mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Član
neka hvala :D

img3035ub7.jpg
 
Jeo sam par puta u McD, imam priliku cesto da idem, ali ne idem, jer inace nisam bas neki ljubitelj te hrane, ali dobro je da ima sto vise sadrzaja u BiH i Sarajevu...
 
Član
Ako bude ovdje gdje su naveli da ce biti u Sarajevu moci cu iz kuce pljunuti na njega.

Nek mi je Bog na pomoci sakrit ce se moj kukurz u dubok hlad :D
 
Član
serialgf je napisao(la):
Ako bude ovdje gdje su naveli da ce biti u Sarajevu moci cu iz kuce pljunuti na njega.

Nek mi je Bog na pomoci sakrit ce se moj kukurz u dubok hlad :D

Ahahahahahah ova ti je dobra :D
 
Član
mc fakat treba sarajevu, mislim bruka je vidjeti ovo na wikipediji:
"Jedine zemlje u Europi koje nemaju McDonald's-ove restorane su Albanija, Armenija, Bosna i Hercegovina i Vatikan."
@ serialgf

najbolji kukuruz ispod brda raste :D i ona hebo alat koji kisne :D ahhahaha :D neka stomaka :D
 
Član
Bit ce to dobro kupis hamburger ako imas viska para onda ga ostavis za crne dane. Navodno Hamburgeri mogu stojat 12 Godina a da ne promjene izgled.

http://www.20min.ch/life/story/29609578


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma neka ga otvore... ruzno je biti medju 4 zemlje u Evropi koje nemaju McD... :icon_smile:


i kad se nema vremena na drive thru i kupiti hamburgere....:D
 
Član
citao sam i ja, poslije sarajeva planiraju sirenje na podrucju Zenice, Tuzle, Mostara, i Banja Luke cini mi se, tako da niko ne bi trebao ostat uskracen,,hehhe
kome je jos stalo do Mc-a, meni definitivno nije:icon_smile::cool::cool:
 
Član
ma samo nek se otvara... pise tamo u tekstu da u prosjecnom McD. ima zaposleno 70 ljudi...:cool::cool::cool:

u Tuzli se otvara u novoj Avazovoj zgradi... :icon_smile:
 
Član
mislim da je dobra stvar u tome sto ce primati radnike, to je dobra stvar u svemu ovome
znam da sam bio na jednom seminaru u kome se bas govorilo o Mc-u i njegovom osoblju, nacinu pripremanja svim jela i te stvari. veoma su stroga pravila sto se tice radnika, moraju proci poprilicno zajebanu obuku da bi bili primljeni na neko radno mjesto
 
Top