Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

meni je bilo super sreli se upoznali sa jos clanova sa 4uma.
uglavnom kod mene nije padao snijeg sve je bilo ocisceno i bilo je super tako da sam mogao doci bez poteskoca :mgren:
ostali izrade :(
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Jbg sada ja Carapica znam manje vise, ali je momak rekao da ako izganja vremena da ce doci. Vi ostali koji se bunite nesto protiv toga sta vam ja mogu...neznate sta ste prop. al eto kad bude ljepse vreme potrudicu se ipak malo vise. Dellas,Armin itd. hvala na divnim komentarima. ;)

zen3dom je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
not bad, samo steta ni jedno vozilo cini mi se iz lokale......

pa pisali su da ce cara (carapic) nikola bit itd isl nema nikoga a oni su lokalni...

pa vidi ko je pisao.....:icon_rolleyes:

ja sam na pocetku napisao da necu doci kao sto i nisam, mozda neki drugi put .....

a sto ti momci nisu dosli zaista ne znam, srle je organizovao i kontaktirao ih.....

Ja sam napisao citajte malo spisak onih koji ce mozda doci. Dejana je rekao Bucky da zovem covjek rekao da ce doci ja ga iskreno neznam e jedino za koga sam se prevario to je Cara al jbg momak nije imao vremena meni je zao ali ova raja sto se skupila drago mi je da ih je vecina zadovoljna. ;)
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

ma no sikiriki ljudi, svi smo mi u tuning stylingu hehehe niko nece odustajati od okupljanja :D :cool:
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ma no sikiriki ljudi, svi smo mi u tuning stylingu hehehe niko nece odustajati od okupljanja :D :cool:

Da bas tako no sikiriki.

Ja sam nasao novo mjesto gdje nema policije i niko nas nece ometati niti ista ali ce cekati da se otopi ovo bjelo govno pa da ga otkrijem veliko je moze nas komotno 30 doci da se izviljavamo radimo sta hocemo nece nam niko nista tu ovi iz naseg lokalnog kluba vjezbaju. ;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

To ce biti fino ak ima takvo mjesto :icon_biggrin:

I sto bijelo govno, bas je zanimljivo :D
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

G2_1.6B je napisao(la):
Ja sam nasao novo mjesto gdje nema policije i niko nas nece ometati niti ista ali ce cekati da se otopi ovo bjelo go*no pa da ga otkrijem veliko je moze nas komotno 30 doci da se izviljavamo radimo sta hocemo nece nam niko nista tu ovi iz naseg lokalnog kluba vjezbaju. ;)

Super samo pozovi opet :D .
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

VR6Boki je napisao(la):
To ce biti fino ak ima takvo mjesto :icon_biggrin:

I sto bijelo go*no, bas je zanimljivo :D

Haha to sam kontao SnoW driFt.... :icon_biggrin: Al' dali ima zainteresovane raje za to? Ja sam nesto vise kad se to suvne malo ali ako ih ima zaint. ja cu doci organizovati opet nije problem.....samo da opet nebude kaze 20 dodje 9....;)
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

ako ce biti driftanja " MORE " hehehehe, a gdje ti je to "skriveno mjesto, nije valjda veseli poligon, da ko ostane bez tocka???
 
Početnik
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

zen3dom je napisao(la):
ako ce biti driftanja " MORE " hehehehe, a gdje ti je to "skriveno mjesto, nije valjda veseli poligon, da ko ostane bez tocka???

Ahahaha....sto bez tocka? Jeste to je mjesto! :D
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Mozda ima kakva gadna rupa, nije fino kad je bocno pokupis tockom :icon_biggrin:
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

ima rupa nekih milion na poligonu, znam kad sam polagao,
da sam slalom vozio oko rupa
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Ako su fino rasporedjene, mozemo nesto na njih staviti, pa voziti oko njih i stopati vrijeme. To bude ekstra vazda :D
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

cijelom duzinom poligona su po sredini sahtovi, a i sami znate koja je cijena sahtova na otpadu, pa pretpostavite kolipacne su rupice..... Ja nisam za to mjesto, opasno, ima rupa a ima i sa strane kanala..... Sto se tice okupljanja nije lose, ali driftanja ni ppd razno.....riskantno
 
Top