Mercedes G klasa Automatik

Mercedes G klasa Automatik

Benny_BMW je napisao(la):
Jest stvarno mafijaske pored mene je prosao nekakv sav crn sav zatamljen ja se sam najezio prepao se mafijasa : Lol:: Lol:

Stavljaj drug brzo slike ovo je ZLO Icon_cool

Hvala, evo jedna iznutra.
48819342101792126944745.jpg
 
Član
E svaka ti cast brate da ga imam ne bi izlazio iz njega ! Imam w211 270 al ovo mi je zelja velika :) Samo naprijed ekstra si ga vec sredio,jos puno puno kilometara !! ;)
 
EdinZa je napisao(la):
E svaka ti cast brate da ga imam ne bi izlazio iz njega ! Imam w211 270 al ovo mi je zelja velika :) Samo naprijed ekstra si ga vec sredio,jos puno puno kilometara !! ;)
Hvala, a eto trudim se da ga sredim što bolje jer hoću dobit 2013 look odnosno radim redizajn na svom.
 
Član
Uradi nesto na unutrasnjosti, za svoju dusu i svoj cejf ! Gotivim strasno dzipove i velika auta hiluxa vozam znam sta je dobro za terena al tvoj je minimalno klasu iznad i za offroad realno :cool:;)
 
EdinZa je napisao(la):
Uradi nesto na unutrasnjosti, za svoju dusu i svoj cejf ! Gotivim strasno dzipove i velika auta hiluxa vozam znam sta je dobro za terena al tvoj je minimalno klasu iznad i za offroad realno :cool:;)

U unutrašnjost mislim ubacit novi volan i brzinomjer jer je G klasa od 1999 do 2002 imala isti volan i brzinomjer kao i u to vrijeme redizajnirana W210, a sad nešto više iznutra ne mislim jer auto i sam po sebi u orginalu ima više opreme nego velika većina novih auta danas.
 
Danas mi došli okviri za svjetla sa ledicama kao kod modela 2013. E sad pošto sam vidio kako su neki radili imatacije tih ledica bilo mi je zlo. Npr. režu orginal Mercedesov okvir da bi ubacili ledicu. E sad ima kupit sa ugrađenim ledicama, ali velika većina nema izbačeni dio gdje je ledica, a ja kako sam se zainatio da sve bude optički kao da tvornica radi uspio sam naći u orginal 744 Mercedes boji i sa izbočenim dijelom gdje je ledica.
20121225132629.jpg
 
257lt7o.jpg
Da pokazem i ja fronteru koju vozam nije kao taj mercedes naravno al opet kao terenac nije losa,btw mercedes ti je vrh mislim da je to terenac na vrhu svih terenaca,najljepse je sa tim se kurcit zimi po snijegu haha ako me razumijes :D
 
Dobra ti je Frontea, sviđa mi se boja na njoj. Ma po zimi je ovaj zakon jer je dosta težak pa dobro leži na cesti, a ima i nove gume tako da nema straha od proklizavanja.
 
merc2411 je napisao(la):
Dobra ti je Frontea, sviđa mi se boja na njoj. Ma po zimi je ovaj zakon jer je dosta težak pa dobro leži na cesti, a ima i nove gume tako da nema straha od proklizavanja.

Hvala drug,sa mercedesom nema inace problema zimi imam komsiju c220 karavana ima po najvecem snijegu uzadje bez problem onda sta tek to radi to cudo.Nemoj zaboravit ubacit jos koju sliku kad budes jos sta uradio
 
Cosa Nostra je napisao(la):
merc2411 je napisao(la):
Dobra ti je Frontea, sviđa mi se boja na njoj. Ma po zimi je ovaj zakon jer je dosta težak pa dobro leži na cesti, a ima i nove gume tako da nema straha od proklizavanja.

Hvala drug,sa mercedesom nema inace problema zimi imam komsiju c220 karavana ima po najvecem snijegu uzadje bez problem onda sta tek to radi to cudo.Nemoj zaboravit ubacit jos koju sliku kad budes jos sta uradio

Naravno da ću stavljati sve slike, sad se trenutno prikupljaju djelovi za nastavak radova.

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
G KING :cool::cool:

Svaka cast, samo nastavi tako, samo oridjinale, nista cuning na takvo auto, ako se to moze nazvati autom:icon_smile:

Hvala, ma trudim se da sve što stavim na njega bude da optički izgleda kao kad tvornica radi mislim ustvari isto svi ti djelovi koštaju samo je razlika u tome koliko tko ima živaca za traži, naručivat i zezat se sa transportom, carinom itd.

SeEn_BoSs je napisao(la):
G' je vrh ;) ... sretno u radovima ;)

Hvala :icon_smile:
 
Član
Čestitke za auto, iako je kockast sviđa mi se maksimalno, ima taj neki čar u sebi sto vuče pogled :icon_biggrin:

nemoj samo bit škrt s tim slikama, opali bolan neki update da imam sta gledat sat vremena ! :cool:
 
Top