nista od skupova zimi, kad dodju topliji dani, tad treba organizovati sta...
ja sam bio oko 8 i 20, mozda 30 bio park prazan. Nisam ni znao da ste u garazi. Al ja se i onako nisam imao namjeru zadrzavat
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Hehe, tad smo jos bili u garazi. I ja sam prvo obisao parking nigdje nikog, okrenuo se par puta na rucnu i dole u Tus usao.

Vecina nas je negdje oko pola 9 vec krenula na kafu, ostalo samo par likova, ne znam ni ko su, rekli su mi imena, al ne i nickove na forumu :D
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

bilo nas je 9 10 tako nesto...s tim sto smo se ti isti mogli skupit negdje u gradu gdje smo navikli a ne dolazit u I.Sarajevo da upoznamo nove ljude koji su ovo organizovali i rekli da ce doc a nisu dosli...svaka cast srđanu on je jedini bio....od raje bio eky bijeli punto bila su jos 2 momka s njim plavi i zlatni puno edinko je jedan kolko znam :p bio je redline s unom i djevojkom nas 4 iz Venoma 5ica golf (ja) fiat brava ford focus i punto turbo aka Brum brum, naravno boki sa saxom i mislim da je toto....vremenu nista nije falilo nije toliko ni hladno bilo...poslija kafa i to je to...
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Uglavnom bilo je fino ja sam vecinu vremena proveo sa Amarom aka MAgnum upoznao bruma bokija i jos neke likovee...meni bilo :cool:

Evo jedna za magnuma...:D http://www.youtube.com/watch?v=CLEN3uKMqaw

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
bilo nas je 9 10 tako nesto...s tim sto smo se ti isti mogli skupit negdje u gradu gdje smo navikli a ne dolazit u I.Sarajevo da upoznamo nove ljude koji su ovo organizovali i rekli da ce doc a nisu dosli...svaka cast srđanu on je jedini bio....od raje bio eky bijeli punto bila su jos 2 momka s njim plavi i zlatni puno edinko je jedan kolko znam :p bio je redline s unom i djevojkom nas 4 iz Venoma 5ica golf (ja) fiat brava ford focus i punto turbo aka Brum brum, naravno boki sa saxom i mislim da je toto....vremenu nista nije falilo nije toliko ni hladno bilo...poslija kafa i to je to...


Ja sam svoje napisao meni je bilo extra....upoznao raju momci bgm regulare . Ljudi ja cu ovako nesto opet org. i nadam se ponovo ovom odazivu sledeci put idemo negdje ovamo na kafu....da vidite da ima i ovdje grada....hehe....a moram i magnuma jednom u Romu voditi....hehehe.....Hvala jos jednom raja extra ste...

Evo jedna za Magnuma :D

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/McH_9S-FTsg" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

jbg, zao mi je sto nisam dosao, ali naravno svi imamo svoje razloge,
ja sam drugu citav dan pomagao da rastavi auto, dodjem kuci u 6, vidim 20cm snijega na autu, iskreno nisam imao volje onako smrznut nigdje da idem
ali eto bice vremena da se skupljamo, bitno je da je raja pozitivna, a bice skupova:cool:

eky_123 je napisao(la):
Slikao sm posavit cu ali sam duboko razocaran sto nisu dosli oni koji su prvi govorili da dolaze, a ni traga ni glasa o njima. Mislim da je red kad se nesto fino dogovorimo da se to i ispuni, kad smo mi mogli po ovom nevremenu doci cak iz starog grada koji zivimo ili bistrik ili vratnik znaci vrlo tesko sici do ceste kako treba i kad dodemo na tranzit doceka nas snjeg, vozis 40 -50 vrh jer je sve zaledilo ispod da bi odrzali ono sto smo vec radnije dogovorili mislim da nije tesko ispostovati ...... mislim da pricam u ime svakog clana koji je dosao u garaze tus-a da nesto sto se organizuje treba i odraditi do kraja neznam za vas ali ja okupljanja shvatam ozbiljno, prije svega upoznamo dosta novih osoba druzimo se i razmjenujemo iskustva. Momcima koji su dosli svaka cast oni koji nisu dosli ili nisu mogli doci nadam se da ce mo se vidjeti drugom prilikom bilo je lijepo uglavnom vidimo se u nedelju na omv ko zeli u 20h

drug gdje se tacno taj omv nalazi, poz
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jbg, zao mi je sto nisam dosao, ali naravno svi imamo svoje razloge,
ja sam drugu citav dan pomagao da rastavi auto, dodjem kuci u 6, vidim 20cm snijega na autu, iskreno nisam imao volje onako smrznut nigdje da idem
ali eto bice vremena da se skupljamo, bitno je da je raja pozitivna, a bice skupova:cool:

eky_123 je napisao(la):
Slikao sm posavit cu ali sam duboko razocaran sto nisu dosli oni koji su prvi govorili da dolaze, a ni traga ni glasa o njima. Mislim da je red kad se nesto fino dogovorimo da se to i ispuni, kad smo mi mogli po ovom nevremenu doci cak iz starog grada koji zivimo ili bistrik ili vratnik znaci vrlo tesko sici do ceste kako treba i kad dodemo na tranzit doceka nas snjeg, vozis 40 -50 vrh jer je sve zaledilo ispod da bi odrzali ono sto smo vec radnije dogovorili mislim da nije tesko ispostovati ...... mislim da pricam u ime svakog clana koji je dosao u garaze tus-a da nesto sto se organizuje treba i odraditi do kraja neznam za vas ali ja okupljanja shvatam ozbiljno, prije svega upoznamo dosta novih osoba druzimo se i razmjenujemo iskustva. Momcima koji su dosli svaka cast oni koji nisu dosli ili nisu mogli doci nadam se da ce mo se vidjeti drugom prilikom bilo je lijepo uglavnom vidimo se u nedelju na omv ko zeli u 20h

drug gdje se tacno taj omv nalazi, poz



Ako budes isao do OMW-a povuces mee....;) Moze :icon_question:
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

nije nikakav problem, pitam samo da znamo gdje se okupljaju da mozemo i mi
nekad otici u posjetu
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

ima li kakvih slicica????

ps. nailazio sam u tus nesto kupovati, pa sad kad pomenuste te puntice vidio sam ih, tri komada jedan do drugoga, oko 21h sam prolazio, onako simpa ih vidjeti fino parkirane jedan do drugoga.....

a sto se tice organizacije, jbg, organizator je i dosao hehehehe

sad fino onaj spisat sto je bio ko dolazi opet stavi srle i plusic ko je bio .....
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

G2_1.6B je napisao(la):
Uglavnom bilo je fino ja sam vecinu vremena proveo sa Amarom aka MAgnum upoznao bruma bokija i jos neke likovee...meni bilo :cool:

Evo jedna za magnuma...:D http://www.youtube.com/watch?v=CLEN3uKMqaw


Ja sam svoje napisao meni je bilo extra....upoznao raju momci bgm regulare . Ljudi ja cu ovako nesto opet org. i nadam se ponovo ovom odazivu sledeci put idemo negdje ovamo na kafu....da vidite da ima i ovdje grada....hehe....a moram i magnuma jednom u Romu voditi....hehehe.....Hvala jos jednom raja extra ste...



hehe drago mi je dati dobro bilo :D jedna mala ispravka ja sam Omar a ne Amar :p hahaha ne zamjeram :D

ah ta mi se vrti stalno :D

za ove koji ne znaju gdje je OMV krenete prema vogosci pored stadiona kosevo i samo pravo s desne strane ce te vidjet OMV...

EDIT:

puno cesce neg na omvu odnosno svake nedjelje oko 8 sati ispred VF-a koreja ima nekoga...
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

G2_1.6B je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jbg, zao mi je sto nisam dosao, ali naravno svi imamo svoje razloge,
ja sam drugu citav dan pomagao da rastavi auto, dodjem kuci u 6, vidim 20cm snijega na autu, iskreno nisam imao volje onako smrznut nigdje da idem
ali eto bice vremena da se skupljamo, bitno je da je raja pozitivna, a bice skupova:cool:

eky_123 je napisao(la):
Slikao sm posavit cu ali sam duboko razocaran sto nisu dosli oni koji su prvi govorili da dolaze, a ni traga ni glasa o njima. Mislim da je red kad se nesto fino dogovorimo da se to i ispuni, kad smo mi mogli po ovom nevremenu doci cak iz starog grada koji zivimo ili bistrik ili vratnik znaci vrlo tesko sici do ceste kako treba i kad dodemo na tranzit doceka nas snjeg, vozis 40 -50 vrh jer je sve zaledilo ispod da bi odrzali ono sto smo vec radnije dogovorili mislim da nije tesko ispostovati ...... mislim da pricam u ime svakog clana koji je dosao u garaze tus-a da nesto sto se organizuje treba i odraditi do kraja neznam za vas ali ja okupljanja shvatam ozbiljno, prije svega upoznamo dosta novih osoba druzimo se i razmjenujemo iskustva. Momcima koji su dosli svaka cast oni koji nisu dosli ili nisu mogli doci nadam se da ce mo se vidjeti drugom prilikom bilo je lijepo uglavnom vidimo se u nedelju na omv ko zeli u 20h

drug gdje se tacno taj omv nalazi, poz



Ako budes isao do OMW-a povuces mee....;) Moze :icon_question:



OMW je u barama,ispod stadiona kosevo ;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

hahah cuj plusic evo i jedna slika nije nesto sa mobitela je dodano tako da nije neka kvaliteta ali uglavnom tu smo heheheh
http://img209.imageshack.us/img209/9950/dsc0213ru.jpg
 
Top