Milion Dolara Kazne Za Prebrzog Vozaca U Svajcarskoj

Milion Dolara Kazne Za Prebrzog Vozaca U Svajcarskoj

Član
@MTR i kod nas je ovakav zakon, samo obrnuta situacija, sirotinju guli a ove druge ne zaustavljaj :lol:
 
Član
kadija_1.6td je napisao(la):
jao majko mila sta sve ovaj salle napisa :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

neplači dušo :D:lol:

jbga tam, nek su ga oderali, malo bolje kad razmislim i jeste upravu, treba ga tuć, nije normalan... mogao je poletiti da su mu se vrata od SLS-a otvorila :lol:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
@MTR i kod nas je ovakav zakon, samo obrnuta situacija, sirotinju guli a ove druge ne zaustavljaj :lol:

bravo kako si to primjetio:lol:
sve je kod nas isto ko u europi samo malo drugacije...
obrnuto:D
 
Sto se mene tice zakon je savim ok! Kazni te toliko kolika imas primanja. Nesikiraj se ti za sirotinju u svicarskoj Salle njihv seljak zivi bolje od vecine nasih ljudi, ovdje kolko ja vidim kod njih je seljak i biznismen isto ostecen ako prekrsi zakon to je korektno i pravedno!!! ;) ;)
 
Član
Salle je napisao(la):
mrva i zela vidio bih ja vas, da ste u toj situaciji kao taj čovjek, kako bi vaše j*eno humano mišljenje brzo promjenili, kako bi vam bilo to apsurdno dati 760.000 EURA za prekoračenje brzine... ma daj bolan skuliraj se ti, postavi se u njegovu situaciju...


ps. mozda razmisljam kao dijete, ali u odnosu na tebe nemam potrebu da bilo tkoga od vas na forumu omalovažavam zbog bilo koje izjave... ali eto...

zakon nije napravljen da se krsi vec da se postuje... pa ti sad skontaj... realan im je zakon u svakom slucaju...
 
Ma ovo je nista, koliko bi tek Ghost Rider morao platiti kazne za prekoracenja sva, a gdje je jos vrijedjanje policajaca i ostale stvari :lol:
 
Top