Milion Dolara Kazne Za Prebrzog Vozaca U Svajcarskoj

Milion Dolara Kazne Za Prebrzog Vozaca U Svajcarskoj

Član
Salle je napisao(la):
ne, znači ti imaš para i mozes raditi stvari koje hoćeš, ali za one koje nisu u skladu sa zakonom plaćaš kaznu, kao i svi, ali pošto to tebe neće zaustaviti jer si toliko bogat ti ćeš to opet i sve tako... i stalno znači ćeš plaćati kazne...

a jest on bogat, al nemoze biti bogatiji od svoje volje za zivotom, ako me razumiješ, moze on voziti brzo i sve, ali ako se on s 290-300 zabije u kamion on će poginut, i nitko i ništa, niti njegove pare ga tu nemogu spasiti, a znam reći ćeš šta ako ubije nekog čovjeka, zapuca se u njega, opet će obojica poginut pri toj brzini, a onda bi u slucaju da prezivi ovakvu mu kaznu lupio...(danas ljudski zivoti nikome ništa ne znači, nego samo nama naši zivoti vrijede, a to tako i siromahu i bogatašu)

Kakve ti nebuloze pišeš:icon_eek:

Ovaj zakon je tako pošten da ne može biti pošteniji. Svatko plaća kaznu zavisno od količine primanja. Ja sam milijarder, šta meni znači kazna od 100 eura? Opali me po džepu sa milionskom kaznom, pa ću dobro razmisliti kada ću sljedeći put kršiti zakon. Ovdje se ne radi o vrijednosti ljudskog života ili želji. Radi se o kršenju zakona. Tko god ga prekrši, dobit će po džepu.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovaj zakon je tako pošten da ne može biti pošteniji. Svatko plaća kaznu zavisno od količine primanja. Ja sam milijarder, šta meni znači kazna od 100 eura? Opali me po džepu sa milionskom kaznom, pa ću dobro razmisliti kada ću sljedeći put kršiti zakon. Ovdje se ne radi o vrijednosti ljudskog života ili želji. Radi se o kršenju zakona. Tko god ga prekrši, dobit će po džepu.

pa što nisu svi milijarderi pa da im kazna od 100Eura ništa ne znači, imali su svi oni istu mogućnost kao i taj jadnik sa SLS-om !? znači on nevalja zato što je uspio u zivotu i treba ga kaznjavat zbog toga ?
 
Član
Salle je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ovaj zakon je tako pošten da ne može biti pošteniji. Svatko plaća kaznu zavisno od količine primanja. Ja sam milijarder, šta meni znači kazna od 100 eura? Opali me po džepu sa milionskom kaznom, pa ću dobro razmisliti kada ću sljedeći put kršiti zakon. Ovdje se ne radi o vrijednosti ljudskog života ili želji. Radi se o kršenju zakona. Tko god ga prekrši, dobit će po džepu.

pa što nisu svi milijarderi pa da im kazna od 100Eura ništa ne znači, imali su svi oni istu mogućnost kao i taj jadnik sa SLS-om !? znači on nevalja zato što je uspio u zivotu i treba ga kaznjavat zbog toga ?

:icon_eek:

Nismo svi iste sreće ili nesreće u životu. Kada bi svi bili milijarderi (kako ovo glupo zvuči), nebi kazne bile 100 eura nego par miliona. Visina kazni, kao i svega ostalog se donosi na temelju većine stanovništva.

Možeš biti bogataš, uživati u svim blagodatima takvog života, ali kada prekršiš zakon, dobiti ćeš po džepu tako da će te isto "zaboliti" kao i običnog čovjeka.

Tebi je je uredu da netko sa brdom love može kršiti zakon i praviti budale od cijele nacije. On je viši od zakona, njemu su ograničenja smiješna? Pored svog zla kojeg nam je donio kapitalizam, velikog raslojavanja društva, istrij*ljenja srednje klase, ovaj zakon ja vidim kao svijetlo na kraju tunela. No evo vidim neki se i bune..Stvarno mi nisi jasan. Argumenti su ti na razini djeteta od 12 godina
 
Član
mrva i zela vidio bih ja vas, da ste u toj situaciji kao taj čovjek, kako bi vaše j*eno humano mišljenje brzo promjenili, kako bi vam bilo to apsurdno dati 760.000 EURA za prekoračenje brzine... ma daj bolan skuliraj se ti, postavi se u njegovu situaciju...


ps. mozda razmisljam kao dijete, ali u odnosu na tebe nemam potrebu da bilo tkoga od vas na forumu omalovažavam zbog bilo koje izjave... ali eto...
 
Meni žao čovjeka, odoše tolike pare zbog za.ebancije, pa i auto ode.... :icon_sad:
























Ma znate šta ............. ko ga j.be, hoće li on mene žaliti kad platim 50KM, kako da neće......... :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
Salle je napisao(la):
mrva i zela vidio bih ja vas, da ste u toj situaciji kao taj čovjek, kako bi vaše j*eno humano mišljenje brzo promjenili, kako bi vam bilo to apsurdno dati 760.000 EURA za prekoračenje brzine... ma daj bolan skuliraj se ti, postavi se u njegovu situaciju...


ps. mozda razmisljam kao dijete, ali u odnosu na tebe nemam potrebu da bilo tkoga od vas na forumu omalovažavam zbog bilo koje izjave... ali eto...

Žao mi je što si me tako shvatio. Ako već braniš svoje mišljenje iznesi argumente, a ne izjave tipa: "zato se čovjek borio u životu i zaradivao, da bi se mogao poslije gotivi, nije on kriv seljacima što nemaju... šta ga boli k*, čovjek je to zaradio pa ima ih pravo i trošiti i plaćati kazne."
 
Član
pa zakon je prerealan..vec sam rekao u istoj temi koja je bila sinoc:)

kazna ili 'disciplinska mjera' se odredjuje u odnosu na imovinsko stanje, jer jedino na takav nacin moze sluziti svrsi...
dakle dobijes kaznu da bi te to 'primoralo' da sledeci put to ne radis...
a mogu mislit sto bi ovog milijonera bolio k* da su mu dali kaznu npr.10000 eura a sad ce se bgmi zapitati vrijedi li njegov gust 760 000 eura pa se opametiti..

salle postovanje ali si napisao dosta besmislenih stvari...
usput ako je neko milioner ne znaci da je to i zaradio vjeruj da je posteno to tesko izvodivo...najbolji primjer su face kod nas-kriminalci koji su pokrali milione...tako da ne mozes postavljati stvari tako...
a i druga stvar sto bi mene ili nekog normalnog insana ili porodicu ovakva budala da ubije na cesti? a ako ce stalno placati za to po 1000eura stalno ce to raditi dok nekog ne ubije...e ovako to neide...

ovo je jedan od najboljih zakona definitivno, jer ostvaruje cilj- dakle vazi za sve a ne samo one skromnijeg imovinskog stanja...i ne treba ga bukvalno razmatrati
da je bar tako kod nas, nego 'gazde' su glavni i u drzavi i mup-u nema zakona za njih, da su bar zaradili milione posteno pa inekako...;)

p.s. odlican nacin za punjenje budzeta i zavodjenje reda....nije ni cudo sto je svica to sto jest
 
Član
saobraćajne kazne računaju na osnovu primanja prekršioca.... hahahah znaci ako si nezaposlen nema kazne za tebe... izvoli pa vozi 300km/h niko ti nece nista... hehehe...
 
mirzzaa je napisao(la):
saobraćajne kazne računaju na osnovu primanja prekršioca.... hahahah znaci ako si nezaposlen nema kazne za tebe... izvoli pa vozi 300km/h niko ti nece nista... hehehe...

Ako si nezaposlen tesko da ces ikakvo auto voziti, a ne ono sto ide 300km/h;);)
 

MTR

Član
hihihihihihihihihihihihihihihi joj Zele , al si u pravu . Ev gledam isto to auto(SLS) danas par puta proleti autoputem , crvene boje na nasim tablama , ovi nasi papci ga i ne smiju zaustavit , ja jadne nam drzave :icon_twisted:
 
Član
znači sale je meni jako drag lik al ovo sam moro izdvojit i nasmijat se

Salle je napisao(la):
... imali su svi oni istu mogućnost kao i taj jadnik sa SLS-om !?...

:lol::lol::lol::lol:
damije bit taj jadnik

po meni je ovo dobar zakon, jer tako svi isto budu kažnjeni, jer onaj ko nema
 
Top