Mercedes G klasa Automatik

Mercedes G klasa Automatik

Dzeniii je napisao(la):
Čestitke za auto, iako je kockast sviđa mi se maksimalno, ima taj neki čar u sebi sto vuče pogled :icon_biggrin:

nemoj samo bit škrt s tim slikama, opali bolan neki update da imam sta gledat sat vremena ! :cool:

Ma to je to kod njega bezvemenski dizajn nije on bez razloga vrh od 1979, budem našao sam par dobrih slika pa dok ih prebacim na net.
 
Član
Moj avatar sve govori o mom divljenju ovom modelu...

Meni ova maska i retrovizori nisu baš sjeli, ali ako se tebi sviđaju, go for it ;)
 
Yellow je napisao(la):
Moj avatar sve govori o mom divljenju ovom modelu...

Meni ova maska i retrovizori nisu baš sjeli, ali ako se tebi sviđaju, go for it ;)

Svatko ima svoj ukus, jednostavno ne stavljam nešto što sam sam oblikovao od plastike itd. nego jednostavno djelove novog modela točnije model 2013.
Evo još par slikica.:icon_smile:
25003937932685595549584.jpg

55723337932621993951490.jpg

20120927134547.jpg

20120925193520.jpg

54670642101825793608012.jpg

29517342101832793607317.jpg

20120925191954.jpg
 
adi187 je napisao(la):
Dobro izgleda :cool: fale mu jos samo kakve bolje i vece felge :icon_smile:;)

Doći će i to na red ali vjerovtano zadnje jer su skupe ili možda uleti nešto jeftino ili neka zamjena pa ih nabavim prije.
 
Član
Dobar Mercedes! Kod ovih modela mi se sviđa što auto star 20 godina može izgledati ko' da je tek izašao iz tvornice :D
A ovaj tvoj je odličan i svaka čast na volji i trudu koje ulažeš u auto ;)
 
Bokyy je napisao(la):
Dobar Mercedes! Kod ovih modela mi se sviđa što auto star 20 godina može izgledati ko' da je tek izašao iz tvornice :D
A ovaj tvoj je odličan i svaka čast na volji i trudu koje ulažeš u auto ;)

Da to je fora kod njih zato me i privukao jer se 463 verzija može lagno redizajnirati na noviji model tj. puno lakše nego 460/1.

soffa je napisao(la):
prelijep je samo veci tockovi..;)

Hvala, ma od prvog dana ni sam ne znam šta ću sa njima jer nekako ne izgledaju mi ove felge moderno, ali opet su orginal i na novim gumama tako da sad gledam dali bi ih zamjenio možda za neke AMG ili Brabus u lošijem stanju ili sa lošijim gumama.
 
Danas slučajno naletio na novi tip maglenki.:icon_smile:
Naravno odmah ih kupio jer su bile stvarno dobra prilika, a isto su sa modela 2013.
Jedino što me sad muči je to što nemam odgovrajaće okvire za njih jer ove su malo oble, dok su moji stari okviri kockasti.
20130106221312.jpg
 
EdinZa je napisao(la):
Ma nista druze mijenjaj prednji branik citav onda stavi 2013 :D :cool:

E u tom je fora što je moj već djelom 2013 jer ima podignuti dio za tablicu ali on je prije bio crni kao što je na starijim modelima i to sam polakirao u srebrno.tj cijeli sam branik lakirao jer je imao malo rupica od kamenčića i sitne ogrebotinice tako da samo još trebam naći te okvire, polakirat u srebrno stavit maglenke i imam branik komplet 2013.
 
Član
Vozio sam amg ovakav covjece imas osjećaj da je sav auto "puni čelik" sto bi rekli sve je tako cvrsto i kvalitetno a kako ide da ne pricam a ja da sam u prilici bi radio isto samo new look a auto je bonbon vjeruj mi
 
Top