Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

Mini Meet Istocno Sarajevo Idemo opeeet ! ^^

RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

not bad, samo steta ni jedno vozilo cini mi se iz lokale......
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

zen3dom je napisao(la):
not bad, samo steta ni jedno vozilo cini mi se iz lokale......

majke mi sramota, prvo sebe pa i ostalih, momci dosli
podrzali, svaka im cast na tome;)
a i tebi srle zamjerka na organizaciji, kad si vidio ove padavine
trebao si pomjeriti meet za drugi put, ovako stvarno sramota
:icon_cry:
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

vidi se da je hladno bilo tresle su ti se ruke dok si slikao :lol: a ovo je super sto se se sastali aBd iduci okupljanje nece proci bez mene;):123:
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
not bad, samo steta ni jedno vozilo cini mi se iz lokale......

pa pisali su da ce cara (carapic) nikola bit itd isl nema nikoga a oni su lokalni...

pa vidi ko je pisao.....:icon_rolleyes:

ja sam na pocetku napisao da necu doci kao sto i nisam, mozda neki drugi put .....

a sto ti momci nisu dosli zaista ne znam, srle je organizovao i kontaktirao ih.....
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

zen jbg prvi je skup bio, jos i ovo bijelo sranje je napravilo
sr, drugi put ce biti bolje sigurno
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

bas zato sto je prvi trebalo je malo bolje zapeti i bolje odraditi, mislim svaka cast srletu, sa 15g ipak organizovati ovako nesto nije mala stvar, ali jasni su manji propusti koji nije trebalo da se dese....

zna se da ima lokalnih auta koja bi se skupila, minimum 10, onako solidno uredjenih auta, 10lokala+10 sa strane bilo bi super, da prvi skup ostane dobro upamcen tako da pri organizaciji drugog dodje jos vise raje.....

neko napisa da su se mogli skupiti i negdje drugo, a ne muciti se po ovom bijelom "zlatu" dovde a niko ih ne doceka.... jbg

jbg, iduci put bi radi ovakvog iskustva mogli neki i odustati od dolaska radi ovoga...

trebalo je to malo bolje i odgovornije da se ostavi dobar utisak, prvo naci 5 lokalnih auta koja ce 100% doci, pa tek onda organizovati dalje......

cisto beze za caru, ali koliko sam cuo (od drugih, ne znam da li je tacno) ali on Srleta jedva i da zna.......
opet kazem tako sam slucajno cuo, a ovamo je garantovao za njega.... jbg to je malo labavo, ali hajde bice bolje drugi put, njemu svaka cast i na ovome, i ovo je uspjeh
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

bit ce bolje drugi put, momcima koji su dosli sve cestitke, kultura i raja prava, pozdrav svima
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

Ipak je četrnaestogodišnjak organizovao jedan mini auto skup, ja mu se divim;)
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

a vidi i white & black bio hahahaha ja sam rekao bucky u da ce eky i edinko odrzat rijec i vidim nisam se prevario
 
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

nisi drug, al eto jbg meni je krivo fakat sto ja nisam, da
bar jedno bude auto odavde,, ostalima jos jednom svaka cast,
pokazali ste se u pravom svjetlu, i nadam se da ce te opet doci
ali kad se malo bolje organizujemo
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

c0d14c je napisao(la):
a vidi i white & black bio hahahaha ja sam rekao bucky u da ce eky i edinko odrzat rijec i vidim nisam se prevario

hahaah ok riki white & black ahahahh XD kad cu tebe vidjeti zaboravio sam kako izgledas :p
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

a kade prodju ispiti nisam ja zaboravio gdje omw i termin nego fkt nemam vremena
 
Član
RE: Mini Meet Istocno Sarajevo Petak od 19:30 !

svaka vam cast,skupi vas se makar nekolicina,sto je extra
Srletu svaka cast na organizaciji,kako rekose velika stvar za jednog petnestogodisnjaka:cool::cool:
 
Top