mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Početnik
nemam ja tih briga, ne jedem meso bas nikako :icon_biggrin:

a ne pijem ni Colu, mislim da nije bas najbolja za piti :icon_biggrin:
 
HONEY je napisao(la):
nemam ja tih briga, ne jedem meso bas nikako :icon_biggrin:

a ne pijem ni Colu, mislim da nije bas najbolja za piti :icon_biggrin:

i ja sam jednom Colu bez vina probao, i nije mi se svidilo nikako :icon_biggrin:
 
Legend
vw_damir je napisao(la):
Politika, jer nasi su htjeli da meso koje ce se koristit bude iskljucivo domace, na sta Ameri ni pod razno nisu htjeli pristati. Sad ko je popustio neznam, ali znam da taj vlasnik nece bas najbolje poslovati u Sarajevu, mozda je u srbiji drugacije, ali u bosni ljudi vise vole cevape, burek, pljesku, corbu... scorpio, darko i ostali potvrdjuju moje misljenje:cool:

MISLIS ?
hahaha
ajd vidjet ces kako ce poslovati..
jedino ce ti stariji ljudi, koji su svjesni da je mcdonalds obicno smece od hrane (junk food kako ga ameri zovu) al ne.. kod nas ce ti to biti uvijek puno, zapamti sta sam ti rekao..

i da.. mcdonalds radi na licence, tako da nece niko biti vlasnik toga ovdje, vec ce ljudi fino doci iz firme, zakupit mjesto, primit radnike i to je to.. nema gazdi kod njih..
 

IGY

Član
odes u mc jedes i kasnije na cevape

pusti ba pojedem 10 hamburgera i opet gladan :lol:

trovac zakon
 
niksa je napisao(la):
da imaju prolaza davno bi oni bili tu

ne odlucuju oni gdje ce biti. oni posluju na principu fransiza, tj mcdonalds ce biti tamo gdje odluci neki pojedinac da ih dovede ;)

a ljudi, nemamo samo mi bogatu kuhinju pa da propadnu zbog cevapa, corbi, pita itd.
radit ce extra kao i svugdje, siromasnim ce biti furka da odu nekad, pacenici ce ici da budu vidjeni, stranci zato sto su naucili, bogati ce ici jer im se moze itd vlasnik ce da zaradi brdo love ;)
 
Član
ma moze pricat ko sta hoce, al 95% ljudi kad ode negdje ide u mcd da jede ako vec ima priliku ..
i kod nas je ta fast food hrana u velikoj upotrebi tako da ce to itekako radit, samo nek stave neke pristupacne cijene i nece nikad bit prazno
 
Član
mah, mcdonalds je "brand" razvikani, isto kao i apple... meni svejedno, briga njih za mene briga mene za njih :D
a dobro zavisi dosta i od cijena koje stave, mada sigurno nece lupit kao na aerodromima nekim, pa da skapavam razmislio bi bil dao nekih 9 ojra za onaj frtalj hamburgercica :lol:
 
Član
Banjalucani;)
http://putujbih.com/index.php?option=com_content&view=article&id=325%3Amcdonalds-konano-u-sarajevu&catid=34%3Avijesti&Itemid=53

Bice ga vjerovatno u svim vecim gradovima Bosne, danas na faxu profesor spomenu Tuzlu, Zenicu, Mostar i Bihac....
 
Član
mec super po meni i extra je ideja da ga otvore, pola prica nece jesti pa nemora ima koji hoce ha yaaaaaa....
 
Član
Death_beat je napisao(la):
radit ce extra kao i svugdje, siromasnim ce biti furka da odu nekad, pacenici ce ici da budu vidjeni, stranci zato sto su naucili, bogati ce ici jer im se moze itd vlasnik ce da zaradi brdo love

Ni sam ovo bolje ne bih sročio!:cool:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Smiješno, ali istinito.
 
Top